Фінансовий гороскоп для Водоліїв на 2019 рік

Фінансовий гороскоп для Водоліїв на 2019 рік

Борги роздані, кредити виплачені — залишилося вигадати новий бізнес план, і показати його Жовтому Кабану. З конкурентами Хрюша розбереться сам — Водолії можуть працювати спокійно.

Водолій 1 декади (21 січня — 30 січня). Ви зуміли добитися прихильності Жовтого Кабана, і в 2019 році у вихованців Урану є шанс поступити в олігархи. Шовкову краватку і золотий значок для вступу в ряди мільйонерів не потрібно — треба лише бути розумними, впертими, і сильними. Усіх цих якостей у Водоліїв у надлишку — іменна карта багача вже готова, її принесуть вам на початку літа.

Водолій 2 декади (31 січня — 9 лютого). Ну, Водолії, розповідайте, яке це — бути мільярдером? Психологи говорять, що велике багатство приводить до нервового зриву. А навколо кого тільки немає — і бідні родичі, і убогі друзі, і перше кохання, що розорилося. Найміть комп’ютерщика, нехай проб’є тих усіх, що мають потребу, і з’ясує — кому потрібна ваша допомога, а хто мріє про халяву.

Водолій 3 декади (10 лютого — 19 лютого). Кабан замовив столик в ресторані — звіть партнерів на банкет, адже ви зуміли укласти Угоду Року. Тільки у Хрюші є одне попередження — серед компаньйонів з’явилися заздрісники. Їх легко розпізнати — коли всі виходять подихати, вони зливають шампанське в трилітрову банку. Купіть їм ящик дорогого вина — нехай котяться ковбаскою чимдалі від вас.

Фінансовий гороскоп для Водоліїв на 2019 рік

Повернутися на сторінку Фінансовий гороскоп на 2019 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *