Гороскоп для Близнюків на 2017 рік: любовний гороскоп, бізнес-гороскоп, сімейний гороскоп, гороскоп здоров’я, дитячий гороскоп

Гороскоп для Близнюків на 2017 рік: любовний гороскоп, бізнес-гороскоп, сімейний гороскоп, гороскоп здоров’я, дитячий гороскоп

Гороскоп на 2017 рік Близнюки

Оскільки Близнюки є найлегковажнішими зі знаків зодіаку, то Червоному Півневі, який володарюватиме в 2017 році, ви будете до душі. Хазяїн 2017 року допоможе вам завершити справи, з якими ви не встигли впоратися в рік веселої і енергійної Мавпи. Вогняний Півень дасть Близнюкам можливість вдосталь попустувати у своєму році — відчуєте ви це вже з перших днів правління яскравої і чарівної пташки.

У лютому 2017 року успіхи слідуватимуть один за іншим — Близнюки навіть розгубляться від великої кількості можливостей, у вас просто голова йтиме кругом від такої надмірної опіки пані Фортуни. На початку весни ви заживете слави переможця по життю, і це звання ви носитимете не лише на роботі. Особисте життя буде багате на любовні зустрічі і дивовижні побачення, але щоб не стати другим Дон Жуаном, намагайтеся тримати себе в руках — не бійтеся, прихильники не заплачуть від вашої холодності, а фанати не розірвуть в пориві гніву ваші фотографії.

У квітні 2017 року, та і в травні теж, Близнюкам бажано частіше відпочивати, неважливо, що ви влаштовуватимете — фантастичні вечірки в готичному стилі, або тихі вечері при свічках. Головне — збирати поруч лише близьких і улюблених, а про спілкування з «потрібними» людьми можете забути, залишивши візити ввічливості на літо. У червні підопічним Меркурія слід зібратися з силами — хоча Півень начаклував вам вдачу і висмикнув пір’їнку на щастя, розслаблятися не варто. Фінансові справи на початку місяця підуть в гору, головне, не захекатися в гонитві за своїми капіталами, і не впустити потім важкий мішок. Так, так, грошей буде дійсно багато, так що будьте біля керма і тримайте усе під особистим контролем.

Липень 2017 року підходить для переговорів і угод — усі найважливіші шишки міста вже зібралися біля вашого будинку і дискутують на тему: кого ви виберете в ділові партнери. Зрозуміло, що до вас виявляють таку цікавість впливові люди — ви просто підкорили їх своїм нестандартним підходом до будь-якої справи, а особливо ви здивували оточення інтуїцією, яка в середині літа буде у Близнюків на висоті. Усі ці професійні успіхи і кар’єрні зльоти відвернуть вас від домашніх справ, тому у кінці літа домочадці можуть поставити Близнюкам умову: або термінова відпустка усім сімейством, або рідня їде відпочивати без вас, а ви пашіть на свого улюбленого керівника. Не засмучуйте себе і сімейство — беріть в оберемок діточок і бігом в аеропорт. Керівник готелю на Сейшельських островах вже прогледів усі очі, сидячи у віконця, і чекаючи вашого візиту, адже Півень заради вас давно завів з ним дружбу і прикупив путівки за гарною ціною. На відпочинку Близнюкам бажано не відмовляти собі ні в чому, і розслаблятися за повною програмою, оскільки восени вас чекає багато роботи, спрямованої на майбутнє благополуччя, — загалом, набирайтеся сил.

У вересні Півень, покровитель 2017 року, вирішить перевірити Близнюків на кмітливість і підкине вам декілька цікавих, і однакових по вигоді пропозицій. Будьте напоготові, попереджає гороскоп на рік Півня, хазяїн року на початку осені не жартує, він дійсно влаштував вам тест. Включайте інтуїцію, звертайтеся за допомогою до перевірених юристів — усі засоби приведуть до відмінного результату, головне, дійте у рамках закону і уникайте авантюр. У кінці осені Близнюків можуть відвідати родичі, візит яких зруйнує ваш налагоджений побут — не думайте панікувати і відсиджуватися у друзів. Якщо вас бентежить троюрідна тітка з боку чоловіка, просто мовчіть і радісно посміхайтеся, навіть якщо її бігуді розкидані по усій квартирі і іноді попадаються в каструлі з борщем. Рідня оцінить ваше терпіння і, від’їжджаючи, залишить вам на пам’ять багато подарунків, у тому числі і досить великих, якщо оцінити їх в матеріальному відношенні.

У грудні 2017 року Вогняний непосидько Півень втомиться підкидати нескінченні сюрпризи, і просто обдарує Близнюків гарною посадою, яка не терпить метушні. Ви підрахуєте свої доходи за рік, і повірте зіркам — залишитеся задоволені!

Любовний гороскоп для Близнюків на 2017 рік

Любов може підстерегти вас у будь-якому місці, тому будьте завжди у всеозброєнні, щоб зустрітися з Купідоном гідно.

Близнюки 1 декади (21.05-30.05). Особисте життя Близнюків в 2017 році буде яскравим настільки, наскільки ви самі цього забажаєте. Якщо наважитеся розігнати усіх своїх вірних прихильників і нескінченних залицяльників — справа ваша, а якщо виявите бажання створити щасливу і дружну сім’ю — Півень усіма різнобарвними крилами голосуватиме за це! Але намагайтеся спочатку розібратися в собі, можливо, ви ще не до кінця нагулялися?

Близнюки 2 декади (31.05-10.06). У рік Півня не потрібно занадто драматизувати стосунки, краще віднестися до усього простіше, особливо до капризів своєї дорогоцінної половинки. Якщо ви вільні, то Півень допоможе вам знайти обранця, проте при виборі намагайтеся керуватися не лише зовнішніми характеристиками — шукайте рівного партнера, з таким же високим рівнем інтелекту, як і у вас, щоб через місяць вам не стало нудне.

Близнюки 3 декади (11.06-21.06). У рік Червоного Півня ви станете надзвичайно привабливими, що допоможе вам знайти свою довгоочікувану половинку без особливих зусиль. Намагайтеся частіше виходити у світ, не забуваючи вигулювати свої нові і красиві наряди. Хоча, багатьом з вас досить буде блиснути розумом і красномовством — усі прихильники тут же впадуть штабелями біля ваших ніг.

Бізнес гороскоп для Близнюків на 2017 рік

У рік Вогняного Півня з Близнюками мало хто наважиться змагатися, особливо у сфері підприємництва — ваші уміння і здібності будуть на висоті.

Близнюки 1 декади (21.05-30.05). Півень дозволить вам проявити свої таланти і спробувати себе у бізнесі — не потрібно боятися грізних конкурентів, просто довіртеся чуттю і дійте. З основної роботи краще не йти, хоча грошей буде досить, якась стабільність все одно грітиме душу, та і гаманцю не завадить пара-трійка зайвих тисяч. Півень потурбується про те, щоб гроши були зеленого кольору.

Близнюки 2 декади (31.05-10.06). У 2017 році зміна вражень вам буде просто необхідна, тому пробуйте себе в різних видах діяльності і не бійтеся помилитися — Півень не дозволить вам збанкрутіти. Вогняний хазяїн року не раз проявить свою турботу, ви переконаєтеся в цьому вже на початку року: керівництво завалить вас різноманітною і дуже цікавою роботою, та і оплата буде гідною — вам вистачить і на життя, і на розваги.

Близнюки 3 декади (11.06-21.06). На початку року вам краще набратися сміливості і зажадати надбавки до зарплати — керівництво піде вам назустріч. Фахівців, як Близнюки, раз, два і все, так що вам навіть можуть запропонувати посаду солідніше. У вільний час багатьом Близнюкам слід випробувати себе в новому: будь-яке хобі ви легко перетворите на додатковий заробіток, а Півень знайде вам канали збуту.

Сімейний гороскоп для Близнюків на 2017 рік

Сім’я в рік Півня повинна стояти на першому місці, тому намагайтеся виділяти час для спілкування з коханими.

Близнюки 1 декади (21.05-30.05). Рік добре підходить для поліпшення житлових умов, непогано обзавестися і новими меблями. Далека рідня з боку партнера допоможе вам матеріально, до речі, віддавати гроши Близнюкам не доведеться. Так що не соромтеся, а беріть усе, що дають. Виблискуюча квартира, це добре, але і над стосунками з сімейством попрацювати не зашкодить — влаштовуйте частіше посиденьки для своїх родичів.

Близнюки 2 декади (31.05-10.06). Півень посприяє сімейному щастю Близнюків — ви купатиметеся в любові і обожнюванні своїх домочадців. Від вас теж знадобиться трохи зусиль — намагайтеся позбавитися від егоїзму і балуйте свою кохану і дорогоцінну рідню. У 2017 році корисно частіше вибиратися на природу: риболовля, гриби, ягоди — на 90 відсотків усе залежить від вашої фантазії, і лише на десять відсотків — від фінансів.

Близнюки 3 декади (11.06-21.06). У рік Півня Близнюки будуть здатні на найнесподіваніші вчинки — ваш артистизм і непередбачуваність будуть до вподоби домочадцям. Проявляйте активність в рішенні звичайних домашніх справ, і не посилайтеся на свою вічну зайнятість і неможливість втекти з роботи — лагодити кран або змащувати скрипучі двері все одно доведеться саме вам, це лише питання часу.

Гороскоп здоров’я для Близнюків на 2017 рік

У рік Півня бажано виключити непосильні навантаження — бережіть свої суглоби. Про харчування теж подумати не заважає — намагайтеся їсти «правильну» їжу.

Близнюки 1 декади (21.05-30.05). У 2017 році Близнюкам бажано потурбуватися про свою печінку — пожалійте її і не зловживайте алкоголем. Навіть якщо тисячі друзів в один голос кричатимуть про користь коньяку — біжіть геть! З соленостями і копчениною теж слід бути акуратніше — це, звичайно, шалено смачно, але вживайте маленькі порції.

Близнюки 2 декади (31.05-10.06). У рік Вогняного Півня намагайтеся не замовчувати свої проблеми: нервова система у вас не залізна, і іноді корисно і покричати, і потопати ніжками. Звичайно, для цього знадобиться відповідна публіка — поділиться проблемами з близькими друзями, вони не стануть критикувати, або сміятися над вашими страхами.

Близнюки 3 декади (11.06-21.06). Цей рік буде доречним для того, щоб сказати: прощай, своїм шкідливим звичкам. Вони не образяться, а ось вам полегшає — який рік підряд ви обіцяєте собі кинути палити, час діяти, а не переносити день відмови від паління на невизначений термін. Червоний Півень допоможе вам — він і попільнички з будинку викине, і фахівців відповідних знайде.

Дитячий гороскоп для Близнюків на 2017 рік

Цікавість діточок Близнюків в рік Півня не знає меж — готуйтеся відповідати на питання і читайте розумну літературу, відмовчатися не вдасться.

Дітки Близнюки 1 декади (21.05-30.05). У маленьких Близнюків абсолютно відсутнє терпіння — в рік Півня ви в цьому переконаєтеся. Кожне бажання своїх чад ви повинні виконуватимете миттєво, інакше ризикуєте дізнатися, який гучний голосок у ваших нащадків.

Маленькі Близнюки 2 декади (31.05-10.06). Ваші чада в 2017 році будуть на рідкість активні і вразливі. Різноманітність в житті — ось що врятує ваших діток від зайвої метушливості. Намагайтеся заповнювати день свого нащадка до максимуму — ігри, прогулянки, атракціони. Чекайте, доки ваша маленька Близнюка сама не проситиметься спати, інакше ви ризикуєте розповідати нові казки до самого ранку.

Малюки Близнюки 3 декади (11.06-21.06). Ваші юні Близнюки в рік Півня вирішать, що вони королі. У будь-якій компанії нащадки будуть першими, і головне, найкращими. Намагайтеся не сперечатися з малюками, краще пояснити, що і для королів існують правила, і вони не лише керують. Ваші розумники швиденько зрозуміють, що до чого, і наведуть у своєму царстві лад на свій смак.

Гороскоп для Близнюків 2017 за роком народження

Гороскоп на 2017 рік Близнюки — Щур

Сховатися в норці в рік Півня вам не вдасться — адже ексцентричний хазяїн 2017 року приготував Близнюкам-щурам надто багато сюрпризів, і соромно буде відсиджуватися осторонь. Фінансова ситуація буде гарною, і збирати гроши не обов’язково — цього року вони сипатимуться на вас постійно. У спілкуванні з домочадцями бажано грати роль маленької пухнастої мишки — вашу поступливість і ласкавість обов’язково оцінять.

Гороскоп на 2017 рік Близнюки — Бик

Стриманість і терплячість — ось дві ваші якості, які припадуть до вподоби Вогняному Півневі. Якщо ви не поспішатимете, то хазяїн року обов’язково допоможе вам і золоті гори отримати, і зустріти любов усього вашого життя. 2017 рік для Близнюків-бичків буде багатий на захоплюючі подорожі — навантажуйте свій віз, і вперед. Тільки не беріть зайвого, щоб в поїздці не втомитися, і набратися лише позитивних вражень.

Гороскоп на 2017 рік Близнюки — Тигр

Ваша чарівність в рік Півня буде надзвичайно велика — намагайтеся увесь рік залишатися ласкавими тигрятами, і рідше гарчите на оточенні. Особливо будьте ніжними в спілкуванні з діловими партнерами, звичайно, не потрібно їм постійно посміхатися, і розсипатися в компліментах — досить один разок похвалити за вдалу угоду і довгу співпрацю вам забезпечено на роки вперед.

Гороскоп на 2017 рік Близнюки — Кіт (Кролик)

Ви станете найщасливішими з усіх Близнюків. Півню до душі ласкавий котик, який і помурликає, і кігтики випустить лише, коли знадобиться. Ваша незворушність дозволить добитися успіху в найскладніших ситуаціях — адже ділові партнери будуть в захваті від людини, яка, незважаючи на камнепад або повінь, спокійно стоїть і посміхається. При сімейних розбірках вас врятує активність: якщо виникне суперечка кому винести сміття, будьте першими — це здивує домочадців.

Гороскоп на 2017 рік Близнюки — Дракон

У рік Вогняного Півня Дракончики-Близнюки досягнуть успіху у багатьох сферах, і для цього зовсім необов’язково доводити свою правоту і бути вогнедишними і трьохголовими. Для досягнення мети вам вистачить разок тупнути ніжкою і виразно подивитися на співрозмовника — Півень допоможе, щоб ваш магнетизм в його рік був на висоті. З домочадцями бажано бути пом’якше — намагайтеся частіше знаходити компроміс, ви тільки виграєте.

Гороскоп на 2017 рік Близнюки — Змія

У 2017 рік Вогняного Червоного Півня доведеться гарненько попрацювати. Але не хвилюйтесь, ви не занадто втомитеся, адже Півню до вподоби ваш мудрий спокій і холоднокровність — вигідний підробіток сам йтиме до вас у руки. У особистому житті 2017 рік порадує Змійок-близнюків новими романтичними зустрічами — прихильників будуть натовпи, встигайте лише роздивлятися.

Гороскоп на 2017 рік Близнюки — Кінь

Ваше уміння керувати людьми і впливати на ситуацію в рік Півня буде настільки сильним, що іноді вам забажається сховатися в затишний і тихий куточок, щоб ніким не командувати. Підлеглі переслідуватимуть вас по п’ятах, так що готуйте список бажань — усе буде виконано блискавично. У спілкуванні з домочадцями цей номер не пройде, ваші близькі люди і самі не проти верховодити.

Гороскоп на 2017 рік Близнюки — Коза (Вівця)

Потрібно освоювати нову професію — Півень вже підготував для вас декілька резюме, які потрібно скоріше відправити до усіх солідних фірм, де вас зачекалися. Близнюкам повезе у фінансовій сфері життя — ніхто, окрім вас не знає, де в рік Півня можна отримати вигоду. Ви просто відчуватимете усі перспективні угоди, можете навіть зіграти на біржі — ризик в 2017 році тільки вітається, але, звичайно, дійте без зайвого фанатизму.

Гороскоп на 2017 рік Близнюки — Мавпа

Ваша вченість в 2017 році зіграє важливу роль в кар’єрі — адже будь-який розумний і поважаючий себе керівник з руками і ногами відірве подібного фахівця. Головне — не соромтеся і поводьтеся самовпевнено, тоді весь діловий світ буде біля ваших ніг, а усі багачі таємно мріятимуть про те, щоб укласти з Близнюками-мавпочками контракт, причому на ваших умовах.

Гороскоп на 2017 рік Близнюки — Півень

Фінансовий зліт чекає на тих Півнів, які не звикли халтурити, — хазяїн року і сам принесе вам в дзьобі декілька золотих монет, якщо ви не лінуватиметеся. Але від сумнівних авантюр в рік Півня краще утриматися — всілякі азартні ігри, і інша мішура нині не для вас. Самотнім Близнюкам Півень подарує шанс зустріти любов — будьте уважніші на вулиці, є вірогідність зіткнутися з половинкою лобами.

Гороскоп на 2017 рік Близнюки — Собака

У рік Півня ви легко примножите свої і без того немалі капітали, головне, діяти чесно. Півень буде щедрий і на всякі угоди і переговори — ділових партнерів ви зачаруєте в одну мить, якщо поводитиметеся природно. У особистих справах Собакам-Близнюкам бажано проявляти життєву мудрість і довіряти своїй інтуїції, яка в рік Півня часто підказуватиме вірні рішення.

Гороскоп на 2017 рік Близнюк — Кабан

Півень подарує вам шанс отримати нову посаду — але поміркуйте, перш ніж сідати в затишне крісло керівника, адже працювати доведеться ой як багато! Якщо ви готові забути про розваги і відпочинок, то зірки тільки раді — гроші, повага і шана у вас вже в кишені. Тільки ось домочадці трохи засмутяться — навчитеся знаходити час і для сім’ї, тоді в рік Вогняного Півня усе складеться відмінно.

Гороскоп для Близнюків на 2017 рік: любовний гороскоп, бізнес-гороскоп, сімейний гороскоп, гороскоп здоров’я, дитячий гороскоп

Гороскоп на 2017 рік

Гороскоп для Риб на 2017 рік

Гороскоп для Водолія на 2017 рік

Гороскоп для Козоріга на 2017 рік

Гороскоп для Стрільця на 2017 рік

Гороскоп для Скорпіона на 2017 рік

Гороскоп для Терезів на 2017 рік

Гороскоп для Діви на 2017 рік

Гороскоп для Лева на 2017 рік

Гороскоп для Рака на 2017 рік

Гороскоп для Близнюків на 2017 рік

Гороскоп для Тельця на 2017 рік

Гороскоп для Овна на 2017 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *