Гороскоп для Козоріга на 2017 рік: любовний гороскоп, бізнес-гороскоп, сімейний гороскоп, гороскоп здоров’я, дитячий гороскоп

Гороскоп для Козоріга на 2017 рік: любовний гороскоп, бізнес-гороскоп, сімейний гороскоп, гороскоп здоров’я, дитячий гороскоп

Гороскоп на 2017 рік Козоріг

Козороги з нетерпінням чекали приходу 2017 року, адже Мавпочка розповіла їм по секрету, що Півень обожнює знаки землі, і зробить усе, щоб Козороги ні чого не потребували. 28 січня 2017 року Мавпочка танцюватиме з Вогняним Півнем прощальний вальс, і надовго покине свої володіння.

Червоний Вогняний Півень візьметься за справу відразу: вже у кінці січня Козороги відчують його вплив на своє життя — несподівані зустрічі, цікаві пропозиції, та багато чого дивовижного станеться з підопічними Сатурну.

У лютому 2017 року Козороги зможуть, нарешті, розпрощатися з обридлою роботою — навіть з вашою скромністю складно буде відмовитися від пропозицій, які сипатимуться на вас, немов з рогу достатку.

Півень допоможе вам забути улюблену відмовку: у мене нічого не вийде. Навпаки, Козороги будуть повні рішучості, і стануть надзвичайно самовпевненими. Також і з особистим життям: усі дізнаються, нарешті, що ваша холодність — це лише маска, а насправді — Козороги дуже миле і товариське створення і любити вас одне задоволення. Купідон на пару з Венерою на початку весни почнуть полювання на Козорогів — прихильники з’являтимуться, немов проліски, їх буде так багато, що вам забажається терміново змінити зовнішність або купити плащ невидимку.

Посеред весни Півень приберіг для чарівних Козорогів декілька сюрпризів. Особливо здивує фінансова ситуація — ви будете затребувані, як ніколи, проявите, нарешті, таланти, і ваша праця буде належним чином оцінена.

Якщо Козорогам забажається проявити себе в письменницькій справі, то світ упізнає нового Толстого, або Булгакова. Тим знакам землі, які наважаться випробувати себе в малюванні, можна вже зараз домовлятися з хазяїном Лувру, або Третьяковской галереї — за ваші шедеври почнуться справжні бої без правил.

У травні Козорогів чекають улюблені родичі в селі, які, незважаючи на ваші перемоги і почесті, вручать вам лопати і змусять копати грядки під морквину. Фізична праця піде на користь — адже не можна ж постійно думати, іноді мозку необхідно розслаблятися.

Відпочинок Козороги можуть планувати на середину літа — важливих справ не буде, гроши приємно відтягують кишені, так що вчіть географію, щоб вибрати курорт без допомоги всюдисущого Інтернету.

Кращим місцем відпочинку для знаків землі стане відокремлений острівець посеред океану, але якщо це для вас занадто, то вирушайте куди-небудь, де мало людей — ви зумієте розслабитися і, можливо, порадуєте світ ще одним геніальним творінням. Восени Козорігам забажається блищати і виходити у світ — Півень із задоволенням складе вам компанію. У вересні, та і в жовтні теж, Козороги будуть надзвичайно привабливі — прихильників у вас додасться, так що фліртуйте, заводьте романи і просто радійте життю.

Але якщо у вас є половинка, то вона не пробачить навіть легких інтрижок. Тому сімейним Козорогам Півень радить проводити вечори не в модних клубах, а на улюбленій канапці у кухонного столу, поїдаючи пиріжки і переглядаючи фільми. У листопаді 2017 року у Козорогів відкриються організаторські здібності — ви зумієте зібрати команду однодумців. Якщо у вас є ідеї, що стосуються бізнесу, то дійте без зволікання. Партнерів бажано обирати серед приятелів — Півень, якщо що, проведе серед друзів кастинг.

За усім цим приємним клопотом рік пролетить непомітно, і в грудні Козороги усвідомлять, що не бажають розлучатися з Півнем, якого полюбили. Хазяїн 2017 року теж прив’язався до милих Козорогів і перед новим роком вирішив порадувати вас ще одним сюрпризом. Перевірте банківську картку — ви приємно здивуєтесь новорічному подарунку Вогняного Півня.

Любовний гороскоп для Козоріга на 2017 рік

У любовних питаннях Козороги будуть обізнані краще, ніж хто-небудь інший — можете навіть створити свій сайт знайомств. Раптом вам сподобається працювати свахою і допомагати самотнім людям.

Козороги 1 декади (22.12-31.12). У рік Півня пісня «Самотність» перестане вам подобатися. Вас оточуватимуть натовпи закоханих залицяльників, серед яких ви обов’язково відшукаєте свого обранця. Півень готовий побути свідком на весіллі, але з умовою — якщо ви підшукаєте йому свідка посимпатичніше.

Козороги 2 декади (1.01-10.01). Не будьте самокритичними — ви занадто прискіпливі до своїх недоліків, загалом надуманих, а це відлякує потенційних залицяльників. Прямо зараз посміхніться своєму відображенню — адже ви чарівні, і це безперечно. Поспішайте на вулицю — найвірніший прихильник вже примерзнув до крамнички, чекаючи вас з незмінним букетом ромашок.

Козороги 3 декади (11.01-20.01). Тривалі залицяння в рік Півня не для вас — деяким прихильникам буде до душі ваша нестримність, тому не дивуйтеся, коли звичайне запрошення в кафе обранець сприйме як пропозицію руки і серця. Зірки радять Козорігам спробувати себе в сімейному житті — там немає нічого страшного, так що осмілюйтеся. Тим більше, в рік Півня є шанс стати батьками.

Бізнес гороскоп для Козоріга на 2017 рік

Ваш знак у багатьох асоціюватиметься з багатством, тому не дивуйтеся, якщо побачите своє прізвище в списку успішних людей — поспішіть купити темні окуляри, оскільки з’явиться багато охочих зайняти у вас грошиків на невизначений термін.

Козороги 1 декади (22.12-31.12). У 2017 році ви станете прикладом для багатьох: ваш підприємницький талант здивує навіть найближчих друзів, які вважали, що Козороги не здатні до торгової справи. Продовжуйте в тому ж дусі, Півень вже придумав декілька оригінальних назв вашим магазинам і готовий стати генеральним директором або керівником.

Козороги 2 декади (1.01-10.01). Ви навчитеся робити гроши з нічого — тільки не купуйте пензлика з фарбами для малювання купюр. Просто усі ваші ідеї люди почнуть сприймати як геніальні, так що більше мовчання і не ділиться планами безкоштовно. У вашому випадку приказка: мовчання — золото, може не спрацювати, так що оцінюйте самі, скільки коштує одне ваше слово, висловлене по суті.

Козороги 3 декади (11.01-20.01). Розумова праця принесе вам куди більше капіталів, ніж фізична робота. Тому вивчайте мови, більше читайте і пробуйте себе в новій справі — на чужого дядька ви вже досить попрацювали. Пам’ятайте, що кількість майже завжди переростає в якість, і не зупиняйтеся у разі дрібних невдач — Півень завжди напоготові і підкаже правильний напрям.

Сімейний гороскоп для Козоріга на 2017 рік

Півень обіцяє Козорігам, що сімейне життя буде спокійним і щасливим, а за допомогою домочадців ви зможете реалізувати усі свої давні мрії і бажання.

Козороги 1 декади (22.12-31.12). Будьте готові до приємних змін в сімейному житті — Півень вже написав сценарій. У 2017 році можна подумати про переїзд, або просто про поліпшення житлових умов — принаймні, переклеїти шпалери вам точно не завадить. Спільна праця поліпшить стосунки з домочадцями — тільки не бурчіть на діточок, коли вони обмотаються шпалерами і зображуватимуть мумій.

Козороги 2 декади (1.01-10.01). Рік Півня гарний для подорожей усією сім’єю — тільки враховуйте бажання кожного з домочадців, раптом ваша половинка терпіти не може Ріо-де-Жанейро, і вважає за краще висаджувати помідори на дачі. А взагалі, зірки обіцяють: куди б ви не відправилися, ви добре проведете час, спілкуючись з членами сім’ї і набираючись нових і яскравих вражень.

Козороги 3 декади (11.01-20.01). У сімействі настане мир, спілкування з домочадцями стане майже ідеальним. Невеликі розбіжності чекають Козорогів із старшими родичами — але будьте розсудливими і не вступайте в дискусії хоч би із-за того, який фільм дивитись. Довіртеся вибору бабусі — ви і самі із задоволенням всоте подивитеся «Афоню» або «Діамантову руку».

Гороскоп здоров’я для Козоріга на 2017 рік

У рік Вогняного Півня опір хворобам буде високий, але це не означає, що ви не повинні піклуватися про своє самопочуття. Попросіть Півня про допомогу — він підкаже, як боротися зі шкідливими звичками.

Козороги 1 декади (22.12-31.12). У 2017 році ви забудете про депресію і взагалі, про будь-яку нудьгу — настрій буде чудовим. А усе через те, що ви перестали лінуватися і зайнялися спортом. У рік Півня корисний активний відпочинок — їдьте на полювання, а якщо вам шкода звіряток, то замість рушниці захопіть фотоапарат.

Козороги 2 декади (1.01-10.01). Ви найбільші трудівники серед інших Козорогів, тому в рік Півня можлива перевтома. Навчіться розслаблятися, а Півень підкаже пару дієвих прийомів, наприклад, можна голосно покричати, або прокукурікати — втомі як не бувало, та й настрій помітно покращає.

Козороги 3 декади (11.01-20.01). Ви дуже ретельно відноситеся до приписів лікарів і готові виконувати кожну рекомендацію свого лікаря. Це, звичайно, добре, але зовсім не обов’язково слідувати порадам «фахівців» з фейсбуку — там якщо і є один справжній лікар, то навряд чи він цілодобово сидітиме на сайті і писатиме коментарі.

Дитячий гороскоп для Козоріга на 2017 рік

Малюки Козоріги в рік Півня дуже потребуватимуть схвалення дорослих. Тому намагайтеся менше карати свої чада і не порівнюйте їх з сусідськими шибениками.

Малятка Козоріги 1 декади (22.12-31.12). Ваші карапузи в 2017 році будуть допитливі і активні. Не заважайте крихітці пізнати світ самостійно — будьте поблизу і не панікуйте, якщо малюк діє усупереч вашим правилам. Якщо ваш ангелок замість того, щоб грати з машинками, тягнеться до пилососа — навчите його користуватися цим складним предметом. Через місяць квартира сяятиме, і маленький чистьоха швиденько привчить вас до порядку.

Пустуни Козоріги 2 декади (1.01-10.01). Ваші дитятка в рік Півня покажуть характер. Будь-який сусідський непосидько поряд з вашим невгомонним бісиком здасться тихонею. Але будьте акуратні — покарання виключені, адже малюк буде занадто образливий. Балувати улюблене чадо теж небажано — тримайте нейтральну позицію і повірте, малятко і сам розбереться, що до чого і, навчившись писати, накалякає на ватмані правила для усієї сім’ї.

Крихітки Козоріги 3 декади (11.01-20.01). Своє чадо в 2017 році ви навряд чи втримаєте удома — малюк постійно проситиметься на вулицю, незважаючи на погоду. Разом з дитиною ви вивчите усі магазини вашого міста, особливо кондитерські, — в рік Півня він стане надзвичайним ласуном. Намагайтеся спілкуватися з милим непосидьком, як з рівним — малюк терпіти не може сюсюкання.

Гороскоп для Козоріга 2017 за роком народження

Гороскоп на 2017 рік Козоріг — Щур

Коло інтересів в рік Півня буде надзвичайно широким, проте вам бракуватиме часу, тому від деяких занять доведеться відмовитися, або попросити Півня зробити так, щоб доба була довша. Гарні підробітки дозволять вам забути про світову кризу, а розмови товаришів по роботі про те, що їм бракує до зарплати, ви сприйматимете, як фантастичні історії.

Гороскоп на 2017 рік Козоріг — Бик

Перемога в 2017 році буде за вами, тому тримаєте хвіст пістолетом, і у разі потреби розполохуйте неприємності своїми ріжками. Щастя буде вашим супутником, адже Півень домовився з Фортуною про співпрацю і підписав договір на цілий рік. Цього року ви будете ідеальними батьками — так що діткам Бичків-козорігів надзвичайно пощастить. Але не дозволяйте нащадкам сідати вам на шию, просто станьте зразковими сім’янинами, водночас і обранцеві догодите.

Гороскоп на 2017 рік Козоріг — Тигр

Ви — сама шляхетність, тому не дивуйтеся, якщо одного разу увечері, переглядаючи повідомлення в соціальних мережах, наштовхнетеся на дифірамби, присвячені вам. Номер телефону в рік Півня доведеться змінити — прихильники не залишать вас у спокої. Проте на роботі ваша популярність буде в нагоді – керівництву буде незрозуміло, чому ви так сяєте, і до вас постійно прибігають кур’єри з шикарними букетами. Бос вирішить, що ви мітите на його місце, тому стане надзвичайно люб’язним.

Гороскоп на 2017 рік Козоріг — Кіт (Кролик)

Ваш девіз у рік Півня — терпіння, і ще раз терпіння. Багато перспективних справ ви кидали на половині шляху, але в 2017 році цей номер не пройде — Півень простежить за вами. Тяга до подорожей не дозволить вам сидіти на місці, що ж, керівництво піде вам назустріч і завалить нескінченними відрядженнями. У питаннях любові можливі складнощі, але ви вже розберіться, хто важливіший — прихильник, який гладить проти шерсті, але готовий прийняти вас з усіма недоліками, або улесливий залицяльник, якому до душі лише ваша красива обгортка.

Гороскоп на 2017 рік Козоріг — Дракон

Ваш будинок у рік Півня стане предметом гордості, але тільки від вас залежить, чи буде житло затишним, або стане бути схожим на музей абстракціонізму. Не женіться за модою — якщо вам забажається шпалери в квіточки, які нагадують кімнату з дитинства, зовсім не обов’язково слухати друзів і фарбувати стіни в яскраво-помаранчеву смужку. Це стосується і роботи — ваш консерватизм до душі багатьом, адже справа йде на лад, і усе йде чітко за планом, а всякими нововведеннями нехай займається керівництво.

Гороскоп на 2017 рік Козоріг — Змія

У рік Півня вашим улюбленим хобі може стати колекціонування. Але не обмежуйтеся листівками і фантиками — продовжуйте збирати старовинні речі. Досить скоро ви зможете розбагатіти, усучивши якому-небудь фанатикові старий самовар за скажені гроші. Так що смілівіше, а Півень підкаже, де дешевше знайти цікаву «дрібничку». Але в гонитві за раритетом, не забувайте про роботу — конкуренти в рік Півня будуть занадто настирними.

Гороскоп на 2017 рік Козоріг — Кінь

У рік Півня намагайтеся частіше відвідувати салони краси: ваша грива повинна блищати, а підкови виблискувати на сонечку — нехай партнери відразу розуміють, з ким мають справу. Ви легко доб’єтеся успіху в громадській роботі, адже ваші організаторські здібності будуть на висоті. Свої плани в 2017 році бажано не відкладати в довгий ящик — шансів втілити мрії буде багато, але потрібно намагатися не втрачати їх.

Гороскоп на 2017 рік Козоріг — Коза (Вівця)

Півень із захватом спостерігатиме за вашими спробами заколоти конкурентів — не відступайте, адже успіх на вашому боці. Включайте фантазію і добивайте усіх своїми геніальними ідеями — ті, хто хоч трохи вас знає, обов’язково оцінять ваші таланти і побачать їх перспективність. У 2017 році ви отримаєте підтримку від давніх прихильників — не бійтеся, освідчень в коханні не буде, а ось дружні стосунки зберегти не зашкодить.

Гороскоп на 2017 рік Козоріг — Мавпа

Ваше уміння сходитися з людьми в рік Півня допоможе досягти багато чого — ви можете зачарувати будь-кого, починаючи від двірника у вашому районі, закінчуючи главою адміністрації. Потрібні люди згодяться завжди, тому підтримуйте контакти з усіма, незважаючи на статус. У особистому житті Півень обіцяє багато хорошого — родичі розпестять вас подарунками, і навіть нескінченні візити тіточок і дядечків вас занадто не дратуватимуть.

Гороскоп на 2017 рік Козоріг — Півень

Півень з радістю візьме над вами опіку, так що не підведіть хазяїна 2017 року. Якщо наважитеся змінити професію, то вам і карти до рук — усе вийде, ви досягнете навіть більших успіхів, ніж на нинішньому місці роботи. Будь-який керівник візьме вас без випробувального терміну, навіть не поглянувши на рекомендації і резюме — адже ви будете надзвичайно привабливі і красномовні. З фінансами усе добре — можете не рахувати грошика, все одно зіб’єтеся.

Гороскоп на 2017 рік Козоріг — Собака

Ваша працездатність не знає меж — навіть прибиральниці почнуть замахуватися на вас ганчірками, аби лише ви швидше пішли додому. Не виснажуйте себе роботою — Півень все одно вам допоможе, так що поспішайте до улюбленого сімейства. Тим більше, удома вас чекає багато приємних звісток — деяких Собачок чекають сюрпризи від обранця, а багатьом з вас Півень приготував подаруночок поцікавіше — чекайте поповнення в сімействі.

Гороскоп на 2017 рік Козоріг — Кабан

Ваша думка про те, що успіх є лише результатом наполегливої праці, в рік Півня буде під сумнівом — Фортуна балуватиме вас просто так. А ви можете насолоджуватися життям і не піклуватися про те, що гроші раптом зникнуть, а карета ненавмисно стане гарбузом. До того ж, у 2017 році ви можете потрапити у вище суспільство, питання тільки в тому, чи потрібне вам таке щастя?! Порадьтеся з обранцем, може бути тихі сімейні вечори вам підійдуть більше, ніж нескінченні тусовки в модних ресторанах.

Гороскоп для Козоріга на 2017 рік: любовний гороскоп, бізнес-гороскоп, сімейний гороскоп, гороскоп здоров’я, дитячий гороскоп

Гороскоп на 2017 рік

Гороскоп для Риб на 2017 рік

Гороскоп для Водолія на 2017 рік

Гороскоп для Козоріга на 2017 рік

Гороскоп для Стрільця на 2017 рік

Гороскоп для Скорпіона на 2017 рік

Гороскоп для Терезів на 2017 рік

Гороскоп для Діви на 2017 рік

Гороскоп для Лева на 2017 рік

Гороскоп для Рака на 2017 рік

Гороскоп для Близнюків на 2017 рік

Гороскоп для Тельця на 2017 рік

Гороскоп для Овна на 2017 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *