Гороскоп для чоловіка Риби на 2017 рік

Гороскоп для чоловіка Риби на 2017 рік

Ваша імпозантність і блиск упевненості в очах дозволять домагатися від людей більшого, ніж ви планували! Ви осяяні новою ідеєю, і обмірковуєте її. Рахуєте усі за і проти, прораховуєте витрати і доходи, обираєте жінку. Загалом — ви шукаєте де глибше. І правильно робите! Ця тактика підказана вам інтуїцією, а вона у вас включене на максимум з самого початку року. У гороскопі на 2017 рік чоловіки Риби виявлять багато несподіваних поворотів і глибоководних каменів. Ви на вершині можливостей, яких шукали давно, але не будьте довірливі до усіх своїх бажань.

Кохання і флірт у вашій владі, і під невсипущим наглядом розуму ви вибираєте собі дружину, нову коханку, подругу. Тссс., а не хочете озирнутися і придивитися до тих, хто вже поруч? Втративши тих, з ким у вас вже склалися які-небудь стосунки, ви не будете раді новим. Ну може бути, вони потішать вас деякий час, але скоро надокучать. Ваші пориви пов’язані з тим, що Півень вимагає від вас нового і свіжого. Півень хоче побачити у вас нову кров, ідеї і рішення, але, тільки не на цьому терені. Якщо вам все ж не терпиться познайомитися «ось з цією брюнеткою», спробуйте, раз вже так не під силу, але постарайтеся не розповідати про неї нікому, і тим більше — кидати колишні стосунки.

Фінанси вимагають новизни вкладень. Зважтеся на нову справу. Не важливий який напрям, але воно має бути бажане вами, цікаве для вас і плановане довгі роки. Настав момент реалізуватися у вашій справі для душі. І не важливо скільки вам років — беріть і робіть — Півень підтримає. До осені ви вже будете на коні. А до закінчення року станете повноцінно заробляти на своєму хобі. Адже це саме те, до чого ви йшли!

Здоров’я і спорт для вас завжди були нерозривно зв’язані, але до лікаря звернутися все ж варто. Спорт не розв’яже проблему нестачі вітамінів і можливого гормонального дисбалансу. Здайте необхідні аналізи і приступіть до лікування. Процедури стануть дієвими, якщо зайнятися ними до літа. Взимку не уникайте вітамінів і корисного живлення.

Відпочинок і дієта — те, що ви ніяк не можете поєднувати: шашлик на дачі з величезною кількістю спиртного, посиденьки із друзями, уранішнє пиво — забудьте про це до осені. Гороскоп для Риб-чоловіків на 2017 рік відкриває їх можливості для досліджень і відкриттів. Ви цілком можете розраховувати на внутрішнє чуття. Вам потрібен повноцінний відпочинок, з моментами, коли можна в тиші обдумати рішення або просто взяти книгу. Ви відкриєте в собі джерело, яке допоможе відповісти на багато питань, але вам потрібна тиша. Для поїздок вибирайте ліс і гори, пляж і море. Пасивний відпочинок додасть вам відчуття щастя і розслаблення.

Гороскоп для чоловіка Риби на 2017 рік

Гороскоп для чоловіків для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп для чоловіків для Риб на 2017 рік

Гороскоп для чоловіків для Водолія на 2017 рік

Гороскоп для чоловіків для Козорога на 2017 рік

Гороскоп для чоловіків для Стрільця на 2017 рік

Гороскоп для чоловіків для Скорпіона 2017 рік

Гороскоп для чоловіків для Терезів на 2017 рік

Гороскоп для чоловіків для Діви на 2017 рік

Гороскоп для чоловіків для Лева на 2017 рік

Гороскоп для чоловіків для Рака на 2017 рік

Гороскоп для чоловіків для Близнюків на 2017 рік

Гороскоп для чоловіків для Тельця на 2017 рік

Гороскоп для чоловіків для Овна на 2017 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *