Фінансовий гороскоп для Риб на 2019 рік

Фінансовий гороскоп для Риб на 2019 рік

Старі зв’язки добре, а нові контакти ще краще — розширюйте коло знайомих, і не бійтеся дружити з солідними дядьками з сфери бізнесу.

Риби 1 декади (20.02-28.02). Жовтий Кабан обожнює талановитих людей, і неодмінно розчистить шлях до багатства. Але коли ви втомитеся рахувати нулі на своєму рахунку, займіться добродійністю — бути «грошовими мішками» здорово, але нудно. І частіше влаштовуйте прийоми — потрібних людей хлібом не годуй, а дай де-небудь потусуватися. А де потрібні люди, там і корисні зв’язки, і перспективи.

Риби 2 декади (1.03-10.03). У 2019 році гроші можна робити з чого завгодно, навіть якщо Рибки почнуть в’язати, або майструвати коробочки для подарунків, то неодмінно розбагатіють. Не вірите? А ви почніть, і швидко переконаєтеся, що Жовтий Кабан завжди правий. Є умова — справа має бути вам до душі. І не жалійте фінансів на рекламні акції — нехай про вас дізнається весь світ!

Риби 3 декади (11.03-20.03). Щоб в кишенях завжди шаруділи купюри, треба купити гарний наряд — дійсно, у ваших старих костюмах усі кишеньки діряві, і вітер свище. А якщо змініте імідж, то займіться складанням бізнес-плану. Кабан вже накидав деякі ідеї, залишилося лише підкорегувати. І не забувайте про свою природжену вдачу — купуйте лотерейні білети.

Фінансовий гороскоп для Риб на 2019 рік

Повернутися на сторінку Фінансовий гороскоп на 2019 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *