Фінансовий гороскоп для Овнів на 2019 рік

Фінансовий гороскоп для Овнів на 2019 рік

Купюри шарудять, монети дзвенять, а Овнам усе мало — вчиться радіти сьогоденню, адже в 2019 році грошова вдача приходить до терплячих.

Овни 1 декади (21 березня — 30 березня). Разом із доходами збільшуються і витрати — Овнам слід себе контролювати. Кабан радить: при неконтрольованому шопінгу треба скласти всю готівку і банківські карти в сейф, і забути від нього код. Але ви вже настільки надокучили в крамницях, що продавці готові віддати товар безкоштовно — не дивно, адже ваші чайові набагато вищі за вартість речей.

Овни 2 декади (31 березня — 10 квітня). Кабан оцінив купівлю нової скарбнички, і фінансова ситуація почне нестримно покращуватися. Не забувайте погладжувати спинку у фарфорового хрюші — і грошикам приємно, і господар року задоволений. Якщо захочеться відкрити свою справу, не зволікаєте ні секунди — встигайте гребти купюри, доки конкуренти не прочумалися. Так, і відновите ділові зв’язки — старі партнери це добре, але час виходити на інший рівень.

Овни 3 декади (11 квітня — 20 квітня). Шикарний офіс вже побудували, апаратуру і меблі закупили, залишилося підібрати персонал — не беріть співробітників з вулиці, а скористайтеся послугами професіоналів. У 2019 році ваша інтуїція спрямована на гроші, а щоб підказки внутрішнього голосу не дратували, намагайтеся відразу утілювати ідеї, які вас відвідують, — повірте, їх буде багато!

Фінансовий гороскоп для Овнів на 2019 рік

Повернутися на сторінку Фінансовий гороскоп на 2019 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *