Гороскоп для Близнюків на 2016 рік. Гороскоп для Близнюка-жінки та Близнюка-чоловіка: любовний, бізнес і кар’єра, сім’я, здоров’я

Гороскоп для Близнюків на 2016 рік. Гороскоп для Близнюка-жінки та Близнюка-чоловіка: любовний, бізнес і кар’єра, сім’я, здоров’я

Гороскоп для Близнюків на 2016 рік. Гороскоп для Близнюка-жінки та Близнюка-чоловіка: любовний, бізнес і кар'єра, сім’я, здоров'яВи завжди шукайте баланс між суперечливими речами. Часто така тактика дозволяє досягти успіху, однак 2016 рік рекомендує змінити стиль вашого життя. Будьте більш впевненими в собі, визначте цілі і досягайте їх. Тільки так можна буде досягти успіху.
У січні астрологи обіцяють, що Близнюкам доведеться переглянути свої плани. Події, які увійдуть у життя, змусять круто змінити свої погляди на все, що вас оточує. Ви будете придивлятися до нових горизонтів. До цього можна віднести і ті справи, яких ви уникали, побоюючись, що не впораєтеся. Однак цього разу все вийде і ви зможете виконати ці справи бездоганно.
Лютий 2016 року для Близнюків може початися з деяких неприємностей, які спробують вас вибити з колії, яку ви собі намітили. Однак не варто реагувати на весь негатив, а просто якісно виконувати свою роботу далі і все пройде само собою, а ви зможете витягти з усього цього лише вигоду.
У березні Мавпа обіцяє вам безліч спокійних моментів і прихід романтики в буденне життя. У багатьох Близнюків ці відносини можуть стати більше, ніж прості зустрічі. Ймовірно, ви зустрінете свою долю вже в кінці березня або на початку квітня.
При цьому гороскоп попереджає, що ваша недовіра до партнера може все зіпсувати. Зробіть з цього урок і навчіться довіряти — це допоможе вам надалі. Не варто поміщати вашого партнера в золоту клітку. Позбавтеся від напруги і вирушайте на природу, відпочиньте від суєти. Якщо вам потрібно виконувати роботу, просто можна взяти свій ноутбук і йти працювати в парк. Звичайно, такий темп не допоможе заробити багато грошей, але ви зможете відпочити та знайти спокій.

Астропрофайл

Дата: 21.05-21.06
Колір: Зелений
Символ: Близнюки
Планета: Меркурій
Стихія: Повітря
Антипод: Стрілець
Дорогоцінний камінь: Агат
Сумісність: Водолій

Влітку Близнюків чекає безліч подій, тому майте багато сил і енергії. У червні почнуть відвідувати думки, що пора змінити роботу. Не завадило б записатися на якісь курси та отримати нові знання. Такі думки у вас викличуть деякі обставини, але обов’язково слід запитати думку у своїх близьких, не робіть поспішних рішень.
У другій половині літа зникнуть похмурі думки і можна буде сміливо взятися за відпочинок. У цей період у вас намічається сплеск любовних пригод.
Якщо ви бажаєте весілля, то зараз саме той момент. Саме наприкінці літа закладаються основи міцного шлюбу. Навіть ті Близнюки, які не шукають собі пару, піддадуться шквалу захоплених поглядів, подарунків шанувальників, флірту і компліментам. У цей період добре накопичити позитивної енергії, яка потім буде допомагати вам надалі.
Романтика перейде з літа прямо в осінь. Але тут її поступово почне витісняти робота. У цей період ваше начальство помітить завзяття і талант, який ви проявляєте в роботі. Вас очікує приємний фінансовий сюрприз. Тепер ви зможете зробити покупку, про яку мріяли протягом довгого часу. Кінець осені і зима 2016 року принесуть Близнюкам успіх у бізнесі — ви будете купатися в оплесках і компліментах. А якщо ви людина творча — в цей період зможете створити прекрасний шедевр.

Гороскоп 2016 Близнюки-жінка

В цьому році вам варто подбати про свій матеріальний стан і почати будувати плани ще з січня. Добре все обміркуйте, зверніть увагу на те, що, може бути, варто поміняти свою діяльність і знайти себе в іншій професії. Такі зміни дуже сприятливо подіють на вас і вже до лютого ви відчуєте прилив творчих сил і енергії.
Навесні займіться своїм особистим життям, рекомендується більше часу приділяти другій половинці і особливо дітям.
А ось у квітні необхідно буде прийняти важливе рішення, яке стосуватиметься вашої роботи. Не поспішайте, добре обмірковуйте, тому що в цей раз поспішати непотрібно.
У травні Близнюкам доведеться знайти своє щастя. Середина місяця за гороскопом на 2016 рік стане для вас сприятливою для побудови сім’ї. Озирніться! У вашому оточенні вже давно є людина, яка любить вас, варто лише її розгледіти.
Влітку добре відпочиньте для майбутньої роботи, яка наздожене вас вже в серпні. Так само в цей період належить вирішити багато цікавих справ, які при цьому зажадають від вас максимальної концентрації і енергії.
Пам’ятайте про своїх близьких і більше уваги приділяйте батькам. Осінь пройде відносно спокійно, в цей період добре буде зайнятися своїм будинком.


До грудня ваші фінанси підуть вгору, але для цього варто трудитися, незалежно від того, поміняли роботу в цьому році чи ні.

Гороскоп 2016 Близнюки-чоловік

Зима 2016 — це час зайнятися собою, своїм іміджем, а також здоров’ям. Не перевантажуйте себе, щоб не виникали проблеми зі здоров’ям. Навесні у вас намітиться багато цікавих проектів, прислухайтеся до своєї інтуїції і виберіть той, що буде найбільш близький по духу. Успіх в такому разі гарантований.
У квітні у вас будуть зміни в особистому житті, які позначаться насамперед на одружених чоловіків-Близнюків. Перегляньте своє ставлення до партнера і зрозумійте для себе, що вас не влаштовує. Саме зараз час вирішити всі проблеми такого роду.
У травні частіше бувайте за містом, дихайте чистим повітрям, оздоровлюйтеся. Це допоможе перемогти хронічні захворювання.
Першу половину літа проведіть в активній роботі. Беріться за найнеймовірніші проекти — це допоможе в кар’єрному зростанні. У серпні ж саме час вирушити в південні країни.
Восени, як запевнюють астрологи, ви зможете переглянути свої плани на майбутнє і, можливо, навіть змінити рід діяльності. В цілому, осінь вийде спокійною і неквапливою. Але дивіться уважно на своє оточення — далеко не всі бажають вам добра.
У грудні можна розслабитися і насолодитися перебуванням у колі близьких і друзів.

Любовний гороскоп на 2016 рік для Близнюків

Варто пам’ятати про те, що тільки близькі люди допоможуть вам подолати усі перешкоди.

Для Близнюків, народжених в 1 декаді (22 травня — 31 травня)

У цьому році на вас чекає багато цікавих і захоплюючих пригод, романтика і несподівані зустрічі. Самотні Близнюки можуть знайти зв’язок з людиною, яку вони раніше навіть не помічали. Однак, такий зв’язок не буде довгоим. Просто насолоджуйтеся цими моментами. Будьте стійкими і не піддавайтеся спокусі цілком.

Для Близнюків, народжених в 2 декаді (1 червня — 11 червня)

У вас багато шансів для створення власної сім’ї. Проявіть терпіння. Шукайте компроміс, не слід бути надто категоричною. Пам’ятайте про особисту свободу кожного, давайте йому трохи часу і на себе. Якщо вас у березні почнуть надто опікувати, прийміть це як належне і поставтеся з розумінням. У квітні, як обіцяє гороскоп, життя налагодиться, і прийде гармонія.

Для Близнюків, народжених в 3 декаді (12 червня — 22 червня)

Цей рік для вас стане періодом творчого розквіту. Якщо захочеться більше бути на публіці, то обов’язково беріть свою другу половинку. Цей період у вас випадає на середину осені. Більше часу проводьте разом, спільними вечерями і відвідуванням театрів.
Не виключено, що вам можуть зробити пропозицію.

Бізнес-гороскоп у 2016 році для Близнюків

Розподіліть свої можливості — і вас буде очікувати великий успіх. У другій половині року чекає додатковий заробіток. Так само не виключено, що вам запропонують нову перспективну роботу.

Для Близнюків, народжених в 1 декаді (22 травня — 31 травня)

Весь 2016 рік сприятливий для кар’єри, особливо враховуючи, що ваші позиції на робочому місці не завадить укріпити. Так само можна очікувати успіхів в особистому бізнесі, особливо у сфері реклами. Вам вдасться знайти інвесторів.

Для Близнюків, народжених в 2 декаді (1 червня — 11 червня)

У 2016 році у Близнюків є шанс стати керівником, а може й зайнятись власною справою. Працюйте самовіддано — і це допоможе знайти підйом по кар’єрним сходах. Але не дуже спокушайтеся, а просто продовжуйте йти далі.

Для Близнюків, народжених в 3 декаді (12 червня — 22 червня)

Стережіться шахраїв. Якщо вам запропонують вкласти фінанси, добре обміркуйте. Успішно вклавши гроші, ви вже до кінця року відчуєте прибуток. Не починайте нову справу, поки ви не розплатилися з боргами.

Сімейний гороскоп 2016 році для Близнюків

Для Близнюків, народжених в 1 декаді (22 травня — 31 травня)

Більше уваги приділяйте батькам, цікавтеся здоров’ям і взагалі намагайтеся піклуватися про них. Щоб трохи поліпшити свій емоційний стан, вирушайте в подорож. Корисно буде завести нові цікаві знайомства з людьми, які зустрінуться під час відпочинку.

Для Близнюків, народжених в 2 декаді (1 червня — 11 червня)

Плануйте дитини — це дуже сприятливий період. Весна і осінь сприяють тому, щоб укласти шлюб. Також вам буде корисно зайнятися облаштуванням житла і зробити ремонт.Придивляйтеся до нюансів.

Для Близнюків, народжених в 3 декаді (12 червня — 22 червня)

Бережіться і намагайтеся всіма силами зберегти сім’ю. Уникайте конфліктів і сварок — зберігайте гармонію у відносинах. Усе просто — слухайте своїх близьких і приймайте до уваги їхні поради.

Гороскоп здоров’я у 2016 році для Близнюків

Ви будете багато працювати, але відпочивати теж треба.

Для Близнюків, народжених в 1 декаді (22 травня — 31 травня)

Юпітер в цьому році дозволить вам зберігти чудову фізичну форму, а ваш інтелект запрацює в повну силу. Хвороби будуть проходити повз, але при цьому варто займатися плануванням свого режиму дня. Харчуйтеся правильно, робіть зарядку. Не забувайте про вітаміни, натуральні чаї з трав та інше. Підтримуйте свій імунітет.

Для Близнюків, народжених в 2 декаді (12 червня — 22 червня)

Початок року зажадає від Близнюків, щоб ті зробили профілактику хронічних хвороб. Це допоможе уникнути їх загострення. Січень і лютий можуть бути небезпечними з-за травм, бережіть свої кінцівки.

Для Близнюків, народжених в 3 декаді (12 червня — 22 червня)

Щоб уникнути занепаду сил і значної втоми, розподіляйте трудовий графік правильно. Для правильного відпочинку гуляйте на свіжому повітрі, бігайте, можна зайнятися пішим туризмом, а також подорожувати.

Гороскоп для Близнюків на 2016 за роком народження

Гороскоп на 2016 рік: Близнюки — Щур

Найважливіше для вас в 2016 році — стосунки з близькими людьми. Тримайтеся за них, проявляйте турботу і увагу, навіть якщо це йтиме врозріз з роботою або особистими планами. Крім того, намагайтеся не мати від близьких секретів: швидше за все, усе таємне несподівано стане явним і підірве взаємну довіру. Якщо зумієте наслідувати ці принципи, — успіх в усьому іншому забезпечений.

Гороскоп на 2016 рік: Близнюки — Тигр

Ваш шлях до стабільності і процвітання — наполегливо прагнути до бажаних цілей, наполегливо працювати і не відволікатися на інтрижки і чутки, яких може опинитися в надлишку у вашому житті. Мавпа закликає: в 2016 році на слово вірте тільки собі — інформація ж, отримана від інших, має ретельно фільтруватись. Від цього залежить ваше реноме, фінансова стабільність, а також шанс неймовірного кар’єрного зростання.

Гороскоп на 2016 рік: Близнюки — Дракон

Рік Мавпи перевірить ваше вміння робити зважений і швидкий вибір: ситуації, які вимагають рішення з вашого боку, виникатимуть постійно. У цій нелегкій справі керуйтеся трьома принципами: по-перше, слухайте власну інтуїцію, по-друге, не соромтеся звернутися за порадою до друзів і, по-третє, — ваше рішення повинно принести добро, а не зло

Гороскоп на 2016 рік: Близнюки — Кінь

У професійному і особистому плані 2016 рік обіцяє бути стабільним, а ось у фінансовій сфері будьте насторожі: відмовтеся від вкладень в ризиковані підприємства, не витрачайте гроші на те, в доцільності чого не впевнені, і не позичайте великих сум навіть найближчим родичам — з великою вірогідністю, їх повернення буде складним і затяжним.

Гороскоп на 2016 рік: Близнюки — Мавпа

Настає ідеальний рік для перенавчання, набуття нових навичок або підвищення кваліфікації: отримані знання і вміння допоможуть вам обійняти керівну або більше високооплачувану посаду, а то й змінити роботу на престижнішу і прибутковішу. Головне — не сидіть на місці, дійте, щоб не втратити рідкісну можливість, яку надає вам Доля!

Гороскоп на 2016 рік: Близнюки — Собака

Тримайте ніс за вітром — десь зовсім поряд з вами нова любов або просто вкрай цікава людина, яка зможе зіграти вагому роль у вашій долі. Її пошуки будуть легкими і недовгими, але лише за однієї умови: ви не вдаватимете із себе буку або надзайняту людину, а навчитеся посміхатися зустрічним, налагоджувати зв’язки з незнайомими людьми і весело танцювати на вечірках.

Гороскоп на 2016 рік: Близнюки — Бик

Попереду у вас — вкрай сприятливий період, впродовж якого ви зможете легко і невимушено досягти більшості поставлених цілей. Проте, не розраховуйте, що усе станеться само собою: успіх прийде лише до тих Биків, які по-бичачому вперто і впевнено стануть рухатися в потрібному їм напрямі. Порада від Мавпи: чим конкретніше буде мета — тим більші шанси на її реалізацію.

Гороскоп на 2016 рік: Близнюки — Кролик (Кіт)

У вашому професійному житті з початку року подує вітер свободи і змін: саме час подумати про зміну діяльності, перекваліфікацію, стрибок кар’єрними сходами (це не так страшно, як здається!), а то й про старт власного бізнесу. Мавпа обіцяє забезпечити вас енергією і креативом, достатніми для того, щоб зміни пройшли успішно і принесли моральне і матеріальне задоволення.

Гороскоп на 2016 рік: Близнюки — Змія

Для вас настає дуже сімейний і затишний рік: шлюбним Зміям має сенс якомога більше уваги присвятити партнерові, дітям і турботі про дім, а вільним — уважніше оглядітися навколо у пошуках «половинки». Якщо в 2016 році ви зіграєте весілля, вашому міцному і щасливому сімейному життю багато хто позаздрить. А деяким Зміям Вогняна Мавпа обіцяє і поповнення — готуйтеся зустрічати лелеку.

Гороскоп на 2016 рік: Близнюки — Коза (Вівця)

Початок року надасть вам можливість безболісно завершити, зв’язки, які вас давно обтяжують, — в професійному плані (наприклад, ви отримаєте можливість “розлучитися” з необов’язковим підлеглим або шкідливим шефом), приятельському (не чистий на руку знайомий «відпаде» сам — і не потрібно його повертати!) або особистому (якщо любов пройшла, то…).

Гороскоп на 2016 рік: Близнюки — Півень

Щоб прожити 2016 рік Мавпи в гармонії і радості, гороскоп радить берегти нерви і не вступати в суперечки, не вплутуватися в конфлікти і не переживати із-за дурниць, тим більш, які вас особисто не стосуються. Ідеальними помічниками і підтримкою для вас стануть рідні люди, подружжя і кохані (причому що навіть колишні!), тільки не уникайте спілкування і не соромтеся поділитися з ними переживаннями.

Гороскоп на 2016 рік: Близнюки — Кабан

Ваш головний недруг в 2016 році — гординя. Саме вона говоритиме вам: «Я занадто гарна, щоб займатися такою нецікавою справою» або «Я занадто ображений, щоб пробачити!». Мавпа ставить перед вами завдання перемогти в собі гордовитість і зарозумілість та з посмішкою прийняти те, що пропонує вам життя — будь-то нова робота або рука, протягнута екс-недругом. Здолаєте себе — купайтеся в щасті і успіху.

Гороскоп на кожен місяць 2016 року для Близнюків

Гороскоп на січень 2016 року Близнюки

Гороскоп на лютий 2016 року Близнюки

Гороскоп на березень 2016 року Близнюки

Гороскоп на квітень 2016 року Близнюки

Гороскоп на травень 2016 року Близнюки

Гороскоп на червень 2016 року Близнюки

Гороскоп на липень 2016 року Близнюки

Гороскоп на серпень 2016 року Близнюки

Гороскоп на вересень 2016 року Близнюки

Гороскоп на жовтень 2016 року Близнюки

Гороскоп на листопад 2016 року Близнюки

Гороскоп на грудень 2016 року Близнюки

Гороскоп для Близнюків на 2016 рік. Гороскоп для Близнюка-жінки та Близнюка-чоловіка: любовний, бізнес і кар’єра, сім’я, здоров’я

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *