Фінансовий гороскоп для Раків на 2019 рік

Фінансовий гороскоп для Раків на 2019 рік

У рік Жовтого Кабана Раки переодягнуться в модні ділові костюми, і всядуться в службові авто — нове призначення непогано і відмітити, та і гроши на ресторан є, краса, та ій годі.

Раки 1 декади (22 червня — 1 липня). Кабан схвально хрюкає, і радить Ракам не зупинятися — ви вже пройшли всі рівні, і вас чекає незлічене багатство. Де олігархи, там і конкуренти — ховайте гроши, звіть друзів з далеких дев’яностих, і вирішуйте проблему.

Раки 2 декади (2 липня — 11 липня). Розширюйте бізнес, обзаводьтеся покровителями, укладайте угоди із зарубіжними фірмами — Жовтий Кабанчик дає добро. Блискучий результат може не сподобатися вашим давнім партнерам — не беріть в голову, це банальна заздрість. Але охорону про всяк випадок майте — адже хтось повинен тягати валізу з грошима, а вантажники за викликом на цю роль не годяться.

Раки 3 декади (12 липня — 23 липня). Банкрутство вам не загрожує, конкурентами теж не пахне, хоча вони здорово злякалися, коли ви озвучили свої геніальні ідеї. Але бійтеся лестощів ділових партнерів, і не поспішайте розлучатися зі своїми грошима — не всі вклади вигідні, не всі угоди надійні. Бережіть гроши у банку, але не в скляній з-під розсолу, а в тому, де відсотки крапають.

Фінансовий гороскоп для Раків на 2019 рік

Повернутися на сторінку Фінансовий гороскоп на 2019 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *