Гороскоп для Діви на 2016 рік. Гороскоп для Діви-жінки та Діви-чоловіка: любовний, бізнес і кар’єра, сім’я, здоров’я

Гороскоп для Діви на 2016 рік. Гороскоп для Діви-жінки та Діви-чоловіка: любовний, бізнес і кар’єра, сім’я, здоров’я

Гороскоп для Діви на 2016 рік. Гороскоп для Лева-жінки та Лева-чоловіка: любовний, бізнес і кар'єра, сім’я, здоров'яМинулі роки були насичені подіями, які призвели до змін у вашому житті. Доля випробовувала Дів на міцність. Рік 2016 стане для вас завершальним етапом цих випробувань. Взагалі представників цього знаку можна порівняти з ракетою, яка після довгих мандрів, все ж дісталася до зірок. Однак, вона не усвідомлює, що їй робити далі. Рік Мавпи допоможе вам розібратися і досягти всього, чого ви бажаєье.
Отже, гороскоп Дівам на 2016 рік обіцяє наступне: у січні ви повернетесь до людини, яка, як ви вважали, пішла назавжди. Це буде мати значення, так як така зміна може бути пов’язана з пропозицією взяти участь у якомусь проекті, в якому ви вже брали участь раніше. Однак, це може бути людина, з якою у вас пов’язані приємні спогади молодості. Повернення до старого буде мати сенс, але при цьому слід дуже добре попрацювати над собою. Якщо не боїтеся змін — обов’язково дійте.
В кінці зими — початку весни ваше особисте життя запанує над іншими сферами життя. При цьому така зміна спонтанна. Вас очікує зміна почуттів, яка може бути пов’язана з людиною з вашого оточення. Таке захоплення безболісно пройде до середини квітня, однак, після цього згадайте про справи на роботі і беріться за їх виконання. В іншому випадку ви ризикуєте залишитися без роботи.
У травні слід бути дуже дипломатичними. Цього місяця на вас чекає безліч поїздок, подорожей, але можливі конфлікти і нерозуміння з боку ваших близьких. При цьому не намагайтеся втягувати себе в сварки, так як вони можуть потім тривати протягом усього року. Намагайтеся знайти компроміс.

Астропрофайл

Дата: 23.08-22.09
Колір: Зелений
Символ: Діва
Планета: Меркурій
Стихія: Земля
Антипод: Риби
Дорогоцінний камінь: Сардонікс
Сумісність: Козоріг

Червень, як обіцяє гороскоп, вимагає від вас розплати по старим рахункам. У 2016 році Діви в принципі не повинні забувати про ті обіцянки, які давали раніше. Проекти, які ви розпочали і відклали на потім, потребують завершення. Позбавившись цього, можна буде нормально рухатися далі і будувати плани на майбутнє. Якщо вам будуть надходити ділові пропозиції в червні, не звертайте на них особливої уваги, оскільки вони мають мало шансів на успіх.
В середині літа ваші почуття знайдуть нове життя. Для самотніх Дів великий шанс зустріти другу половинку і залишитися з нею на все життя.
Після емоційних подій червня і липня на вас чекає спокій серпня. Саме зараз було б добре відправитися в подорож. Але уникайте міст, а будьте ближче до лісів, гір, річок та озер. Така зміна дозволить вам отримати заряд позитивної енергії і надасть можливість рухатися далі. Можливо будуть причини, які не дозволять вам піти у відпустку, але, все одно, намагайтеся здійснювати піші прогулянки і взагалі бути ближче до природи.
Та енергія, яку ви набрали за час відпочинку стане в нагоді восени. В цей період на роботі стануться зміни, які зажадають великої ініціативності, вміння багато і уважно працювати, а також відстоювати свої ідеї перед начальством, хоча б у межах розумного.
Середина жовтня принесе вам знаки, які допоможуть зрозуміти, куди слід рухатися далі.


Листопад зажадає від Дів знайти опору, яка допоможе здійснити кроки для майбутньої діяльності. Цією опорою стануть для вас члени родини. Приділяйте більше уваги своїм рідним, і вони зможуть відплатити вам тим самим.
У грудні астрологи обіцяють безліч перспектив і нових можливостей. Не зупиняйтеся і активно дійте! Доля до вас прихильна. Так само, буде гарним рішенням святкувати Новий рік за кордоном.

Гороскоп 2016 Діва-чоловік

Рік почнеться для вас спокійно. Думайте про свої плани. Не варто боятися змін. Перед вами відкриті усі двері.
Лютий потребує значних сил, щоб вирішити питання, пов’язані з вашою роботою.
Березень буде наповнений романтикою і приємними сімейними клопотами. У квітні розпочніть приводити в дію плани, які пов’язані з вашою професійною діяльністю, інакше ризикуєте дуже несподівано залишитися «за бортом».
Травень і червень проведіть спокійно. Більше уваги приділіть спокійному відпочинку, накопичуйте енергію для майбутніх робіт і турбот. Але не забувайте і про своїх службові обов’язки.
Вам доведеться добре попрацювати в липні, але це допоможе знайти фінансову незалежність і загальне благополуччя.
У кінці серпня слід відправитися в невелику поїздку, відвідати місця, де ви ще не бували.
Восени буде багато цікавих пропозицій на роботі. Однак, велику увагу зверніть на ваше оточення — не всі ставляться до вас, як до друга і приятеля.
Зима подарує безліч радісних моментів, що пов’язані з вашою родиною та близькими людьми. Не забувайте про сім’ю!

Гороскоп 2016 Діва-жінка

Зима стане періодом, коли ви зможете краще розібратися в собі, зрозуміти свої бажання, зможете подумати про те, куди слід рухатися далі. Насправді все просто — ваші близькі допоможуть зрозуміти сенс того, що відбувається і знайти найкращий вихід у будь-якій ситуації.
Навесні вас очікує роман з людиною, яку ви раніше навіть не помічали. Він триватиме недовго, але принесе безліч приємних моментів.
Проведіть літо в роботі, але не забувайте і про близьких, частіше відвідуйте батьків. Вони завжди допоможуть і підкажуть як вирішити накопичені проблеми.
У серпні розплатитеся з усіма боргами та не беріть кредити. Можна поїхати до озера або морського узбережжя і провести там кілька днів.
У вересні — жовтні з головою підіть в роботу. Ніякі особисті стосунки, які ви можете завести в цей період, не матимуть успіхом. Але на трудовому фронті вас чекає безліч досягнень і відкриттів. Ваші зусилля обов’язково помітить начальство.
У грудні рушайте кататися на лижах.

Любовний гороскоп на 2016 рік для Дів

Якщо ви сімейна людина, слухайте свого партнера. Для самотніх жінок-Дів очікується багато романтичних зустрічей.

Для Дів, народжених в 1 декаді (24 серпня — 3 вересня)

Протилежну стать не доставить вам ніяких проблем і ви можете сміливо пірнати в романтику. У вас є всі шанси, що вам зроблять пропозицію руки і серця.
Для самотніх, у цьому році, Мавпа обіцяє багато зустрічей і романтики, любовних пригод, які можуть перерости в щось абсолютно нове. З квітня по червень вас чекає сплеск любові, романтики і пристрастей.
Цей період для вас найкращий, щоб ви змогли забути свої старі відносини, які давно тяжіють над вами.

Для Дів, народжених в 2 декаді (4 вересня — 13 вересня)

Цього року на вас очікує серйозний поворот. Відносини в парі можуть вкрай загостритися. Не ведіться на провокації, на які вас може провокувати вас ваш партнер, засліплений бажанням стати лідером.
Для самотніх у цей період буде багато романтичних зустрічей, але не втягуйте себе в любовні авантюри — нічим хорошим це не закінчиться.

Для Дів, народжених в 3 декаді (14 вересня — 23 вересня)

У 2016 році ваші старі партнери та шанувальники знову проявлять свою увагу до вас. Вам варто розібратися в своїх почуттях до них. Однак, якщо ви минулого разу не були задоволені цими відносинами, не варто їх розпочинати знов.
Для самотніх Дів цей рік стане можливістю змінити своє особисте життя, але для цього стати більш відкритими та ініціативними.

Бізнес-гороскоп на 2016 рік для Дів

Будьте старанними, слухайте свою інтуїцію, дійте і ви приречені на успіх.

Для Дів, народжених в 1 декаді (24 серпня — 3 вересня)

Для того щоб ви просунулися в своїх справах, вам слід проявити максимум працьовитості та наполегливості. Якщо ви впораєтеся з поставленими завданнями, вас буде очікувати грошова винагорода або підвищення.
Позбавтеся від ліні і безініціативності — це шлях в нікуди. Пливти за течією не вийде — так ви нічого не доб’єтеся. Ваші ділові зв’язки, а також допомога рідних допоможуть вам досягти успіху.

Для Дів, народжених в 2 декаді (4 вересня — 13 вересня)

Цей рік може принести вам бажання витрачати гроші даремно. Уникайте безперспективних вкладень і покупок, які вам не принесуть користі. Контролюйте свої витрати — складайте плани з витрати коштів на кожен тиждень. Заощаджуйте гроші, відкладайте їх.

Для Дів, народжених в 3 декаді (14 вересня — 23 вересня)

Зверніть особливу увагу на ставлення до начальства і ваших колег. В цьому році вам випаде підвищення, але відразу ж пожвавляться ваші заздрісники. Не вплутуйтеся в конфлікти, які можуть вам зашкодити, шукайте вихід із ситуації, будьте мудрі.

Сімейний гороскоп на 2016 рік для Дів

Більше уваги приділіть своїм близьким.

Для Дів, народжених в 1 декаді (24 серпня — 3 вересня)

В цьому році шукайте спокій в душі і рівновагу у вашій родині. Ремонт у вашому житлі в цьому році робити не слід. Налагоджуйте відносини всередині сім’ї. Частіше проводьте час у колі сім’ї — наприклад, за сімейною вечерею. Спілкуйтеся, розповідайте про свої плани.

Для Дів, народжених в 2 декаді (4 вересня — 13 вересня)

У вас може проявитися почуття ревнощів, яке припаде на період весна — осінь. Однак, такі почуття викликають у вас перевтому на роботі і недосипання. Для того щоб не було конфліктів, вам необхідно пам’ятати одну просту річ: ваша сім’я — єдина ваша опора.

Для Дів, народжених в 3 декаді (14 вересня — 23 вересня)

Вас чекають спокійні і розмірені сімейні відносини. Навесні ваші діти можуть захворіти. Щоб цього уникнути, вчасно прийміть профілактичні заходи. Слід виявити підвищену увагу до дітей — вони потребують вашої допомоги.

Гороскоп здоров’я на 2016 рік для Дів

Вам слід зайнятися своїми хронічними хворобами.

Для Дів, народжених в 1 декаді (24 серпня — 3 вересня)

Вам не завадило б придивитися до стану своєї щитовидної залози. Не виключено, що вас можуть очікувати захворювання дихальних шляхів. Проводьте профілактику простудних захворювань. Бережіть свою спину і нижню частину хребта.

Для Дів, народжених в 2 декаді (4 вересня — 13 вересня)

Слідкуйте за своїм здоров’ям і проводьте обстеження вчасно. Не піддавайтеся занепадам настрою, зневірі, так як це зможе призвести до погіршення стану здоров’я. Також це згубно позначиться на вашій психіці. Вам слід частіше відпочивати і проводити час на природі.

Для Дів, народжених в 3 декаді (14 вересня — 23 вересня)

Є ймовірність, що ви можете отримати травму на початку 2016 року. Уважно поставтеся до транспорту.
Позбавляйтеся від негативу. Відпочивайте достатню кількість часу, приймайте вітаміни, пийте трав’яні чаї.

Гороскоп для Діви на 2016 за роком народження

Гороскоп на 2016 рік Діва — Щур

Пізнання світу, подорож, самовдосконалення — ось до чого закликає вас Мавпа. Не намагайтеся виправдати чиїсь надії і догодити кожному. Більше часу приділяйте собі і своїм потребам. Ви здивуєтесь, як здоровий егоїзм змінить ваше життя на краще. Та й оточення від вашого щастя тільки виграє. Частіше вибирайтеся на природу: це допоможе звільнитися від негативу і набратися сил.

Гороскоп на 2016 рік Діва — Тигр

Вам таланить в усьому, що стосується кар’єри і фінансів. Вірогідне підвищення по службі. А тим, хто налаштований змінити роботу, поступить вигідна пропозиція. Навесні потрібно зайнятися здоров’ям: прислухатися до організму, дозволити собі невеликий відпочинок, утриматися від шкідливих продуктів, уникати стресових ситуацій. І коли рік відкриє перед вами нові можливості, ви будете до цього готові.

Гороскоп на 2016 рік Діва — Дракон

2016 рік надасть нові варіанти заробітку. Мавпа радить відмовитися від легких очманілих грошей на користь не так вражаючого, але стабільного доходу. Ризик у будь-якій області вам протипоказаний. Примножуйте те, що є, не вплутуючись в сумнівні авантюри і «ліві» романи. У другій половині року серйозною підмогою стануть міцні зв’язки з впливовими людьми.

Гороскоп на 2016 рік Діва — Кінь

Настає ідеальний час, щоб відкласти у бік справи і впритул зайнятися сім’єю. Якомога більше часу приділяйте «половинці» і дітям. Багато хто з вас замислиться про продовження роду. Дитина, зачата в рік Вогняної Мавпи, зміцнить стосунки і принесе гармонію. У кар’єрі не чекайте наддосягнень. Проте ви зможете закласти базу для подальшого зростання по службі.

Гороскоп на 2016 рік Діва — Мавпа

Рік Мавпи приготував Дівам приємні сюрпризи в робочих питаннях: хтось вдало працевлаштується, хтось змінить рутинну справу, що приїлася, на більш захоплююче заняття, хтось відправиться у високооплачуване і перспективне відрядження за кордон. На ваш успіх злетяться старі і нові друзі: ви навіть здивуєтеся, скільки їх у вас! Але не усім потрібно довіряти. Обирайте тільки найнадійніших, а краще розраховуйте на себе.

Гороскоп на 2016 рік Діва — Собака

Ви, як магніт, притягуєте до себе людей, підкорюєте їх і захоплюєте своїми ідеями. Саме цей дар допоможе вам в 2016 році забезпечити собі фінансову стабільність. Проте намагайтеся не зациклюватися на кар’єрі: особисте життя теж вимагає вашої уваги. Присвячуйте вільний час коханій людині. А якщо ви самотні, займіться активним пошуком «половинки»: зірки вам допоможуть!

Гороскоп на 2016 рік Діва — Бик

Зірки рекомендують вже на старті року мати зразковий план дій на найближчі 12 місяців і намагатися йому слідувати. Це допоможе досягти максимального результату при мінімумі зусиль. У сфері почуттів вітається творчий підхід: почастіше дивуйте вашу «половинку». Самотнім Діво-бикам зірки радять не розпилюватися на нерозділене кохання: краще зосередьтесь на пошуку взаємності.

Гороскоп на 2016 рік Діва — Кролик (Кіт)

Головний бонус року: вам вдасться відновити втрачені стосунки з колись дорогими і близькими людьми. Причому це виявиться вигідним для обох сторін. Також Мавпа обіцяє нові корисні і приємні знайомства. На службі ви зміцнюватиме своє положення, добившись поваги начальства і співробітників. У особистому житті можливі значимі позитивні зміни: заручини, весілля або поповнення в сімействі.

Гороскоп на 2016 рік Діва — Змія

На початку весни Вогняна Мавпа дає вам шанс закохатися і забутися. Неважливо, сімейна ви людина або вільна. Цілком імовірно, що почуття залишаться. У будь-якому випадку яскраві емоції підуть про запас: змусять позбавитися від непотрібного і розкриють перед вами нові двері. Також в 2016-му ви переглянете свої погляди на спосіб життя, звички і харчування, що принесе користь організму і дозволить відновити сили.

Гороскоп на 2016 рік Діва — Коза (Вівця)

Вас чекають великі зміни, причому усі вони до кращого. У роботі зірки рекомендують побороти вашу фірмову рису — непоступливість. Ставши зговірливішим, ви тільки збільшуватиме свій авторитет в очах співробітників. Деяких представників знаку потягне на подвиги, у тому числі спортивні. Тут головне — не перестаратися: навчиться економити і відновлювати сили — і тоді перемога буде за вами.

Гороскоп на 2016 рік Діва — Півень

Творчість — ваш рульовий упродовж усього 2016 року. Ви зможете реалізувати свої приховані здібності, причому так переконливо, що це допоможе просунутися кар’єрними сходами. У першому півріччі на деяких представників знаку обрушиться несподівана, хоча і цілком, заслужена популярність. А до грудня ваші таланти конвертуються в цілком відчутний фінансовий бонус.

Гороскоп на 2016 рік Діва — Кабан

Успіху доб’ється той, хто не розпилюватиметься, а направить усі свої зусилля на одну мету. Також Червона Мавпа настійно підштовхує вас у бік бігової доріжки або фітнес-центра. Спорт дасть додаткову енергію, а також позбавить від походів по лікарям. У області почуттів у вас тимчасове затишшя. Скористайтеся відпочинком, щоб зайнятися більш земними справами — наприклад, кар’єрою або ремонтом.

Гороскоп на кожен місяць 2016 року для Дів

Гороскоп на січень 2016 року Діва

Гороскоп на лютий 2016 року Діва

Гороскоп на березень 2016 року Діва

Гороскоп на квітень 2016 року Діва

Гороскоп на травень 2016 року Діва

Гороскоп на червень 2016 року Діва

Гороскоп на липень 2016 року Діва

Гороскоп на серпень 2016 року Діва

Гороскоп на вересень 2016 року Діва

Гороскоп на жовтень 2016 року Діва

Гороскоп на листопад 2016 року Діва

Гороскоп на грудень 2016 року Діва

Гороскоп для Діви на 2016 рік. Гороскоп для Діви-жінки та Діви-чоловіка: любовний, бізнес і кар’єра, сім’я, здоров’я

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *