Фінансовий гороскоп для Тельців на 2019 рік

Фінансовий гороскоп для Тельців на 2019 рік

У рік Кабана є шанс стати мільйонерами — вчитеся хрюкати від задоволення.

Тельці 1 декади (21 квітня — 30 квітня). Викидайте гаманці — все одно туди не влазить готівка. А ось нову скарбничку прикупити можна, та і сейф вам теж не завадить. Аби вам ніхто свиню не підкладав, а то конкуренти зухвалі, і можуть скористатися вашою чесністю і відповідальністю. Якщо лінь працювати, живіть на відсотки — в 2019 році це цілком реально.

Тельці 2 декади (1 травня — 10 травня). В рік Жовтого Земляного Кабана на вас чекають суцільні чудеса і сюрпризи. Але купіть парасольку з щільним покриттям — раптом замість купюр на вас поваляться золоті монети? І заходьте іноді на роботу — контора пише, справи йдуть, але свій бізнес вимагає догляду.

Тельці 3 декади (11 травня — 20 травня). Вдача вже в засідці, і вам залишилося підійти до чарівних дверець — щастя і везіння як вискочать, як вистрибнуть, так і полетять гроші прямо у ваші гаманці. Але перед цим потрібно попрацювати — Кабан ледарів не терпить. Конкуренти в 2019 році шовкові, і можете робити з ними, що хочете — вони на все згодні, аби поряд з вами.

Фінансовий гороскоп для Тельців на 2019 рік

Повернутися на сторінку Фінансовий гороскоп на 2019 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *