Фінансовий гороскоп на 2021 рік для всіх знаків Зодіаку

Фінансовий гороскоп на 2021 рік для всіх знаків Зодіаку

Фінансовий гороскоп для Овна на 2021 рік

У грошовому плані особливо доленосним буде саме початок 2021 року. Це час кардинальних змін, трансформації в кар’єрі і соціальному статусі. Можна чекати зміни життєвих цілей. Будьте готові до інтенсивних, насичених подій в цих областях. Не виключено досягнення влади і популярності. Ваші керівники будуть впливовими, сильними людьми. І це може бути вам дуже на руку. Хоча для деяких з вас цей рік може стати роком втрати роботи, унаслідок масових звільнень.
Друга половина січня і перша половина лютого, а також інтервал з середини серпня по жовтень буде напруженим для вас. На роботі вірогідні різкі, несподівані проблеми, які буде складно вирішити. Слід остерігатися необачних, ексцентричних вчинків. У тому числі з боку колег по роботі.
Цього року Овнам таланить на покровителів. Друзі зроблять на вас дуже гарний вплив. Добре займатися колективною діяльністю, це принесе вам вдачу. Можете стати авторитетом в колі однодумців. Цього року збуваються ваші мрії, розширюються можливості успішних проектів для майбутнього.
Червень 2021 року буде для вашого матеріального добробуту сприятливим. Хоча відзначитися тут не лише позитивно, швидше двояко. Цього місяця і першій половині липня слід обережніше поводитися з грошима. У фінансовій області в цей період ви будете особливо активні. Це принесе вам додатковий прибуток. Але велика вірогідність необачних витрат із-за імпульсивності і втрат. Будьте особливо обережні з грошима, оскільки ризик тут може обійтися вам недешево (особливо в другій половині липня).
До 1 жовтня 2021 року вам слід побоюватися якихось непристойних подій на роботі. Велика вірогідність не зовсім чесної поведінки керівництва. Вас може потягнути на щось таке, про що потім доведеться шкодувати. Тому, перш ніж прийняти яке-небудь рішення в області кар’єри, до листопада будьте гранично обережні.
Період до 30 жовтня буде для вас насичений великою кількістю напруженої праці. Тут багато що залежатиме від того, скільки зусиль ви докладатимете. Вірогідні проблеми з колегами, охолодження стосунків з ними. Починаючи з листопада ситуація покращиться, проте з цієї миті можуть ускладнитися стосунки з діловими партнерами. Велика кількість обов’язків на роботі зміниться зростанням обов’язків перед партнерами. Може зменшитися кількість ваших клієнтів.
Кінець 2021 року для представників вашого знаку Зодіаку — не найпростіший період. Окрім вже згаданих аспектів, в другій половині грудня можливі серйозні проблеми на роботі, аж до звільнення. Керівнікам-Овнам слід бути лояльнішими до підлеглих. А Овни-підлеглі можуть постраждати від занадто владної і жорсткої поведінки керівництва.

Фінансовий гороскоп для Тельця на 2021 рік

Рік Білого Металевого Бика — це ваш рік! Саме зараз можливо зрушити гори. Для Тельців на перший план виходять кар’єра і соціальна реалізація. Вам зараз таланить як ніколи. Тому, пам’ятаючи про те, що зараз вам посміхається фортуна, сміливо йдіть вперед. А оптимізму і розширення можливостей вам буде не позичати. Можна добитися дуже багато чого. Обставини будуть складаються найвдалішим чином, але і вам слід проявляти активність. У 2021 році вашому кар’єрному просуванню благоволитимуть планети. Ваші керівники будуть до вас великодушні, а самі ви доб’єтеся авторитету у своїй області. Великі шанси підвищення по службі. Вона в цей час може бути пов’язана з іноземцями, зарубіжними країнами, поїздками. Співпраця з іноземними компаніями буде сприятлива для вас.
Абсолютно особливими будуть події середини квітня і до середини липня і в період з середини листопада до кінця грудня. В цей час можуть збуватися найнеймовірніші мрії, які торкаються ваших соціальних і професійних досягнень. Зростає везіння. Але тут не виключена двоїстість і неоднозначність. Також варто бути уважними, не «витати в хмарах», стежити за тим, щоб не приймати бажане за дійсне, якщо насправді у вас не вистачає на це в даний момент ресурсів (хоча вам якраз здаватиметься, що «море по коліно»). Але обережність і здоровий глузд не повинні покидати вас, не дивлячись ні на які удачі. Тому як є небезпека того, що ви можете помилково бачити свої перспективи, йти не в тому напрямі і сприймати ситуацію спотворено. Також остерігайтеся не зовсім чесної поведінки людей на роботі. Але загалом, в ці періоди хорошого очікується більше.
На початку року і в серпні-вересні 2021 року Тельців на роботі підстерігатимуть непередбачені, абсолютно несподівані події. Вірогідне зіткнення традиційних і новаторських, прогресивних методів діяльності, проблеми з чиновниками. Слід бути обережними і стриманими, щоб не дивуватися потім різким змінам.
З 30 жовтня 2021 року чекайте зростання особистої відповідальності і збільшення обов’язків на роботі. Тут від вас знадобиться дисципліна, обережність і копітка наполеглива праця. Проміжок з середини жовтня до середини листопада буде нелегким. Ваші повсякденні обов’язки можуть зазнати істотні зміни, причому усе це відбуватиметься напружено і хворобливо. Великі шанси ускладнень стосунків з колегами. Можете бути замішані в масових процесах, конфліктах, в яких особисто від вас мало що залежить.
Цей рік для Тельців може стати роком розчарувань в друзях. Ймовірно, що ви переглянете деякі свої проекти на майбутнє. Це не кращий час для допомоги покровителів.
У фінансовому відношенні рік загалом добрий. Підвищення по службі збільшить і дохід. Але важливо не піддаватися помилкам, і не попадатися на вудку шахраям. З 12 липня по 26 серпня будьте особливо обережні з фінансовими операціями. Краще в цей час гроші витрачати якомога менше.

Фінансовий гороскоп для Близнюків на 2021 рік

У рік Білого Металевого Бика у вашій кар’єрі вагоме місце займатиме співпрацю з іноземцями і людьми здалека. Вірогідні відрядження в інші країни. Можливо, ви захочете відкрити нову справу далеко від батьківщини. І, слід сказати, у вас це добре вийде.
Ділові партнери цього року будуть досить успішними і вам багато що вдасться досягти, працюючи з ними.
Досить напружена ситуація в кар’єрі складється у вас на початку 2021 року. Початок проблем лежить ще в 2020 році. Далі, в серпні і вересні події отримають новий розвиток. У ці періоди від вас знадобиться велика обережність. Напруга може досягти таких розмірів, що доведеться робити вибір. Вірогідні абсолютно непередбачені повороти, які цілком можуть призвести до радикальної зміни професійної діяльності взагалі. Зокрема, події на батьківщині можуть істотно заважати просуванню вашої кар’єри. А діяльність, пов’язана із закордоном, матиме хороші перспективи. В цей час керівництво поводитиметься непередбачувано і занадто радикально. Вірогідні проблеми з владою. А у березні-квітні є ризик виникнення різких непередбачених і запеклих конфліктів з керівництвом.
На роботі у багатьох стануться значні зміни. Цей час непростий, але саме зараз можуть зав’язатися ситуації, які матимуть далекосяжні наслідки у вашому житті, причому довготривалі. Будьте готові до того, що наприкінці року — в жовтні і листопаді, вас можуть очікувати серйозні труднощі, через що у багатьох зміняться функції на роботі, або взагалі зміниться місце служби. Можливі також проблеми з товаришами по службі.
2021 рік сприяє відкриттю свого бізнесу. Істотно зросте ваш інтерес до бізнесу як такого. Вірогідні великі інвестиції, вкладення великих сум в розвиток справи. Це не простий період для фінансів. Особливо на початку і в кінці року. Вірогідні грошові втрати, унаслідок саме великих вкладів. Важливе місце в житті займатимуть гроші партнерів, клієнтів. Будьте дуже обережні, щоб не помилитися. Особливо в жовтні і листопаді. Тому що є великий ризик мати в цей час серйозні фінансові складнощі.

Фінансовий гороскоп для Рака на 2021 рік

Кар’єра у Раків цього року буде багато в чому зав’язана на співпрацю з партнерами. Вони істотно впливатимуть на вас в цьому питанні, і доведеться стримувати своє бажання бути повністю незалежними. Особливо вищесказане відноситься до січня 2021 року. Ваші ділові партнери будуть впливовими, сильними і такими, що володіють великими можливостями. Проте стосунки не будуть рівними і безконфліктними. Необхідно запастися терпінням і стримувати негативні емоції. Оскільки від цього багато в чому залежать ваші професійні досягнення і фінансові питання.
Лютий, березень і перша половина квітня, кінець квітня і травень обіцяють багато приємних моментів у бізнесі. Хоча варто враховувати, що це стосується не нових ініціатив, а поглиблення у вже існуючі справи і проекти. Саме посилена увага до того, що вже розпочате, повернення до колишніх справ і поліпшення їх, принесе у результаті сприятливий результат.
Кінець квітня і травень — це ще і активний час для реалізації своїх професійних і соціальних амбіцій. Цей період обіцяє бути плідним, але за умови обережності. Ви будете сповнені енергії і азарту. Але не перестарайтеся з ризиком і імпульсивними вчинками. Будьте обережні з керівництвом і можновладцями, щоб конфлікти, якщо вони виникнуть, не мали несприятливих наслідків. Особливо великий ризик цього наприкінці квітня. Подібний стан справ буде ще і в останній третині серпня.
Умови роботи в рік Білого Металевого Бика для Раків будуть загалом сприятливі. У другій половині квітня, в травні, червні і першій половині липня можливі дивовижні події, коли ваші фантазії і мрії можуть утілитися в життя. Стосунки з колегами по цеху будуть сприятливі.
Починаючи з середини жовтня і до самого кінця 2021 року (і ще далі) планети будуть безпосереднім чином робити вплив — заповзятливість і енергійні дії у сфері заробітку вам будуть забезпечені. Але остерігайтеся необачних витрат і втрат.
Грудень для вашої роботи буде особливо благотворним. Важких рутинних обов’язків цього року буде мінімум.
У 2021 році найбільше прибутку буде від співпраці. Для тих, хто перебуває в шлюбі, це хороший рік для збільшення доходу чоловіка. Можна чекати грошей від інших людей, отримання кредитів, а також спадку. Проте пам’ятайте, що хоч фінансові можливості ваших партнерів і клієнтів цього року зростуть, вони не будуть великі. Серйозні складнощі з цим виникли ще наприкінці 2020 року, і триватимуть до кінця зими (особливо на початку лютого). У цей період з отриманням грошей від партнерів будуть складнощі, оскільки їх фінансові можливості будуть обмежені. Це ж повториться в другій половині серпня і у вересні (особливо в середині вересня). Друга половина вересня для вашого матеріального добробуту буде трохи краще.

Фінансовий гороскоп для Лева на 2021 рік

Цього року Білого Металевого Бика вам багато в чому таланить на ділових партнерів. Вірогідні укладення вдалих договорів. Ваші партнери і клієнти користуються успіхом, авторитетом і загалом люди досить впливові. Проте як і раніше, як і в останні декілька років, необхідно бути обережними, щоб не зіткнутися з не чесними людьми. І цього року навіть більш ніж раніше.
Кар’єрні справи, починаючи з лютого і до середини квітня гальмуватимуться. Проблеми і помилки на роботі дратуватимуть, бажана гранична обережність і утримання від ухвалення серйозних рішень. Якраз в цей час ваша діяльність з чималою часткою ймовірності може бути пов’язана із закордоном. Іноземні партнери можуть повестися дивно, і саме цим багато в чому будуть пов’язані утруднення і уповільнення в роботі. В цей час доведеться дещо переробляти, повертатися до старих справ.
На додаток, друга половина квітня, а особливо червень 2021 року будуть бурхливими і значимими. Доведеться бути активними, енергійними і сміливими для досягнення успіхів в професійній області. Але на ризик йти треба обережно. Імпульсивність може зашкодити. Червень принесе як приємні події, так і ризиковані ситуації. Ваші керівники в цей час можуть бути невгамовними і конфліктними, що продовжитися до середини липня.
З кінця квітня і до початку червня зв’язки з іншими покращаться і отримають новий виток розвитку.
У останню третину 2021 року Бика будьте обережні із співпрацею. Оскільки дехто з ваших партнерів може завести вас туди, куди вам спрямовуватися не слід. Ви можете бачити їх спотворено, та і вони самі поводитимуться з вами не самим кращим чином.
Ваше місце роботи в 2021 році може зазнати істотних змін. Будуть змінені ваші функції, повсякденні обов’язки на роботі. Стануться трансформації в колективі.
Ваш вплив на роботі зросте. Велика вірогідність того, що або ваша сфера діяльності на колишній роботі зміниться, або ви зміните місце роботи. Колектив колег теж вже не буде колишнім (до листопада остерігайтеся підступності з їх боку). Особливо це стосується початку року, серпня, вересня, листопад і грудня). Саме наприкінці осені ситуація буде вкрай напруженою, може бути зроблений тиск на вас, або ви можете потрапити під масові звільнення.
Матеріальний стан в 2021 році Білого Бика продовжує бажати кращого. Гроші дістаються великою працею, через напругу і подолання перепон. Причому, їх все одно менше, ніж ви очікуєте. Витрачати доводиться економно, дотримуючись обережності. Відчуття обмеженості в засобах продовжиться до листопада, після чого матеріальне становище почне помітно покращуватися. Будьте обережні з позиками і інвестиціями в період до початку лютого, а також в серпні і вересні. В цей час найбільш вірогідні грошові втрати. Можуть бути також проблеми із спадком.

Фінансовий гороскоп для Діви на 2021 рік

Планети в 2021 році принесуть Дівам удачу на роботі і в стосунках з колегами. Працювати ви будете багато, з великим ентузіазмом і радістю. У стосунках з колегами і підлеглими (для тих, хто є керівником) підвищиться ваш авторитет. Можливі хороші пропозиції, вигідні і соціально, і фінансово, підвищення на роботі. Взагалі робота для вас буде джерелом задоволення.
Складнощі передбачаються на початку року, а також в другій половині літа і на початку осені. У січні, кінці серпня і вересні на роботі відбуватимуться нестикування між звичними методами роботи і новими. І це безпосередньо пов’язано із співпрацею з діловими партнерами. Ускладнюються стосунки з клієнтами, вірогідні неприємності з боку конкурентів. А в другій половині літа — ваші керівники поводитимуться нестримано і уперто.
З середини жовтня і аж до кінця року Білого Бика остерігайтеся активного впливу на ваше життя ваших таємних недоброзичливців. Це можуть бути і проблеми з податковою. Щось таємне може вийти назовні і принести неприємності.
Фінансова ситуація зазнаватиме складнощів в першій чверті року, зокрема у березні і першій половині квітня. Цей період не сприятливий для інвестицій, кредитів, позик. Можливі грошові втрати, борги. Велика вірогідність помилки, через що доведеться викласти кругленьку суму.
З листопада стан фінансової сфери зажадає обережності. Можливі обмеження доходів. Для збереження хорошого рівня доходу потрібна економія і важка праця.

Фінансовий гороскоп для Терезів на 2021 рік

У 2021 році Бика ваша кар’єра має тенденцію до змін. Можлива зміна діяльності, або колишня робота отримає новий виток розвитку. Але відбуватися це буде через велику напругу і подолання складнощів. Будьте обережні на самому початку року.
Рік хороший для представників творчих професій, спортсменів, людей, чия робота пов’язана з сферою розваг, ризиком і азартом. Планети благоволять гарній творчій реалізації.
Перші і останні пару місяців 2021 року Терезів чекають неприємності на роботі, труднощі в стосунках з колегами. А для Терезів-керівників — з підлеглими.
Березень і перша половина квітня можуть принести помилки в поведінці з діловими партнерами. Співпраця в цей час буде не дуже сприятливою. Бажано не укладати в цей період договорів, а нові знайомства не переводити в співпрацю. До того ж, вірогідні конфлікти з колегами, а також виробничі травми.
З середини квітня до серпня — сприятливий період для службових справ. В цей час рутинних обов’язків буде менше, умови роботи можуть порадувати. Можливе виконання відразу декількох функцій на роботі, але це вас не обтяжуватиме, навпаки.
У травні ділове партнерство обіцяє бути активним і насиченим. Але вам доведеться прикласти зусиль, щоб уникнути сварок і необачних рішень.
Серпень 2021 року Білого Бика акцентує для Терезів сферу професійної реалізації. До кінця місяця спостерігаються приємні події в цій області. А ось з кінця серпня до середини жовтня — період напружений. Конкуренція, конфліктність, нестриманість керівництва — це те, що змусить вас похвилюватися. Проте заповзятливості, сміливості і активності в кар’єрних досягненнях вам не позичати.
З листопада зірки змусить вас стати серйознішими і відповідальнішими. Зростуть особисті обов’язки, у тому числі і на роботі. А ось стосунки з партнерами і клієнтами можуть дещо охолодитися.
Заробітки цього року обіцяють зміни (що було закладене ще в 2020). Левова частка грошей буде вкладена в рішення проблем з нерухомістю, у будівництво, ремонт. Але не ризикуйте з цим на початку року, а також в жовтні і листопаді. Цей напружений час для вашого доходу, вірогідні серйозні втрати і обмеження. Ваші батьки можуть потребувати вашої фінансової допомоги. Проте впродовж усього року вам може таланити з виграшем в лотерею, або в азартних іграх. Ви можете виграти конкурс і це теж благотворно позначиться на вашому фінансовому благополуччі. Грудень обіцяє деяке поліпшення матеріального стану.

Фінансовий гороскоп для Скорпіона на 2021 рік

В першій половині 2021 року Білого Бика умови роботи можуть бути досить комфортними і приємними. Особливо в період з лютого до червня. Проте, по-перше, перша половина весни припускає деякі труднощі і затримки із здійсненням задуманого, недомовленості в стосунках з колегами і підлеглими і помилкові рішення на роботі. А, по-друге, друга половина квітня і травень — період бурхливої, активної і цілеспрямованої діяльності, повної ентузіазму і заповзятості. Але не позбавленою проблем, які викликатимуть роздратування і штовхатимуть на необачні дії.
З імпульсивністю і зайвою сміливістю варто бути обережніше. Червень 2021 року обіцяє сприятливий клімат на роботі і гармонію в колективі. Але в стосунках з діловими партнерами і клієнтами виникнуть непорозуміння і напруга. Активно заявлять про себе ваші конкуренти і недоброзичливці. Це продовжиться до середини липня.
Друга половина року Білого Металевого Бика відмічена транзитом планет, які створять складнощі для вас в листопаді і грудні 2021 року. Можливі обмеження, затримки і серйозні перешкоди на роботі, що може підштовхнути вас навіть до зміни місця служби. А з середини жовтня почнеться період бурхливої і динамічної діяльності в професійному напрямі. Це триватиме і в першій половині 2022 року. В цей час вірогідні ускладнення в стосунках з керівництвом і владою, необачні ризиковані вчинки, які можуть привести до неприємностей.
Серйозних проблем з грошима у більшості Скорпіонів в 2021 році не передбачається. Час для заробітку досить сприятливий. Цього року особливо добре можна буде заробляти завдяки сімейному бізнесу, роботі вдома. Це може бути бізнес, пов’язаний з нерухомістю. Не виключено отримання спадку. Батьки, члени сім’ї теж можуть надати дуже непогану допомогу. Важливо лише зберігати розсудливість і не впадати в зайвий оптимізм, не плутати реальність з фантазіями. Особливо в квітні, травні, червні, липні, листопаді і грудні. У багатьох з вас буде декілька паралельних джерел доходу.

Фінансовий гороскоп для Стрільця на 2021 рік

До листопада професійна діяльність багатьох Стрільців гальмуватиметься. Характерні перешкоди, складні проблеми і обмеження в цій області. Втім, як і в 2020 році. Особливо проблематичні січень, початок лютого, друга половина серпня, вересень і друга половина жовтня. В цей час на роботі відбуваються абсолютно непередбачувані процеси, які можуть змусити навіть змінити професію. Проте з листопада складнощі, які тягнулися роки, нарешті підуть в минуле. І у вашій кар’єрі почнеться новий, набагато успішніший етап.
Січень, вересень і травень року Білого Бика тим більше не обіцяють швидкого розвитку подій. В цей час справи просуваються вкрай повільно, відбуваються помилки і незрозумілі затримки. Проте після цих періодів спливе інформація, прихована раніше, яка дозволить переоцінити реальний стан речей і прийняти правильні рішення.
Перша половина весни може принести протиріччя у виконанні повсякденних обов’язків і в стосунках з товаришами по службі. Припаде повернуться до минулих обов’язків. Вірогідні зустрічі з кимось з колишніх колег.
Друга половина квітня, червень і перша половина липня року Металевого Бика — дуже динамічний і напружений час. Працювати потрібно буде багато і активно. Але енергії вам буде не позичати. В цей час остерігайтеся конфліктів з товаришами по службі, підлеглими, а також виробничих травм.
2021 рік може стати переломним у фінансовому відношенні. Ваші заробітки можуть піддатися істотній трансформації. Вірогідні як великі прибутки, так і втрати. Багато в чому це буде пов’язано з масовими подіями в суспільстві. Ваш інтерес до збагачення значно зросте. І можливості відкриваються дуже непогані. Остерігайтеся спокуси занадто захопитися матеріальними цінностями.
Кінець року Металевого Бика застерігають вас від великих фінансових втрат. Тому намагайтеся добре підготуватися і, де це можливо, «підстилати соломку».

Фінансовий гороскоп для Козерога на 2021 рік

Ви стаєте впливовішою людиною. Ваші амбіції зростають. Багато хто з Козерогів прагнутиме досягнення влади і великого капіталу. І це може відбитися і на вашій кар’єрі.
У лютому і навесні 2021 року ваші справи будуть багато в чому пов’язані з темою оселі і сім’ї. Можливий сімейний бізнес, робота вдома. Чи зв’язок діяльності з нерухомістю. Проте перша половина весни зажадає від вас обережності. Професійні справи гальмуватимуться, тяганина і помилки дуже вірогідні. Краще в цей час не намагатися рухатися вперед, а зайнятися удосконаленням і переробкою старих проектів.
Наприкінці квітня і в червні року Білого Металевого Бика вас чекає динамічний розвиток у бізнесі. Проте є небезпека різких непередбачених ситуацій, проблем унаслідок імпульсивних, ризикованих дій.
Друга половина літа 2021 року буде сповнена повної активної і енергійної роботи. Вірогідне перенапруження і конфлікти з колегами.
Цього року ділова співпраця очікується проблематичною. Особливо на початку року і в першій половині осені. В цей час краще не укладати контрактів.
Проблеми з документацією і з іноземними партнерами розстроюватимуть вас на початку року, наприкінці літа і першої третини осені. Буде складно досягти компромісу. Вірогідні проблеми в найближчому оточенні, плітки, інтриги. Для тих, чия робота пов’язана з поїздками і відрядженнями, це нелегкий час.
У листопаді 2021 року у вашій професійній діяльності починається новий етап. Він дуже важливий, але не можна сказати, що легкий. Кар’єра зажадає наполегливої праці. І справи просуватимуться повільно, із затримками. Є ризик втратити роботу. А для когось це період отримання посади. Ваша діяльність зажадає від вас максимум дисципліни, серйозності і здорового глузду. Ваші керівники можуть діяти на вас обмежуючим чином, критично і підозріло по відношенню до вас. Можливостей для кар’єрного просування буде трохи. І цей період із закінченням 2021 року не закінчиться.
Фінансові справи в рік Бика Козерогів порадують. Планети у вашому будинку грошей істотно розширюють для вас можливість до збагачення. Обставини для цього складатимуться дуже вдало. Можна сказати, що із заробітком Козерогам таланитиме. Але важливо не втратити відчуття реальності, і унаслідок зайвої легковажності не вплутатися в справи з шахраями. Особливо в квітні, травні, листопаді і грудні.
На початку року, а також в серпні і вересні можуть бути складнощі з фінансами внаслідок неприємностей з документами, податковими, або якимись юридичними проблемами. У останню чверть року бажано обережно поводитися з фінансами. Готуйтеся до того, що може потрібно або віддавати борги, або вкладати гроші в якісь великі проекти. І це буде нелегко.

Фінансовий гороскоп для Водолія на 2021 рік

У 2021 році Білого Металевого Бика Водолії отримають можливість підвищення. Авторитет і харизма, і оптимізм зроблять свою справу. Вдача супроводжуватиме реалізацію ваших можливостей. Важливо тільки зберігати реалізм, особливо в другій третині року.
Кар’єра з переходом планет може зміниться у багатьох Водоліїв. Причому перша половина року — не найвдаліший час для змін на краще. Це буде складний період для стосунків з підлеглими і з колегами. Великі шанси змінити місце роботи. Але зірки допоможуть вам бути на висоті, що б не сталося.
На початку року і в серпні-вересні небажано брати кредити, вкладати гроші в інвестиції.
У першій половині осені атмосфера на роботі може бути пекельна, конфліктність в колективі підвищена. Доведеться вкладати багато сил і енергії при виконання обов’язків.
Жовтень і листопад 2021 року будуть складними. В цей час вірогідні серйозні протиріччя і тиск, у зв’язку з чим ви можете змінити не лише роботу, але і професійну діяльність взагалі.
Остання чверть року сприяє тому, що для Водоліїв буде актуальна співпраця. Ваші ділові партнери не лише займатимуть активне позицію у вашому бізнесі, але і поводитимуться імпульсивно. Вам доведеться проявляти обережність і згладжувати суперечки і розбіжності. Активізуються ваші конкуренти і недоброзичливці.
Фінансова ситуація буде нерівною. Можливі і великі прибутки, і серйозні, непередбачені втрати. Якщо проявлятимете пильність і не піддаватиметеся ілюзіям, то це допоможе вам не вчинити помилок.
У другій чверті року вірогідна велика вдача в грошових справах. Це можливо за умови великої обережності. Це ж стосується і кінця 2021 року.

Фінансовий гороскоп для Риб на 2021 рік

Щось у своїй роботі доведеться не афішувати, зберігати в таємниці. Цікаві події можуть очікувати в другій третині роки. Можливо відразу декілька видів зайнятості.
Цього року досягатимуть успіху ті Риби, чия діяльність пов’язана з таємними сферами, езотерикою, психологією, мистецтвом. Ваша професійна діяльність отримає новий етап розвитку.
Складнощі чекають в стосунках з діловими партнерами. Можливі непримиренні протиріччя і серйозні неприємності. Особливо на початку року (це тягнеться ще з кінця 2020 року), а потім в серпні і вересні. З листопада 2021 року Бика ситуація зміниться на краще.
У останній чверті року у вас передбачається активізація сил на виконання своїх робочих обов’язків. Працювати доведеться багато і інтенсивно. У стосунках з колегами вірогідні конфлікти і непорозуміння.
У фінансовому плані ситуація непогана, незважаючи на складнощі. У першій половині року Білого Металевого Бика ця сфера для вас акцентована, причому не гіршим чином. Хоча в першій половині весни можливі затримки і тяганина із заробітком. Слід в цей час остерігатися помилкових рішень і дій. Доведеться повертатися до старих справ. Ймовірно, що в цей час ви отримаєте кредит, або вам повернуть старі борги. Очікується прибуток від партнерів, клієнтів, від співпраці. Ось тільки в травні остерігайтеся непродуманих витрат.
У листопаді і грудні не рекомендується займатися інвестиціями, брати кредити. Передбачаються фінансові складнощі. Листопад може принести з собою критичні ситуації, пов’язані з фінансуванням проектів і проблемами з покровителями.

Фінансовий гороскоп на 2021 рік для всіх знаків Зодіаку

Повернутися на сторінку Гороскопи на 2021 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *