Гороскоп для чоловіка Водолія на 2017 рік

Гороскоп для чоловіка Водолія на 2017 рік

Чоловік Водолій в якійсь мірі філософ і не любить меж. Його складно змусити зробити вибір, надіти костюм і дотримуватися правил. Він завжди залишиться трохи дитиною, думки його завжди чисті, але він точно знає, чого хоче. Гороскоп на 2017 рік чоловік Водолій щиро підтримує, оскільки бачить, що плани пора реалізовувати. Він багато думав про це, і ось пора прийшла. І нехай на його шляху встає тисяча перешкод — він як невтомний трудівник і майстер своєї справи, готовий дати бій.

Любов і сім’я для вас важливі, але ви хотітимете нового в стосунках, і, якщо ваша друга половина не підтримає фантазій, що у вашій голові, — ви знайдете з ким їх реалізувати. Вірогідне зачаття дитини, тому якщо ви не плануєте такої несподіванки, краще приділіть більше уваги процесу. Неодружені знаки не терплять до себе жіночої турботи і надмірної опіки. Як тільки видасться шанс обрати супутницю життя, ви оберете слабку дівчину, яка дивитиметься на вас із обожненням. А це повинно статися ближче до літа. Ті чоловіки, чиї стосунки зайшли у безвихідь, не помічають цього і живуть за інерцією. Зупиніться, вийдіть із замкнутого круга і перегляньте свої стосунки. Ваша дівчина ймовірно також обтяжується ними.

Фінансами рік не балує, але ви залишитесья в достатку і повному спокої. Ви копите на щось дуже важливе для вас і не даремно — купівля чекає вас вже восени. Вкладайтеся у відомі проекти, відкривайте бізнес, в якому ви максимально досвідчені!

Здоров’я можуть похитнути алкоголь і зайві пробіжки до фаст-фуду! Так-так, ви навіть вночі можете відправитися за шаурмой або чимось подібним. Уранішні сніданки мають бути щільними, оскільки ви витрачаєте багато енергії на розумову працю. Заведіть собаку, і ви більше гулятимете — думати вам буде максимально зручно, і сім’я не стане ставити питань. Присвячуйте відпочинку більше часу.

Спорт і відпочинок на природі ви станете уникати, це тимчасово, але не кидайте прогулянки. Обов’язково візьміть осінню відпустку. Не відмовляйтеся від поїздки в нові країни або експедиції, йдіть за покликом свого серця. Як тільки ви зупинитесь на місці — вас затягне побутове болото. Домагайтеся більшого, ніж можете — рік в цьому плані вдалий для вас.

Гороскоп для чоловіка Водолія на 2017 рік

Гороскоп для чоловіків для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп для чоловіків для Риб на 2017 рік

Гороскоп для чоловіків для Водолія на 2017 рік

Гороскоп для чоловіків для Козорога на 2017 рік

Гороскоп для чоловіків для Стрільця на 2017 рік

Гороскоп для чоловіків для Скорпіона 2017 рік

Гороскоп для чоловіків для Терезів на 2017 рік

Гороскоп для чоловіків для Діви на 2017 рік

Гороскоп для чоловіків для Лева на 2017 рік

Гороскоп для чоловіків для Рака на 2017 рік

Гороскоп для чоловіків для Близнюків на 2017 рік

Гороскоп для чоловіків для Тельця на 2017 рік

Гороскоп для чоловіків для Овна на 2017 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *