Гороскоп для Козоріга на 2016 рік. Гороскоп для Козоріга-жінки та Козоріга-чоловіка: любовний, бізнес і кар’єра, сім’я, здоров’я

Гороскоп для Козоріга на 2016 рік. Гороскоп для Козоріга-жінки та Козоріга-чоловіка: любовний, бізнес і кар’єра, сім’я, здоров’я

Гороскоп для Козоріга на 2016 рік. Гороскоп для Козоріга-жінки та Козоріга-чоловіка: любовний, бізнес і кар'єра, сім’я, здоров'яЛюди, народжені під знаком Козоріга, є багатогранними особистостями, які веселяться, як ніхто, а, з іншого боку, можуть бути дуже зібраними і сконцентрованими. 2016 рік зажадає від вас бути сконцентрованими, тому що належить вирішити безліч цікавих, але складних завдань. Але не впадайте у відчай: ви отримаєте безцінний досвід. Що ж конкретно підготував гороскоп на 2016 рік для Козоріга?
У січні можна буде забути про справи і вдатися до спілкування з друзями. Але кінець місяця може принести вам багато справ і доведеться швидко перейти від веселощів до зосередженості. Приготуйтеся до того, що у вашому звичному колективі відбудуться зміни. Вони торкнуться Козорогів самим безпосереднім чином. Зверніть увагу, що у ваше життя може повернутися минуле, але і це піде лише на користь.
Другий місяць зими захоче від вас сплати всіх рахунків: розібратися зі справами на роботі, віддати кредити, попросити вибачення у тих, кого ви могли образити. Лютий стане своєрідним катарсисом, головне не пропустіть можливість отримати трохи свободи.
Оптимізм у всіх справах повернеться до вас навесні. Все що потрібно від Козорогів — це відвертість у своїх вчинках. Така поведінка викличе взаємність у людей, з якими ви спілкуєтеся.

Астропрофайл

Дата: 22.12-19.01
Колір: Коричневий
Символ: Козоріг
Планета: Сатурн
Стихія: Земля
Антипод: Рак
Дорогоцінний камінь: Онікс
Сумісність: Скорпіон

До середини весни ви відчуєте небувалий прилив сил, відчуєте підтримку сім’ї. Можливо самотні Козороги в 2016 році зустрінуть людину, з якою захочуть провести своє життя. Сімейним ж доведеться пережити теплі романтичні моменти. Батьки зможуть краще зрозуміти своїх дітей і знайдуть гармонію. Але не пропустіть це взаєморозуміння і більше часу проводите з близькими — гуляйте на природі.
В травні у вас на роботі і вдома буде абсолютний порядок. Фінансовий стан дозволить Козорігам зробити довгоочікувану покупку. Звичайно, якщо ваші бажання не співпадуть з фінансами, можна купити в кредит — пізніше вийде швидко його закрити. Однак, не ставтеся до цього занадто просто і добре все обміркуйте.
Влітку належить добре попрацювати, але при цьому не забувайте про відпочинок. Добре поміркуйте на тему: як вам ваша робота? Поспілкуйтеся з друзями, поговоріть зі своїми рідними: може потрібно змінити ваш рід професійної діяльності, і тоді вийде знайти гармонію в житті. Звісно, зміни не дадуться просто. Будьте наполегливі і рік Вогняної Мавпи вас нагородить.
Серпень принесе зміни в особистому житті. Переглянете і проаналізуйте свої стосунки і почуття. Може вам пора змінити сімейний стан? Або, навпаки, закінчити свої старі зв’язки. Хоча, якщо не хочеться щось міняти, просто реанимуйте свої остиглі почуття, принесіть в них щось нове і незвичайне.
Вересень може підкинути вам завдання в галузі ремонту житла або купівлі нової побутової техніки. Для цього слід заздалегідь відкласти деякі кошти. У жовтні одинаки зможуть зустріти свою половинку. Кінець осені — початок зими стануть для вас спокійними і гармонійними. Уникайте при цьому непотрібних конфліктів.

Гороскоп 2016 Козоріг-чоловік

Рік буде для вас не занадто клопітким.
У січні більше часу приділіть своїм близьким і друзям. Лютий спонукає до обмірковування планів на майбутнє. Добре сплануйте усе, щоб у березні приступити до реалізації своїх ідей.
Весна стане плацдармом для кар’єрного зростання. Все що потрібно Козорігам — це не боятись проявити ініціативу. Ваші старання будуть гідно оцінені керівництвом. Самотні чоловіки-Козоріги зустрінуть свою другу половинку в травні. Сімейні зможуть знайти щастя, якщо частіше будуть прислухатись до своїх дружин.
Влітку більше часу приділяйте своїм близьким, але не забувайте активно працювати — у цей період ви закладатимете фінансове благополуччя на наступні півроку.
Осінь принесе вам деяке затишшя, однак, в сім’ї уникайте конфліктів і шукайте компроміс.


Зима стане своєрідним часом для підведення підсумків за рік, нічого нового у цей час краще не розпочинати.

Гороскоп 2016 Козоріг-жінка

Рік 2016 стане для вас роком відкриттів, і ви зможете по-новому поглянути на своїх близьких.
Зима не дуже щедра на події — приділяйте більше уваги своїм рідним, прислухайтеся до них. Добре було б обміркувати зміни у своєму житті: завести хобі або ж записатися в тренажерний зал.
Навесні самотні Козероги знайдуть своє щастя. Ви зустрінете людину, яка залишить слід у вашому серці, а, може бути, і залишиться з вами на все життя.
Влітку переходьте до виконання своїх планів.
Осінь стане часом, коли представники знаку зможуть знайти відповіді на питання, які їх довго цікавили. Розберіться в почуттях і оберіть шлях, якого будете дотримуватись протягом наступних років.
Взимку приділіть увагу своїм рідним і відпочиньте.

Любовний гороскоп на 2016 рік для Козоріга

Ваше сексуально бажання зросте, що призведе до нових романтичних пригод.

Для Козорогів, народжених в 1 декаді (22 грудня — 2 січня)

Найпотайливішим у своїх почуттях Козорігам забажається показати їх усім. Це буде фонтан пристрасті. Не бійтеся сказати про свої почуття. Не бійтеся своїх емоцій — так ви зможете викликати до себе увагу. Знайомства з представниками протилежної статі, кинуть вас у вир пристрастей. Проявіть мужність в амурних справах, і це допоможе вам знайти себе і в інших видах діяльності. Сміливість на любовному фронті додасть вам упевненості і в інших сферах життя. Але не намагайтеся грати почуттями інших.

Для Козорогів, народжених в 2 декаді  (3 січня — 13 січня)

Козорігам варто очікувати приємних сюрпризів в їх особистому життя.В даний період може змінитися ваша інтимна сфера життя: варто більше фантазувати, не боятись експериментів, бути більш розкутим. Такі зміни допоможуть обом партнерам поглянути на свої відносини по-іншому. При цьому вам потрібно на деякий час забути про ревнощі.

Для Козорогів, народжених в 3 декаді (14 січня — 20 січня)

Для одиноких Козорогів 2016 рік надасть можливість побудувати глибокі, навіть духовні відносини. Ставлення до особистого життя дуже зміниться: для вас стане відкриттям, що в близькому оточенні є споріднена вам душу. Є ймовірність того, що у вас станеться роман з таємничою і сексуальною людиною. Весна повністю захопить почуття і стане найщасливішим періодом. Для тих, хто вже перебуває у відносинах, варто переглянути і змінити свою точку зору. Ви зрозумієте, що людина поруч з вами є для вас найближчою в цьому світі.

Бізнес-гороскоп на 2016 рік для Козоріга

Позитивні зміни торкнуться лише тих, хто змінить напрям своєї діяльності.

Для Козорогів, народжених в 1 декаді (22 грудня — 2 січня)

Велика частина Козорігів неперевершені трудоголіки, але пам’ятайте про те, що у вас є сім’я! Варто дотримуватись однієї простої істини — до ночі працює лише той, хто неправильно планує свій робочий графік. Такі дії призведуть до сварок з людиною, яку ви любите. Більше часу приділіть своїй другій половині, будьте з нею чесною і відкритою.

Для Козорогів, народжених в 2 декаді  (3 січня — 13 січня)

У вас є всі шанси кар’єрного зростання. Для багатьох стануть доступні справи, які раніше не доручалися. Деякі навіть зможуть зайнятись власним проектом. Цей період стане фундаментом для фінансових успіхів у майбутньому.

Для Козорогів, народжених в 3 декаді (14 січня — 20 січня)

Ви будете шукати нові способи заробітку. Але якщо цей варіант стане заважати вам на основній роботі, добре обміркуйте чи варто цим займатись. Для вирішення своїх фінансових питань деякі мають намір взяти кредит. Такий вчинок здійснюйте лише тоді, коли впевнені, що зможете вчасно погасити або, якщо ситуація складається так, що без цих фінансів ви не зможете обійтися.Не варто брати гроші для необміркованих покупок і розваг.

Сімейний гороскоп на 2016 рік для Козоріга

Приділяйте більше часу вашим друзям і рідним, допомагайте їм при необхідності.

Для Козорогів, народжених в 1 декаді (22 грудня — 2 січня)

Новорічні свята і розваги переведуть ваш настрій у легковажний стан. Але при цьому не варто випускати з уваги свої обов’язки. Навесні будьте терпимі і не нервуйте через дрібниці по відношенню до своїх близьких. Слід докласти достатньо зусиль, щоб стати краще. До кінця літа усі старання увінчаються успіхом і ви налагодите стосунки зі своїми близькими.

Для Козорогів, народжених в 2 декаді  (3 січня — 13 січня)

Ви активно займетеся вихованням своїх дітей. Намагайтеся з будь-якої ситуації отримати задоволення, оптимізм, а на вчинки дивіться з іронією. Літо принесе вам бажання переосмислити своє життя. Наприкінці літа приділіть увагу стану свого здоров’я, займіться собою. Відпочинок краще запланувати на вересень-жовтень.

Для Козорогів, народжених в 3 декаді (14 січня — 20 січня)

Уникайте сварок і конфліктів в першій половині року. Намагайтеся знайти компроміс, інакше негативний результат буде вам забезпечений. Пари, які зможуть це зробити, лише зміцнять свої відносини.

Гороскоп здоров’я на 2016 рік для Козоріга

Педантизм, який ви проявляєте по відношенню до свого здоров’я, викликає заздрість.

Для Козорогів, народжених в 1 декаді (22 грудня — 2 січня)

Позбавляйтеся від усіх своїх шкідливих звичок. Заняття спортом дозволять якісно зміцнити своє здоров’я. Вживайте в їжу більше рослинних і натуральних компонентів. Слідкуйте за своїми кілограмами. Так само в цей період краще всього стежити за фігурою.

Для Козорогів, народжених в 2 декаді  (3 січня — 13 січня)

Можете не турбуватись про стан свого здоров’я — воно у вас залізне. Хоча, якщо почне турбувати зір або хребет, зверніться до фахівців. Проводьте менше часу за монітором і приймайте вітаміни. Не завадить зайнятись йогою.

Для Козорогів, народжених в 3 декаді (14 січня — 20 січня)

Вам слід провести профілактику шлункових захворювань. Для цього потрібно приймати в їжу натуральні продукти і пити фільтровану воду. Частіше гуляйте на свіжому повітрі і ви зможете відрегулювати свій тиск і поліпшити стан серцево-судинної системи.

Гороскоп для Козорогів на 2016 за роком народження

Гороскоп на 2016 рік Козоріг — Щур

Ваші ключики до успіху в 2016 році — стриманість і зваженість в робочих стосунках і повна довіра до «половинки» — в особистих. Навіть якщо виконати це буде непросто: адже з вас так і б’ють емоційність, ревнощі, бажання стукнути по столу і усе проконтролювати особисто. Така модель поведінки в рік Мавпи буде багата небажаними проблемами, сварками на порожньому місці. Намагайтеся цього не допускати.

Гороскоп на 2016 рік Козоріг — Тигр

Рік Червоної Мавпи — ідеальний час, щоб повернути у своє життя людей, з якими ви колись необачно порвали, помиритися з недругами і знайти точки дотику Козоріга з конкурентами. Крім того, у вашому активі — цілеспрямованість і сильний романтичний настрій: об’єднавши навколо себе товаришів, які повернулися у ваше життя, ви зможете добитися більшого, ніж мріяли, а ще отримати таку бажану любов.

Гороскоп на 2016 рік Козоріг — Дракон

Попереду у вас — період відпочинку, насолоди, розваг і відмінного настрою. Давіть в собі буку і годуйте товариськість — тоді навколо вас дуже швидко утвориться коло приємних, корисних і близьких вам по духу однодумців, з якими можна буде не лише повеселитись і поговорити, а й дати старт вигідному бізнес-проекту.

Гороскоп на 2016 рік Козоріг — Кінь

У вас прокинеться непереборне жадання змін, мотивом для яких стане бажання щось поліпшити у власному житті. В результаті ви почнете шукати (нехай навіть неусвідомлено) вигідніше місце роботи; думати про переїзд в тепліше або комфортніше місто; поглядати, на партнера з думкою: «А може, я заслуговую кращого? ». І зміни не змусять себе чекати. Приймайте їх з вдячністю.

Гороскоп на 2016 рік Козоріг — Мавпа

Ви, такий легковажний і непосидючий, що вже на початку року Мавпи упіймаєте себе на бажанні зробитись розсудливим і побудувати надійний тил. І Вогняна Мавпа надасть вам цю можливість: одинаки зустрінуть саме ту людину, з якою забажають створити міцне сімейне вогнище, а «женатики» згадають, чим пахне подружня пристрасть. Турбота і увага до партнера не дадуть цьому полум’ю вщухнути.

Гороскоп на 2016 рік Козоріг — Собака

На початку року ви виявите в собі справжній фонтан енергії. Добре б направити її в ділове русло або на саморозвиток — отримання нових знань та вмінь. На жаль, є ризик, що цей енергетичний подарунок ви витратите на дозвільне проведення часу і заняття чужими проблемами на шкоду рішенню власних. Але «попереджений — значить, озброєний»: Червона Мавпа вірить у вашу розсудливість.

Гороскоп на 2016 рік Козоріг — Бик

У вас є шанс стати чи не головним щасливчиком року. А усе завдяки таланту передбачати події і робити точні висновки на основі навіть маленьких порцій інформації. Довірившись собі і ризикнувши поступити так, як веліла інтуїція, ви зможете стрибнути вгору кар’єрними сходами і відітнути великий грошовий куш. А ще інтуїція підкаже, як зміцнити сім’ю або де знайти «половинку».

Гороскоп на 2016 рік Козоріг — Кролик (Кіт)

Мавпа радить вам відправитись на пошуки гармонії і заспокоєння. Якщо є можливість поїхати в тривалу відпустку або тимчасово змінити житло — скористайтесь нею: далеко від дому ви зможете чіткіше зрозуміти, хто ви, що для вас важливо, а що є дрібницями… Якщо ж поїхати не вийде, займіться пошуком себе удома — шануйте філософів, запишіться на йогу, полюбіть себе…

Гороскоп на 2016 рік Козоріг — Змія

«Любіть і цінуйте себе!» — закликає вас Мавпа. Порадуйте себе обновкою, сходіть до косметолога або стиліста, запишіться в спортзал або басейн, щоб виліпити з себе досконалість, і не пошкодуйте грошей на те, щоб відправитись в подорож своєї мрії… А ще — займіться профілактикою здоров’я, відвідайте фахівців (стоматолога, терапевта, психолога…).

Гороскоп на 2016 рік Козоріг — Коза (Вівця)

У справах професійних і фінансових Вогняна Мавпа обіцяє вам стабільність. А ось сфера особистого змусить похвилюватися. Скоріш за все, це буде викликано недовірою між вами і партнером: у вас прокинуться взаємні ревнощі, будуть спроби контролювати один одного… На щастя, у вашому житті з’явиться людина, яка вчасно дасть цінну пораду. Інтуїція підкаже, що це за людина.

Гороскоп на 2016 рік Козоріг — Півень

Ваша цілеспрямованість в 2016 році стане предметом для заздрості: намітивши мету, ви підете до неї семимильними кроками, не відволікаючись на дрібниці навколо. Але в цьому є і мінус: «дрібницями» можуть виявитися дружні або сімейні стосунки. Щоб не дійти до серйозних конфліктів з близькими людьми, намагайтесь знайти баланс між роботою і любов’ю.

Гороскоп на 2016 рік Козоріг — Кабан

Ви маєте шанс відновити положення, яке похитнулося в минулому році і досягти успіху, якщо дотримуватиметесь двох умов: 1) почнете проявляти активність в робочому плані; 2) не боятиметесь брати на себе підвищену відповідальність. Це призведе до того, що ви придбаєте імідж цінного співробітника з усіма грошовими бонусами, які до нього додаються. Потратьтесь на подарунки близьким — і отримаєте ще й особисті радощі.

Гороскоп на кожен місяць 2016 року для Козорігів

Гороскоп на січень 2016 року Козоріг

Гороскоп на лютий 2016 року Козоріг

Гороскоп на березень 2016 року Козоріг

Гороскоп на квітень 2016 року Козоріг

Гороскоп на травень 2016 року Козоріг

Гороскоп на червень 2016 року Козоріг

Гороскоп на липень 2016 року Козоріг

Гороскоп на серпень 2016 року Козоріг

Гороскоп на вересень 2016 року Козоріг

Гороскоп на жовтень 2016 року Козоріг

Гороскоп на листопад 2016 року Козоріг

Гороскоп на грудень 2016 року Козоріг

Гороскоп для Козоріга на 2016 рік. Гороскоп для Козоріга-жінки та Козоріга-чоловіка: любовний, бізнес і кар’єра, сім’я, здоров’я

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *