Фінансовий гороскоп для Скорпіонів на 2019 рік

Фінансовий гороскоп для Скорпіонів на 2019 рік

Скорпіони 1 декади (24 жовтня — 2 листопада). Доки боязкі конкуренти підраховують копійки, Скорпіони мчаться в кабріолеті у банк. Коли вас підведуть до обіцяних золотих гір, покличте ювеліра — нехай погризе зливки, щоб усе було без обману. Але поряд із печерою з коштовностями доведеться включити інтуїцію — пароль: Сім-сім вже не працює, і потрібні нові кодові слова.

Скорпіони 2 декади (3 листопада — 12 листопада). Хтось може, і гине за метал, але тільки не вихованці Плутона — у Скорпіонів усе рівно і стабільно. Але грошей ніколи не буває багато — чому б вам не відкрити нову справу?! Діставайте первинний капітал зі своєї потайної тумбочки, набирайте команду, і біжіть до магазину — там якраз завезли костюми олігархів по вашій фігурі.

Скорпіони 3 декади (13 листопада — 22 листопада). Визубріть правило грошових щасливців: не ділитися з конкурентами і партнерами фінансовими таємницями, і не вплутуватися в сумнівні авантюри. Хоча розумний ризик в рік Жовтої Хрюші доречний. Тим більше, у Скорпіонів непогано розвинене чуття інтуїція: і лотерейний білет допоможе правильний вибрати, і до потрібного банку для вигідних вкладень приведе.

Фінансовий гороскоп для Скорпіонів на 2019 рік

Повернутися на сторінку Фінансовий гороскоп на 2019 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *