Фінансовий гороскоп для Дів на 2019 рік

Фінансовий гороскоп для Дів на 2019 рік

Перечитайте казку про золоту рибку — в рік Кабана треба стримувати бажання. Фортуна любить людей з помірними апетитами, і неодмінно підкине грошенят, на хліб з ікрою точно вистачить.

Діви 1 декади (24 серпня — 2 вересня). Щастя не в грошах, а в їх кількості — в рік Кабана багато часу йтиме на підрахунок купюр. Але не перетворюйтеся на чахлика, який чахне над золотцем, а змусьте капітали працювати. Спершу віднесіть заощадження у банк — а доки крапають відсотки, ви і справу своє відкриєте, і партнерів надійних знайдете, і скрині нові купите.

Діви 2 декади (3 вересня — 13 вересня). У рік Кабанчика ніхто і не запідозрить, що під скромним костюмом Дів ховається серце олігарха. Намагайтеся не поширюватися про свої доходи — довідайтеся у знайомих підпільних мільйонерів, як вони розважаються, і де зберігають грошенята. І не будьте жаднюгами — старші родичі хочуть переїхати, ось і купіть їм скромний особняк в селі.

Діви 3 декади (14 вересня — 23 вересня). Вже навесні 2019 року милим Дівам доведеться звернутися по допомогу до альпіністів — вікна у вашому багатоповерховому офісі запорошилися, адже ділові партнери люблять подивитися на місто під час важливих переговорів. І пришийте потайні кишеньки до костюма — вас чекає багато службових поїздок, і ховати мільйони під матрац на полиці в купе якось несолідно.

Фінансовий гороскоп для Дів на 2019 рік

Повернутися на сторінку Фінансовий гороскоп на 2019 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *