Гороскоп для чоловіка Стрільця на 2017 рік

Гороскоп для чоловіка Стрільця на 2017 рік

Це один з найцікавіших знаків — у ньому поєднується непоєднуване і криється неприховане. Цього року в голові у чоловіків тактика і ухвалення рішень. Рішень, які змінять їх життя. Гороскоп на 2017 рік чоловік Стрілець розглядає як інструкцію до дії, тому що він внутрішньо відчуває цю необхідність. Усі його кроки будуть спрямовані на творення. Це час будувати плани, які ви відкладали з деяких причин.

Здоров’я і спорт більше не можуть чекати вашої готовності — пора робити усі дії для вирішення обіцянок, що накопичилися, самому собі. Болі в спині — найважливіше, на що варто звернути увагу. Цей біль не пройде сам собою, і його причина банальна — ви надто багато берете на себе на роботі. Йдіть до лікаря, лікування, пройдене в період до весни, піде на користь. Біг, йога, футбол і танці! Вам потрібні не силові, а кардіонавантаження. Займіться правильним диханням, зверніть увагу на свою вагу!

Любов і стосунки будь-якого роду можуть зайти у безвихідь, оскільки при усій вашій упевненості в усьому, що відбувається навколо вас, ви не готові міняти стосунки на серйозніші. Неодружені представники знаку, майте на увазі, що від вас чекають рішучих дій. Вони будуть виправдані, але продумайте ретельно усі за і проти обов’язково. Відштовхуйтеся передусім від серця — якщо ви не можете прожити спокійно без людини одного дня — це ваша людина, не відштовхуйте її, інакше їй це скоро набридне. Сімейні знаки знайдуть нове і прекрасне у своїй половинці. Ця нова, повторна закоханість дозволить пережити чарівні моменти, не задушуйте її в собі.

Фінанси стабільні, але це не означає, що слід сидіти склавши руки. Гороскоп на 2017 рік для чоловіка Стрільця значно зорієнтований на дію в усіх сферах. Питання грошей теж не обійде стороною. На своєму місці роботи настав час просити підвищення зарплати, це момент, коли ви зможете об’єктивно довести свою силу і важливість вашої присутності в ролі керівника. Гроші, які вам були обіцяні, або кредит, який не вдавалося отримати, саме час забирати. На вас зараз дивляться інакше, оскільки ви як ніколи повні рішучості і упевненості у своїх силах.

Відпочинок і подорожі мають бути вами заплановані ще з початку року — це допоможе не сильно обмежувати себе у фінансах до осені. Оксамитовий сезон біля моря з сім’єю або друзями — ось що вам потрібно. Уникайте екстриму і високих швидкостей — зайва упевненість в себе трохи затьмарює дійсність і завищує вашу реальну силу і витримку. Спокійний відпочинок з морем, масажем і дієтичним харчуванням — ваше все!

Гороскоп для чоловіка Стрільця на 2017 рік

Гороскоп для чоловіків для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп для чоловіків для Риб на 2017 рік

Гороскоп для чоловіків для Водолія на 2017 рік

Гороскоп для чоловіків для Козорога на 2017 рік

Гороскоп для чоловіків для Стрільця на 2017 рік

Гороскоп для чоловіків для Скорпіона 2017 рік

Гороскоп для чоловіків для Терезів на 2017 рік

Гороскоп для чоловіків для Діви на 2017 рік

Гороскоп для чоловіків для Лева на 2017 рік

Гороскоп для чоловіків для Рака на 2017 рік

Гороскоп для чоловіків для Близнюків на 2017 рік

Гороскоп для чоловіків для Тельця на 2017 рік

Гороскоп для чоловіків для Овна на 2017 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *