Фінансовий гороскоп для Левів на 2019 рік

Фінансовий гороскоп для Левів на 2019 рік

Не бійтеся податкової служби, не побоюйтеся злодіїв — в рік Кабана ваші гроші під надійним захистом. Гаманці Левів лопаються — займіться бізнесом, нехай купюри працюють, а не лежать просто так.

Леви 1 декади (24 липня — 2 серпня). У рік Земляного Жовтого Кабана ви заживете на широку лапу — відсотки крапають безупинно, а конкуренти перекинулися на сторону переможця (тобто, до вас). Але роль олігархів зможуть зіграти не всі — жаднюгам і скупердяям Кабанчик не допоможе. Так що, відкладіть декілька пачок для добродійності, і підвищте зарплату покоївці і шоферу.

Леви 2 декади (3 серпня — 13 серпня). Зарплата росте, знайомі мільйонери в захваті від ваших успіхів, а Леви ходять сумні і похнюплені. Це і зрозуміло, будь-хто розгубиться, коли на голову звалиться стільки грошей. Вбирайтеся в жовту шубку, і біжіть у банк — купюри там не запліснявіють, ще і відсотки принесуть. Ну, і пару мільйонів можна витратити на гардероб — статусу треба відповідати.

Леви 3 декади (14 серпня — 23 серпня). У рік Кабана на першому місці повинна стояти дисципліна. Зірки розуміють, що Левам хочеться попиячити, і розважитися — розкидатися грошима ви будете восени 2019 року, а доки бажайте стежити за бізнесом, як усі багачі, що поважають себе. Мимохідь можете палац відновити — звіть дизайнера, він якраз закінчив роботу в сусідньому особняку.

Фінансовий гороскоп для Левів на 2019 рік

Повернутися на сторінку Фінансовий гороскоп на 2019 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *