Фен-шуй мобільного телефону

Фен-шуй мобільного телефону

Мобільні телефони міцно увійшли до нашого життя — і не просто увійшли, а увірвалися, задзвенівши і заспівавши на всі смаки. Деякі з цих голосів примушують нас посміхатися, а деякі — здригатися.
Напевно ви не раз помічали, що пісня — почута по радіо або яка грає в плейєрі — здатна змінити настрій і навіть «запрограмувати» на здійснення певних дій. Що вже говорити про мелодію мобільного телефону, яку ми чуємо по кілька разів на день! Невдало підібраний або просто не співпадаючий з нашими біоритмами рингтон — це те ж сміття, яке «захаращує» наш енергетичний простір і перешкоджає плавній течії енергії Ци. Фен-шуй навчить, як обрати мелодію, яка не лише тішитиме слух, але і допоможе налаштуватися на потрібну хвилю.
Головна вимога до мелодії для мобільного телефону — вона повинна співпадати з вашими внутрішніми вібраціями. Знайти «свою» музику дуже просто. Якщо при прослуховуванні мелодії ви мимоволі починаєте рухатися — хитати в такт головою або притупувати, — значить, ця музика співпадає з ритмом вашого «внутрішнього годинника» і її сміливо можна ставити на мобільник.
Мелодії зі швидким ритмом активізують мозкову діяльність і прискорюють психічні процеси. Тому вони ідеально підходять людям повільним, яким буває важко зібратися з думками. Повільні мелодії, навпаки, уповільнюють психоемоційні процеси і знімають напругу — їх можна порекомендувати людям активним, які «і жити квапляться, і відчувати поспішають». Ідеальна музика з точки зору фен- шуй — мелодія з ритмом 60 ударів в хвилину (що грає в такт з секундною стрілкою годинника). Така музика діє на людину як медитація: заспокоює нерви і покращує працездатність. До речі, більшість творів Моцарта мають саме такий ритм — чи не в цьому секрет їх геніальності?

Рингтон за фен-шуй

Якщо ваша діяльність пов’язана з частими розмовами телефоном, то від мелодії на мобільному телефоні взагалі краще відмовитися. Замість неї майте якийсь жартівливий рингтон, який підніматиме настрій, або майте дзвінок відповідно до правил фен-шуй.
Наприклад, якщо вам доводиться вести телефоном неприємні розмови (приймати скарги або сперечатися з боржниками), поставте на дзвінок «музику вітру». Вона допоможе трансформувати негативну енергію робочих дзвінків в позитивну. Рингтон з дзвоном монет притягне фінансову вдачу, а ніжне переливання дзвіночків гармонізує любовні стосунки. Тільки не ставте рингтон із звуком води, що ллється, — інакше з кожним дзвінком від вас витікатиме позитивна енергія Ци.

Мелодія замість телефонних гудків

Бажаючи зробити приємне людям, які нам дзвонять, ми часто замінюємо телефонні гудки красивою (у нашому розумінні) мелодією. Але музичні смаки в усіх різні, і те, що підіймає настрій нам, може дратувати наших співрозмовників. Якщо людина дзвонить вам часто, то роздратування, яке він випробовуватиме від неприємної мелодії, з часом «перекинеться» і на вас. А ви потім гадатимете, яка «чорна кішка» між вами пробігла. Так що не мудруйте лукаво і залиште на телефоні звичайні гудки.
Виключення можна зробити тільки для робочого телефону, «прив’язавши» мелодію очікування до вашої професійної діяльності.

Яку мелодію оббрати для будильника

Як відомо, якщо хочеш зненавидіти улюблену мелодію, постав її на будильник! І дійсно, мало хто любить прокидатися рано. Вставати за будильником взагалі шкідливо — краще, коли організм прокидається сам, без помічників. Але якщо без будильника ніяк не обійтися, можна, принаймні, звести до мінімуму його негативний вплив.
Ні в якому разі не ставте на будильник «бадьорі» пісні і різкі звуки, на зразок сигналу паровоза. Такі звуки буквально виривають зі сну, перетворюючи кожне пробудження на стрес. Щоб пробудження було природним, мелодія будильника повинна виникати як би з нізвідки: спочатку дуже тиха і майже непомітна, потім гучніша. До речі, самий кращий будильник — природні звуки природи: пташиний гомін, спів півня або мукання корови. Наші предки прокидалися під цю «музику» впродовж тисячоліть. І навіть якщо сьогодні ви живете в мегаполісі, «звуки му» записані у вас на підкірці як сигнал до початку нового дня.
Цілителі в Давньому Китаї вірили, що музика здатна вилікувати від будь-якої хвороби. Для дії на певні органи вони виписували пацієнтам «музичні рецепти». Кожен рецепт був комбінацією різних звуків. Чим не готові рингтони до телефону?

Фен-шуй мобільного телефону

Повернутись на сторінку ФЕН-ШУЙ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *