Фігура дракона за фен-шуй: як використати, значення

Фігура дракона за фен-шуй: як використати, значення

Фігурка дракона може бути не лише красивим елементом інтер’єру, а й важливим талісманом, який підтримує світ і гармонію у будинку. Згідно з вченням фен-шуй, у будь-якому драконі є космічна енергія Ци, а це означає, що кожен подих дракона дарує людині надію на щастя, гармонійне і благополучне життя, а також активізує людський потенціал на всіх основних рівнях: розум, тіло, душа.

Можливості дракона, як талісмана, величезні. В першу чергу, він — сторож: надійно охороняє будинок і своїх хазяїв від недобрих людей і шахраїв. По-друге, сприяє вдачі у будь-яких нових справах, допомагає кар’єрному росту, охороняє від поганих партнерів і конкурентів. І, по-третє, він забезпечує фінансове благополуччя і процвітання. Живучи всередині будинку, дракон приносить у нього гроші.
Згідно фен-шуй, дракон представляє Ян — сильну чоловічу енергію, тому дракон за фен-шуй символізує також креативність і активність.

Де розміщувати фігуру дракона

Дракон — це вищий символ удачі. І звичайно, такий важливий талісман вимагає правильного розташування у будинку.
Будучи пов’язаним з усіма сторонами світу, дракон якнайповніше проявляє свої потужні сили на сході. Знаходження дракона в східній частині будинку принесе вдачу, посприяє росту добробуту і поліпшить здоров’я. Дракон на сході підживлюватиме енергією Ян, що позитивно відіб’ється як на фізичному, так і на емоційному стані. В інших секторах варто подумати про картини із зображенням дракона.
Цей талісман рекомендується розташовувати у вітальні або ліворуч від вхідних дверей. Добре, якщо дракон стоїть на підставці або піднесеності.
Важливе доповнення — фігурки драконів не можна розміщувати вище за людський ріст. Інакше він не протегуватиме людині, а маніпулювати нею.

Як правильно активувати талісман дракона

Дивовижний дракон може бути виготовлений з будь-якого матеріалу: фарфору, нефриту, бронзи, міді і так далі. І колір у нього теж може бути будь-яким. Особливу силу має дракон із перлиною в лапах. Він втілює мудрість, гармонію і вважається одним із найсильніших талісманів фен-шуй. Головне — щоб дракон «розплющив очі».
Для цього існує спеціальний ритуал активації. За китайським календарем у день дракона, в тимчасовому відрізку між 7 і 9 годинами ранку, за допомогою пензлика і чорної фарби на очах дракона необхідно поставити точки. Під час ритуалу дракон обов’язково повинен дивитися на схід.

Фігура дракона за фен-шуй: як використати, значення

Повернутись на сторінку ФЕН-ШУЙ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *