Гороскоп для Лева на 2016 рік. Гороскоп для Лева-жінки та Лева-чоловіка: любовний, бізнес і кар’єра, сім’я, здоров’я

Гороскоп для Лева на 2016 рік. Гороскоп для Лева-жінки та Лева-чоловіка: любовний, бізнес і кар’єра, сім’я, здоров’я

Гороскоп для Лева на 2016 рік. Гороскоп для Лева-жінки та Лева-чоловіка: любовний, бізнес і кар'єра, сім’я, здоров'яВи великий фахівець в тому, що стосується уміння справляти враження. Але Червона Мавпа ставить перед вами зовсім інше завдання: «Бути, а не здаватись». Спробуйте стати чесніше, відвертіше, щирими з людьми, які вас оточують, зніміть звичну маску — і виявиться, що ваше істинне обличчя захопить людей куди більше, ніж придуманий вами імідж.
Значимі зміни прийдуть до вас вже на початку січня 2016 року: в цей період планети зажадають від вас деяких швидких і рішучих дій. Це може торкатися як роботи, так і особистого життя: багато Левів чекає відверта і складна розмова з «половинкою», а Леви-одинаки усвідомлять істинні причини своєї самотності і отримають шанс змінитися. Попри те, що ви маєте прекрасну фізичну форму, зірки радять не перенапружуватися і не брати на себе зайвого
Після січневих потрясінь лютий 2016 року здасться піком гармонії і розслаблення: на роботі справи йтимуть самі по собі, сім’я і дім порадують турботою і теплом. А самотні Леви, так само не напружуючись, раптом зрозуміють, що зустріли «ту саму людину»!. Усе, що вимагається від вас, щоб любов заглянула до вас на вогник, — це бути самим собою.
Березень 2016 року принесе Левам низку складних запитань, і вас, зрозуміло, як завжди, потягне піти напролом. Але кращим варіантом стане «відпустити» проблему, не концентрувати на ній уваги — і тоді рішення прийде само собою.

Астропрофайл

Дата: 23.07-22.08
Колір: Золотий
Символ: Лев
Планета: Сонце
Стихія: Вогонь
Антипод: Скорпіон
Коштовний камінь: Рубін
Сумісність: Водолій

Квітень може зажадати від вас ризикових вчинків і авантюрних ідей. Тим Левам, які уважно слухатимуть власну інтуїцію — шампанське (а також інші бонуси — від нової, більше високооплачуваної праці до захопленої закоханості партнера) за цей ризик забезпечено.
Літо розпочнеться зі шквалу романтики: у сімейних Левів можливі як яскравий другий медовий місяць, так і любовні трикутники, а Левів-одинаків накриє хвилею флірту і нових зустрічей (до речі, можливо, у ваше життя повернеться людина з минулого, стосунки з якою ви вважали закінченими), що тривожать серце. Ці яскраві і радісні події, проте, здатні знеструмити вашу нервову систему. Якщо є можливість, проводьте більше часу з маленькими дітьми — вони допоможуть вам набути гармонії і відновити сили.
У липні 2016 року у особливо завзятих Львів можлива друга хвиля енергетичного спаду, і це стане вірною ознакою того, що вам пора у відпустку. Ідеальний спосіб провести її — відправитись в подорож. Бажано разом з «половинкою», поряд з якою вам комфортно бути самим собою, а не намагатися справляти враження.
Відпочивши, в серпні ви зі свіжим азартом покажете зуби роботі і конкурентам. Наполягайте на тому, що вигідно особисто вам, і не дозволяйте користуватись плодами ваших праць — зараз не час для скромності. Вже у вересні ви зберете плоди у вигляді або кар’єрного підвищення, або істотного збільшення доходів, а, можливо, і усього разом. Витратити капітал у жовтні краще всього разом з сім’єю: зірки обіцяють цілу чергу приємних сімейних свят, які згуртують вас з близькими надовго.
Це сімейне об’єднання дуже згодиться в листопаді, коли бізнес і робота почнуть з’їдати ваш час цілком, разом з вечорами і вихідними. Як би ні було складно, не піддайтеся спокусі кинути початі проекти на півдорозі: їх результати, а також отриманий досвід зовсім скоро окуплять себе з головою, вивівши вас на новий професійний і соціальний рівень. Ну, а можливість знову відпочити душею з близькими людьми з’явиться вже в грудні, який обіцяє бути наповненим романтичними емоціями, а деяким Левам-холостякам принесе і «ту саму» зустріч.

Гороскоп 2016 Лев-чоловік

Керуйте самі своєю долею — ніхто не зможе зробити це краще, ніж ви самі.
Гороскоп на 2016 рік для Лева-чоловіка говорить про те, що в січні належить вирішити багато проблем, пов’язаних з фінансовою сферою. Намагайтеся не брати кредити, так як їх буде складно повернути.
У лютому активно працюйте. Придивіться до своїх колег — не всі до вас ставляться добре.
Початок весни стане справжнім розквітом ваших творчих ідей — не бійтеся проявляти фантазію та йдіть вперед. Вже в квітні зможете побачити перші плоди своєї праці. В кінці травня зверніть увагу на стан відносин всередині сім’ї — це питання зажадає вашої уваги.
Самотні Леви на початку літа зустрінуть людину, яка зможе торкнутися струн її душі. Вас чекає короткий, але бурхливий і яскравий роман. Взагалі влітку відпочивайте частіше, але не забувайте і про роботу. Придбайте щось корисне для дому, змініть інтер’єр.
Осінь стане тим самим часом, коли усі плани будуть втілюватись у життя. Але не забувайте — ви повинні бути щирі у своїх бажаннях. До середини жовтня трохи збавте оберти і знову приділіть увагу своїм близьким — вони допоможуть визначитися, що робити далі.


У грудні більше відпочивайте, готуйтеся разом з рідними до свят і наряджайте ялинку на Новий рік.

Гороскоп 2016 Лев-жінка

В січні належить пережити кілька цікавих любовних пригод. При цьому, якщо ви заміжня жінка, не варто вплутуватися в авантюру — це ненадовго і нічого серйозного. В лютому слід подумати насамперед про здоров’я і зайнятися собою. Правильне харчування і позбавлення від шкідливих звичок — ось ключ до успіху.
Весна буде сповнена романтики. Старі почуття оживуть з новою силою і ви знову переживете романтичні моменти вашої молодості. До кінця квітня Львів жінок чекає цікава ділова пропозицію, але гарненько все обміркуйте і не погоджуйтеся відразу.
Проведіть літо у відпочинку, не перевантажуйтеся. Подаруйте собі подорож в місця, де ще не були. До серпня знову повертайтеся в робочий ритм і приступайте до втілення задуманих планів. Розпочаті в цей період справи ви успішно доведете до фіналу.
Цікаві проекти у вересні змусять поглянути на роботу по-новому. У листопаді можете відчути перевтому, тому відпочивайте і займіться собою.
Грудень знову буде романтичний і багатий на любовні пригоди.

Любовний гороскоп на 2016 рік для Левів

Цього року вас чекають незвичайні сюрпризи і увага з боку протилежної статі. Не упустіть шанс набути свого щастя.

Для Левів, народжених в 1 декаді (23 липня — 2 серпня)

На початку року у Львів першої декади завершується річний період самотності і самопізнання. Тому чекайте загострення сексуальності. Самотнім Левам цей рік обіцяє створення міцних і повноцінних стосунків. Але це не означає, що увесь вільний час треба витрачати на пошук партнера. Велика вірогідність, що свою половинку ви зустрінете під час подорожі, поїздки або масових гулянь. А ось ті, у кого вже є пара, можуть різко змінити пріоритети у взаємовідносинах. Важливо в цей час вирішити, чого саме ви хочете.

Для Левів, народжених в 2 декаді (3 серпня — 12 серпня)

Не піддайтеся бажанню пуститися в усі тяжкі і з головою поринути в романтичні розваги. Так ви швидко виснажите енергетичні резерви і, коли прийде час серйозних стосунків, віддавати коханій людині буде вже нічого. Левам, які вже знаходяться у відносинах, цей рік може піднести несподівані сюрпризи, наприклад, пропозиція руки і серця.

Для Левів, народжених в 3 декаді (13 серпня — 23 серпня)

Цього року посилиться увага з боку протилежної статі. Не розпилюйтесь на легковажні стосунки, щоб зберегти енергію, але і не відмовляйтесь від флірту. Самотнім Левицям зірки обіцяють стосунки з дорослішим і досвідченішим партнером, які дозволять їм поступитися лідерством в парі. А ось Леви, що вже знаходяться у відносинах, цього року зможуть їх зміцнити і переосмислити, усвідомлюють свою відповідальність.Чуйна інтуїція допоможе їм вирішити, чого саме вони хочуть від свого партнера, і поліпшити взаєморозуміння в парі.

Бізнес-гороскоп на 2016 рік для Левів

Цього року знадобиться максимальна концентрація і працьовитість.

Для Левів, народжених в 1 декаді (23 липня — 2 серпня)

Цього року вас чекає активний кар’єрне зростання без перешкод. Головна умова отримання бажаного — працьовитість і креативність. Творчий підхід до рішення стандартних завдань дозволить вам з’явитися у вигідному світлі перед керівництвом і піднятися кар’єрними сходами. Зберігайте спокій і холодний розум навіть в самих напружених ситуаціях, і тоді ви впораєтеся з ними блискуче. Не беріть гроші у борг і не оформлюйте кредитів — виплати спричинять масштабні фінансові проблеми. Якщо відчуєте, що фінансова криза близька, краще знайдіть ще одне джерело заробітку, а витрати розподіляйте з розумом.

Для Левів, народжених в 2 декаді (3 серпня — 12 серпня)

Левам другої декади доведеться працювати заради кар’єри. Ваш достаток значно зросте, і ви зможете дозволити собі недешеві покупки, але краще всього робити це тільки в першій половині року. Намагайтеся надати матеріальну допомогу близьким людям, але не варто спонсорувати сумнівні і безрозсудні розваги.

Для Левів, народжених в 3 декаді (13 серпня — 23 серпня)

Остерігайтеся недоброзичливих колег — вони можуть завадити вашому просуванню по службі, але здорова робоча конкуренція має бути присутньою. Цього року у вас буде можливість знайти нову роботу або відкрити власну справу, якщо колишнє місце роботи вас більше не задовольняє.

Сімейний гороскоп на 2016 рік для Левів

Бізнес дозволить вам значно збільшити сімейний бюджет.

Для Левів, народжених в 1 декаді (23 липня — 2 серпня)

Напруженість в сімейних стосунках на початку 2016 року піде на спад. Стосунки з родичами поступово нормалізуються. Балуйте рідних приємними подарунками і несподіваними сюрпризами. Сприятливий цього року масштабний ремонт або переїзд. Корисно буде вкладати кошти в облаштування житла. Заміжніх Левиць чекає абсолютне взаєморозуміння в сім’ї.

Для Левів, народжених в 2 декаді (3 серпня — 12 серпня)

Якщо ви будете занадто захоплені кар’єрою — втратите духовний і емоційний зв’язок з чоловіком, що може скінчитись розлученням. Тому спрямуйте сили на зміцнення довірчих стосунків в парі. Обов’язково проводьте час в сім’ї, влаштовуйте спільні розваги і відпочинок.

Для Левів, народжених в 3 декаді (13 серпня — 23 серпня)

Левам третьої декади необхідно приділяти увагу своїй половинці, інакше холодність і відчуженість з вашого боку стане причиною того, що ваш партнер шукатиме нові відчуття на стороні. А зрада здатна втягнути Лева в найглибшу депресію. Хорошою новиною цього року може стати звістка про поповнення сімейства.

Гороскоп здоров’я на 2016 рік Лев

Проблем із здоров’ям цього року не передбачається, тому спрямуйте сили на зміцнення організму.

Для Левів, народжених в 1 декаді (23 липня — 2 серпня)

Проблеми із здоров’ям цього року обходитимуть вас стороною. Накопичена за минулий рік енергія захищатиме вас від негативної дії. Уникайте стресів і не «палайте» на роботі. Енергія цього року сприяє успішному позбавленню від шкідливих звичок. Активний відпочинок на природі допоможе вам відновити сили, а у кінці року відпочинок в тропічному кліматі добре позначиться на організмі.

Для Левів, народжених в 2 декаді (3 серпня — 12 серпня)

Здоров’я не підведе вас цього року. Якщо ви матимете правильний спосіб життя — будете повні сил. Добре позначиться на стані здоров’я чергування статичних і динамічних фізичних навантажень. Особливо корисно цього року зайнятися плаванням.

Для Левів, народжених в 3 декаді (13 серпня — 23 серпня)

Цього року ви зможете успішно позбавитися від давніх хронічних захворювань. Особливо це стосується періоду з кінця липня до кінця серпня. В цей час ваш імунітет буде максимально сильний. Окрім цього, будуть корисні будь-які косметичні процедури для тіла.

Гороскоп для Львів на 2016 за роком народження

Гороскоп на 2016 рік Лев — Щур

Інтуїція — ваша головна підмога в 2016 рік Червоної Мавпи. Шосте почуття допоможе уникнути багатьох проблем і обійти стороною пастки, розставлені заздрісниками. При нових знайомствах орієнтуйтеся на перше враження: воно в результаті виявиться найвірнішим. Прислухайтеся до своїх бажань: багато з них з розряду нездійсненних перейдуть в здійсненні. Головне — впіймати момент для їх реалізації.

Гороскоп на 2016 рік Лев — Тигр

Мавпа не дозволить вам сидіти на місці. Тигро-левів чекають нескінченні подорожі — як заради задоволення, так і по роботі. Роз’їзди тільки зміцнять ваші позиції на службі. А ось що може похитнути ваше положення, так це зарозумілість. Намагайтеся присікти зоряну хворобу. Також уникайте необачних і скоростиглих рішень: тричі подумайте і тільки потім робіть.

Гороскоп на 2016 рік Лев — Дракон

Вогняна Мавпа щедро обдарує вас повагою і популярністю. Ви — центр, який об’єднує людей і веде їх до успіху. Але, щоб не втратити лідерські позиції, дослухайтеся до порад друзів і близьких. Особливо цінною буде їх думка в питаннях фінансів. Для інтелектуального тонусу зірки рекомендують налягати на їжу з підвищеним вмістом йоду: морську капусту, рибу, морепродукти.

Гороскоп на 2016 рік Лев — Кінь

У 2016 році зірки дадуть вам шанс стримати свій лошадизм і більше відпочивати. Деякі представники знаку зможуть повністю відійти від обридлих справ і перейти на щось новеньке. У любові «копитним» левам краще проявляти тактику ненав’язливої уваги. Проявляючи зайву настирливість, ви ризикуєте розтоптати почуття, які зароджуються. Направте енергію і завзятість на заняття спортом.

Гороскоп на 2016 рік Лев — Мавпа

2016 рік Червоної Мавпи обдарує вас особливим шармом. Ніхто не в силах встояти перед вашою чарівністю. Люди готові ділитися з вами останнім. Проте намагайтеся не зловживати довірою: беріть рівно стільки, скільки здатні віддати натомість. Доля підкине безліч способів розважитися і отримати задоволення від життя. Залучайте до ваших звеселянь близьких: так ви зміцнюєте сімейні стосунки.

Гороскоп на 2016 рік Лев — Собака

Вже на початку року вас окрилить закоханість. Нове почуття допоможе вам зважитися на зміни, які істотно поліпшать ваше життя. Багато хто зуміє конвертувати в гроші давнє хобі, поєднавши корисне з приємним. Незалежно від розмірів ваших доходів утримаєтесь від того, щоб давати у борг великі суми. Інакше щедрість може обернутися для вас втратами не лише фінансів, а й дружби.

Гороскоп на 2016 рік Лев — Бик

З перших днів 2016 року зірки радять приділяти більше уваги самопочуттю. Мавпа сприяє позбавленню від шкідливих звичок і переходу на здоровіший раціон. На роботі і у сфері почуттів дотримуйтеся тактики: краще промовчати, ніж сказати щось зопалу. Різкі висловлювання і агресія можуть злякати вдачу. Принадити її можна тільки терплячими залицяннями і ласкою.

Гороскоп на 2016 рік Лев — Кролик (Кіт)

Такі кролячі риси, як обережність і схильність, до заплутування слідів будуть дуже доречні в першій половині року. Не ризикуйте сім’єю і репутацією заради швидкоплинних захоплень. Тоді, розпочинаючи з липня доля дозволить вам вчинити відчутний стрибок в кар’єрі і стосунках. Від зайвої тривожності допоможе позбавитися компанія однодумців, яка збереться навколо вас.

Гороскоп на 2016 рік Лев — Змія

«З улюбленими не розлучайтесь», — ось ваше основне завдання в 2016 році. Використайте усі ваші запаси мудрості для досягнення взаємопорозуміння з другою половинкою, рідними і друзями. Вже влітку ви відчуєте, що не даремно згаяли час на близьких. Гармонія в особистому житті — ваш головний ключ до успіхів в інших сферах: кар’єрі, бізнесі, фінансах. Від цього залежить і ваше здоров’я.

Гороскоп на 2016 рік Лев — Коза (Вівця)

Ваш авторитет зростає як на дріжджах. А ваші справи надихають оточення. Головне — поменше відсиджуватися в кутку, проявляти активність і користуватися випадком. Інакше вершки з ваших геніальних ідей зберуть інші. Зірки обіцяють вам великі покупки і глобальне облаштування житла. До весни можливі придбання нерухомості, капітальний ремонт або переїзд, пов’язаний з сильним почуттям.

Гороскоп на 2016 рік Лев — Півень

Вас усі хвалять, люблять і підтримують. Начальство вітає будь-які ваші справи. Друзі підхоплюють ваші ідеї і допомагають в їх здійсненні. Близькі розділяють ваші інтереси. Проте зірки закликають не розпилюватися, а зосередитися на чомусь одному. Ще одна рекомендація: уникайте тривалих поїздок. Краще вчиніть декілька коротких, але змістовних подорожей.

Гороскоп на 2016 рік Лев — Кабан

У перші дні року 2016 року краще розставити усі точки в стосунках з «половинкою». Якщо справа йде до весілля — не тягніть. А якщо йдеться про тривалий конфлікт, поговоріть відверто: це допоможе відновити довіру. 2016 рік приготував для вас масу приємних спокус. Користуйтеся, але не на шкоду роботі. Сміливо залишайте за бортом усе старе і обридле, щоб звільнити місце для нового щастя.

Гороскоп на кожен місяць 2016 року для Львів

Гороскоп на січень 2016 року Лев

Гороскоп на лютий 2016 року Лев

Гороскоп на березень 2016 року Лев

Гороскоп на квітень 2016 року Лев

Гороскоп на травень 2016 року Лев

Гороскоп на червень 2016 року Лев

Гороскоп на липень 2016 року Лев

Гороскоп на серпень 2016 року Лев

Гороскоп на вересень 2016 року Лев

Гороскоп на жовтень 2016 року Лев

Гороскоп на листопад 2016 року Лев

Гороскоп на грудень 2016 року Лев

Гороскоп для Лева на 2016 рік. Гороскоп для Лева-жінки та Лева-чоловіка: любовний, бізнес і кар’єра, сім’я, здоров’я

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *