Фінансовий гороскоп для Близнюків на 2019 рік

Фінансовий гороскоп для Близнюків на 2019 рік

Перевіряйте здачу, не відходячи далеко від каси — обережність в рік Кабана на першому місці.

Близнюки 1 декади (21 травня — 30 травня). Спонсорська допомога від Кабана вже поступила, і Близнюкам необхідно грамотно розпорядитися капіталами. Включайте уяву і інтуїцію — гроши люблять нестандартний підхід. І купіть, нарешті, красивий і місткий гаманець — несолідно пхати товсту пачку в кишеню, тим більше що джинси і спортивні костюми в співтоваристві олігархів давно не в моді.

Близнюки 2 декади (31 травня — 10 червня). У 2019 році ви можете пити шампанське і без ризикованих угод, тільки не переборщите — ділових прийомів буде багато, і скрізь наливають. Частину капіталів можна витратити на добродійність — Кабан поважає вас і обов’язково заохотить. А щоб слава не закрутила голову, побудьте підпільними мільйонерами — це дуже весело.

Близнюки 3 декади (11 червня — 21 червня). Грошей багато не буває, але в рік Земляного Кабана це не про вас — у знаків повітря одна турбота: куди б витратити зайві купюри. Не мучтеся проблемою, а прикупіть пару офісів і десяток квартир — з нерухомістю ще ніхто не прогорів. І не вірте солодким розмовам нових друзів-олігархів — краще допоможіть розвитку бізнесу ваших старовинних приятелів.

Фінансовий гороскоп для Близнюків на 2019 рік

Повернутися на сторінку Фінансовий гороскоп на 2019 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *