Фінансовий гороскоп для Терезів на 2019 рік

Фінансовий гороскоп для Терезів на 2019 рік

Поглядайте по сторонах, адже в рік Кабана для Терезів відкриються будь-які двері. Де сміливий підхід, там і грошові нагороди — костюм мільйонера майже готовий.

Терези 1 декади (24 вересня-3 жовтня). Сходинок у службових сходів багато, і хтось усе життя дереться вгору, і не може обігнати колег — це не про вас, в рік Кабана Терези отримають посаду по грошах, і навіть до душі. Потурбуйтеся заздалегідь про місце для зберігання капіталів. Гаманець — вчорашній день, матрац — старовина, а ось солідний рахунок, або вигідне вкладення — це прямий шлях в олігархи.

Терези 2 декади (4 жовтня-13 жовтня). Грошовий дощик — хто з вас не мріяв під нього потрапити? І ось, відбулося — на рік Жовтого Кабана зоряні синоптики наворожили щоденні зливи з купюр, і щомісячний град із золотих монет. Правда, фінансові опади будуть не скрізь, тому Терезам слід подумати про переїзд — погоджуйтеся на службові відрядження, і не бійтеся нових місць.

Терези 3 декади (14 жовтня-23 жовтня). Вистачить затягувати свій поясочок — настав час розваг і гульні. Проте чайовими краще не розкидатися — віддайте «зайві» гроші убогим і бездомним, а швейцари і офіціанти в дорогих готелях і ресторанах і так не збідніють. І пам’ятаєте, що грошова удача потребує годування — купуйте частіше лотерейні білети, нехай фортуна знає, що ви їй довіряєте.

Фінансовий гороскоп для Терезів на 2019 рік

Повернутися на сторінку Фінансовий гороскоп на 2019 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *