Фінансовий гороскоп для Козерогів на 2019 рік

Фінансовий гороскоп для Козерогів на 2019 рік

Для когось гроші це ганебний метал, а ось у Козерогів в 2019 році відношення з фінансами найтепліші. Кабан здобув чарівний бездонний гаманець, а ваша справа змусити капітали працювати.

Козероги 1 декади (22 грудня — 31 грудня). Залишайте бізнес надійним людям, і вирушайте на острови — капіталів стільки, що можна взагалі не працювати. Але ви не зможете грітися на сонечку, знаючи, що колеги працюють у поті чола — звіть їх з собою, разом веселіше.

Козероги 2 декади (1 січня — 10 січня). Десятки, сотні, п’ятисотенні, — Кабан знає, навіщо Козероги розкладають гроши по порядку (фінансова магія запрацювала в повну силу). Але конкуренти не дрімають — перетворювати їх на жаб і павуків не потрібно, а ось провести бесіду не зашкодить. Натякніть, що у вас є друзі з дев’яностих, і про суперників по бізнесу залишаться лише спогади.

Козероги 3 декади (11 січня — 20 січня). Не демонструйте свій достаток — правила підпільних мільйонерів ніхто не відміняв, і в рік Кабана слід бути обережними. Коштовності запишіть на бабусю, а вілли з яхтами «подаруєте» троюрідній тітці. Не хвилюйтеся, старенька не побіжить в ломбард з вашими цінностями, а тіточка не стане розтинати по морях, катаючи малозабезпечених подружок.

Фінансовий гороскоп для Козерогів на 2019 рік

Повернутися на сторінку Фінансовий гороскоп на 2019 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *