Фен шуй на роботі

Фен шуй на роботі

Після відпочинку увійти до робочої колії не так-то просто. Але якщо звернутися за порадою до фен-шуй, адаптація пройде легко і робота буде в радість.
Фен-шуй — це робота з енергіями, що пронизують увесь простір. При безграмотному використанні вони можуть зашкодити, а при правильному поліпшити наше життя. Застосовуйте фен-шуй на роботі і незабаром помічатимете, як потеплішала атмосфера в колективі, ви стали краще справлятися зі своїми обов’язками, а кар’єра пішла в гору.
Виходити на роботу після відпустки краще всього в четвер. Хоча за своєю енергетикою він не занадто вдалий, і виконати якісь глобальні завдання, що вимагають концентрації, вам навряд чи вдасться. Але саме цього дня тижні ви найлегше віл’єтеся в трудовий процес. Прийшовши на роботу, насамперед наведіть лад: витріть пил зі столу, комп’ютера, полиць, викиньте непотрібні папери, перевірте, чи пишуть ручки, і так далі. І надалі постійно стежте за чистотою робочого місця, щоб благотворна енергія Ци вільно циркулювала, приносячи вам успіх в справах.

Помилки на робочому місці з точки зору фен-шуй

До речі, ви впевнені, що ваше робоче місце розташовується згідно з правилами фен-шуй? Давайте перевіримо, і якщо знайдемо помилки, постараємося їх виправити.
Категорично не можна працювати спиною до вікна: ви постійно втрачаєте енергію. Через це швидко втомлюєтеся, вам важко зосередитися, ви робите помилки.
Ще гірше, якщо ви сидите спиною до дверей. Таке розташування не лише відіймає енергію і позбавляє впевненості в собі, але і загрожує втратою роботи: вас можуть серйозно підставити колеги.
На лінії вікно-двері також працювати не можна. Енергія нестримно проноситься від дверей до вікна, не затримуючись біля вас і не даючи підживлення. Працездатність в результаті низька, ви розриваєтеся між нескінченними дрібними справами на шкоду головній.
Не варто сидіти спиною до відкритих полиць, тумбочок або шаф: кути генерують потоки негативної енергії, яка, подібно до стріл, встромлюється у ваше енергетичне поле і послабляє його.
Несприятливо, якщо співробітники сидять лицем один до одного. Це може викликати роздратування, ворожість, внутрішню напругу, що заважає працювати. В ідеалі за вашою спиною має бути стіна — вона символізує надійність, опору, дає впевненість у собі і закріплює ваші позиції в компанії.

Робочий стіл згідно фен-шуй

Колір робочого столу. Якщо ваш робочий стіл чорного або дуже темного кольору, ви постійно «гальмуватимете»: відволікатися на сторонні речі, в’яло міркувати, швидко втомлюватися. Стільниця світлих відтінків, навпаки, дає енергію і почуття захищеності — за можливості обирайте саме такі.
Розмір робочого столу. Стіл не має бути як занадто великим, так і занадто маленьким. Дуже добре, якщо до будь-якої речі на столі ви легко дотягуєтеся, не підіймаючись з крісла.
Форма робочого столу. Для офісної роботи підходять столи прямокутні або квадратні, а для творчої — з плавними лініями: овальні або у вигляді півкола. Стіл у вигляді букв «П» або «Г» перешкоджає кар’єрному росту. Робоче крісло повинне мати підлокітники, а спинка — бути трохи вище за вашу голову, коли ви в ньому сидите.

Предмети інтер’єру в офісі за фен-шуй

Дзеркала. У робочому кабінеті дзеркала небажані. Вони символічно подвоюють все, що в них відбивається, тобто і кількість роботи. Якщо біля вашого робочого місця висить дзеркало і прибрати його не є можливим, переконайтеся, що в ньому не відбивається ваш стіл.

Шнури і дроти. Через робоче місце не повинні проходити шнури від телефонів або комп’ютерів: вони заважають переговорам і провокують відтік грошей. Телефони (як мобільний, так і офісний) розташовуйте праворуч від себе, якщо ви правша, і ліворуч, якщо лівша. Коли ми намагаємося взяти рукою предмет, який знаходиться з протилежного боку тіла, блокуються потоки позитивної енергії.

Світильники і полиці. Над вашою головою не повинно бути ніяких предметів: світильників, полиць, стельових балок. Вони негативно впливають на енергетику людини, пригнічують, створюють перешкоди в справах.

Якщо стіл пересунути не можна

Бувають ситуації, коли пересунути стіл в сприятливіше місце немає можливості. Тоді можна вдатися до захисних прийомів фен-шуй. Наприклад, якщо ви сидите спиною до вікна, тримаєте його заштореним. У інших випадках допоможуть талісмани (вони притягнуть до робочого місця більше позитивної енергії) і обереги (захистять вас від негативних дій).

  1. На письмовому столі, в далекому правому кутку, майте кімнатну рослину, бажано в червоному горщику. Кактус нейтралізує негативну енергію, витікаючу від гострих кутів меблів, і одночасно забере ваш власний негатив, викликаний стресом. Рослини з овальним листям притягують фінансову удачу. Під горщик покладете три китайські монети з отвором, перев’язані червоною стрічечкою: вони подарують стабільність і допоможуть підвищити дохід.
  2. У далекому лівому кутку столу поставте настільну лампу або блискучий металевий предмет для залучення фінансового успіху.
  3. Також на стіл можна поставити фотографію близьких: вона понизить рівень вашого стресу і надихне на кар’єрний ріст.
  4. В якості заставки на комп’ютері оберіть фонтан — це сприятливо позначиться на робочому процесі.
  5. Якщо ви вимушені сидіти лицем до стіни або перегородки, повісьте на неї картину із зображенням красивого пейзажу, краще — із стихією Води.
  6. Навпроти себе поставте кришталеву пірамідку. Розмір значення не має: навіть зовсім маленька, вона допоможе вам рости в професії і досягати нових кар’єрних висот. Почастіше протирайте пірамідку від пилу і не давайте нікому брати в руки, щоб вона була налаштована тільки на вас.
  7. Тримайте на столі фігурку півня — цей природжений боєць захистить вас від офісних інтриг.

Фен шуй на роботі

Повернутись на сторінку ФЕН-ШУЙ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *