Годинник за фен-шуй: куди можна і не можна вішати, як обрати

Годинник за фен-шуй: куди можна і не можна вішати, як обрати

Годинник — це унікальний прилад, чиє функціональне призначення показувати час і хвилини лише цим не обмежується. Годинник — це ще і символ життя, витікаючого часу і взагалі буття. Тому інтерес майстрів фен-шуй до годинника у будинку цілком зрозумілий. Нині ними вироблені численні рекомендації, які стосуються того, який годинник обирати і де його ставити в домі.
Згідно філософії фен-шуй, годинник є потужним прискорювачем енергії, з яким треба звертатися дуже обережно. Годинник доповнює енергетичний простір кімнати і посилює позитивну енергетику. Практично всі рекомендації майстрів фен-шуй торкаються виключно механічного годинника, оскільки електронні, на їх думку, перевагами механічних не володіють і можуть навіть спровокувати головні болі. Місце електронного годинника — в офісі. Інший годинник бажано розташовувати в енергетично містких кімнатах, де багато людей, життя кипить, є ділова активність: кухні, гостині, робочі кабінети.

Куди повісити годинник в домі

Усім, у кого не ладнається сімейне життя, слід повісити годинник в східній стороні будинку.

Годинник на південному сході стимулюватиме приплив матеріального благополуччя і допоможе вирішити фінансові проблеми.
Для східної і південно-східної сторін прийнятніше обирати круглий дерев’яний годинник усіх відтінків синього, фіолетового і чорного кольорів. Але перевага — зеленому.
Південна сторона «відповідає» за славу і визнання, а південно-західна — за амурні справи і любовні пригоди. Якщо вам це бракує і ви до цього прагнете — розміщуйте годинник у вказаних сторонах. Безпосередньо для південної сторони переважний годинник прямокутної або трикутної форми, червоного або зеленого кольору. Дуже вітається тут дорогий, зроблений вручну годинник.
А для південно-західної — керамічні або фарфорові, квадратної або трикутної форми. З бажаних кольорів — рожевого, помаранчевого, бежевого, жовтого.
Північ «відповідальна» за кар’єру і професіоналізм. Для північної сторони краще придбавати годинник в металевому корпусі, круглої форми, строгих «офісних» відтінків — чорного, сірого, синього, металевого, блакитного.
Годинник на північному сході сприятиме отриманню нових знань, а на північному заході — залученню помічників і сприяти подорожам. Вимоги до годинника ті ж, що для звичайних «північних».
Розташований на заході годинник сприяє творчості, а також зачаттю і вихованню дітей. Понад усе тут доречний круглий, овальний, квадратний металевий годинник білого або сріблястого кольору.

Куди не можна вішати годинник

Щоб годинник став помічником у житті, важливо не лише знати, куди його повісити, але й те, куди його вішати не потрібно.
Наприклад, не можна, щоб при вході до будинку годинник впадав у вічі.
Спальня — тихе місце, повне спокою. Це інтимна зона, де відбуваються процеси обміну між двома партнерами тонкої енергетичної суті. Тому шумний годинник, типу ходиков і будильників, тут небажаний. Спальня їх не любить. Але якщо без будильника обійтися ніяк не можна, то краще, щоб він був маленький і непомітний.
Для дитячих кімнат підходить великий круглий годинник, який усім своїм виглядом говорять, що не варто безцільно втрачати час — прогаяне надолужити дуже важко або взагалі неможливо.
Не бережіть зламаний годинник у домі, він призводять до застою енергії і негативно впливає на гармонію простору, а також блокують роботу інших талісманів і активаторів енергії. Виходів два — або лагодити, або викидати. Якщо ж це безцінний антикваріат, то його, на жаль, все одно краще зберігати далеко від вашого будинку.
За вченням фен-шуй, подарований годинник — це теж погано. Тому що потоки енергії, циркулюючі всередині людини, дуже чутливі до різноманітних втручань, одним з яких може стати резонанс, що виробляє подарований годинник. Щоб нейтралізувати негатив, треба піднести дар у відповідь — монету, таким чином «обхитрувавши» Всесвіт і зробивши вигляд, що годинник ви купили собі самі.

Пісочний годинник за фен-шуй

Велику увагу майстри фен-шуй звертають на пісочний годинник. Пісок, який знаходиться в такому годиннику, — «живий» і перебуває у вічному русі, роблячи тим самим благотвірний вплив на навколишній простір. Життєва енергія Ци в таких місцях, де біжить пісочний годинник, незмінно буде активною і позитивною.
Найбільш відповідним матеріалом для корпусу пісочного годинника є дерево — матеріал живий і теплий, такий, що відчуває саме життя. Земля (пісок) у поєднанні з деревом сприятливо впливає на атмосферу дому.
Для того, щоб використати силу пісочного годинника повністю, їх потрібно ставити в певних місцях. Наприклад, там, де виразно відчувається недолік енергії Ци, а також у таких місцях діяльності, де істотне усвідомлення того, що «час — гроші», або там, де йде генерація нових ідей і рішень. Словом, найоптимальніше місце для розташування пісочного годинника — робочий кабінет або офіс, де вони, на додаток до інших своїх дивовижних властивостей, можуть виконувати роль талісмана сектора знань.
Крім всього, пісочний годинник стоїть на варті тимчасового потенціалу мешканців, дисциплінує ледарів і не дозволяє розтрачувати їм свій час даремно. Піщинки, що течуть вниз, символізують, що кожна секунда життя — безцінна.

Годинник за фен-шуй: куди можна і не можна вішати, як обрати

Повернутись на сторінку ФЕН-ШУЙ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *