Фінансовий гороскоп для Стрільців на 2019 рік

Фінансовий гороскоп для Стрільців на 2019 рік

Бізнесмени в паніці знищують документи, і ховають купюри — в рік Кабана на грошову стежку вийшли Стрільці, і перед вашим натиском не встоїть жоден мільйонер.

Стрільці 1 декади (23 листопада — 1 грудня). Геніальні ідеї краще втілювати на початку 2019 року — конкуренти сплять, і не знають, що у Стрільців усе під контролем. Про марнотратство треба забути — десятий джип нехай стоїть в магазині, та і п’ятий будиночок купувати не обов’язково. Компаньйони знайдуться в середині літа — ви якраз звикнете до костюма мільйонера, і почуватимете себе невимушено.

Стрільці 2 декади (2 грудня — 12 грудня). У новому офісі Стрільцям чомусь затісно — їдьте за кордон. Там і можливостей більше, головне, вивчити мову. У рік Жовтого Кабана можна зайнятися добродійністю — пара мільярдів погоди не робить, і вихованці Юпітера і далі зможуть витрачати гроши на всяку нісенітницю.

Стрільці 3 декади (13 грудня — 21 грудня). Досить трястися за свої мільйони, час вкласти їх в справу, і вигадати що-небудь. У рік Кабана з вашими талантами гріх сидіти на печі — в товаристві бізнесменів тільки про вас і говорять, і мріють познайомитися ближче. Влаштуйте бал для місцевої еліти — нехай знають, як повинні розважатися справжні багатії.

Фінансовий гороскоп для Стрільців на 2019 рік

Повернутися на сторінку Фінансовий гороскоп на 2019 рік

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *