Гороскоп для чоловіка Козоріга на 2017 рік

Гороскоп для чоловіка Козоріга на 2017 рік

Єдине, про що ви повинні пам’ятати цього року — вам усе під силу. Це, напевно, єдиний знак зодіаку, у якого усе складається гладко і вдало. Гороскоп на 2017 рік чоловік Козоріг може відкрити лише для того, щоб підтвердити своє припущення — ви на піку удачі і можливостей. Півень вас оберігає і дарує безліч здібностей, а основна здатність — уміння переконувати, умовляти і обіцяти.

Здоров’я і відпочинок залежатиме від ваших уподобань. Ви захочете витратитися на відпочинок з друзями, але обміркувавши, оберете спокійніший варіант, або поїдете з сім’єю і зупинитеся на екстримі, який давно хотіли випробувати. Не забувайте про час для старших родичів — вони дадуть вам поради, які ви зможете по-дорослому оцінити і прийняти до дії. У вас вирує життя, але будьте обережні зі спиною і ногами. Якщо у вас раніше був біль — зверніться до лікаря до весни. Ця проблема може бути розв’язана відразу, і влітку ви твердо стоятимете на ногах.

Любов і стосунки захлесне буря емоцій і нових звершень. На вас чекають у гості тут і запрошують там, ви насилу знаходите час для себе. Дівчата зачаровані вашою брутальністю і упевненістю. Ви вибираєте тільки те, що вам дійсно потрібне. Ви не думаєте про інтереси оточення, але і цим не зможете їх образити. Сімейні Козоріги обмірковуватимуть нові цікаві пригоди для двох — ви хочете романтики і спільного щастя. Це буде помічено і оцінено. Навіть звичайні вечори разом біля телевізора будуть овіяні теплотою і турботою.

Фінансові махінації обійдуть вас стороною, але ви не повинні розслаблятися і довіряти усім. Не погоджуйтеся на умовляння про вкладення грошей в нові проекти і нечесні угоди — ви їх втратите. Укладайте договори за усіма правилами. Ви слабкі в цій сфері зараз, ви думаєте серцем. Уникайте боргів і конфліктів з ними: це може закінчитися судовою тяжбою. Для того, щоб уникнути цього — оформляйте усе документально і вірте тільки собі.

Спорт більшою мірою буде екзотичним, ніж корисним — говорить гороскоп на 2017 рік для чоловіка Козоріга. Ви шукаєте нових відчуттів і знаходите їх. Будьте собою, і нарешті, реалізуйте себе. Якщо у вас є діти — це шанс залучити до спорту дитину. Вашу цілеспрямованість він прийме як належне і вважатиме, що це єдино правильний вчинок. Ваші чари діють до осені! Користуйтеся.

Гороскоп для чоловіка Козоріга на 2017 рік

Гороскоп для чоловіків для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп для чоловіків для Риб на 2017 рік

Гороскоп для чоловіків для Водолія на 2017 рік

Гороскоп для чоловіків для Козорога на 2017 рік

Гороскоп для чоловіків для Стрільця на 2017 рік

Гороскоп для чоловіків для Скорпіона 2017 рік

Гороскоп для чоловіків для Терезів на 2017 рік

Гороскоп для чоловіків для Діви на 2017 рік

Гороскоп для чоловіків для Лева на 2017 рік

Гороскоп для чоловіків для Рака на 2017 рік

Гороскоп для чоловіків для Близнюків на 2017 рік

Гороскоп для чоловіків для Тельця на 2017 рік

Гороскоп для чоловіків для Овна на 2017 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *