Фен-шуй для копирайтера

Фен-шуй для копирайтера

Більшість копирайтеров і письменників працюють вдома. Тому там потрібно створити таку атмосферу, щоб в ній добре думалось і без стресу творилося. Одним із способів її створення є вчення фен-шуй.
Фен-шуй — це китайська філософська система, що допомагає в приміщенні створити умови, гармонійні довкіллю. Кожна кімната або робочий простір має чотири сторони: північ, південь, схід і захід.
Але у фен-шуй важливіше не сторони, а кути, а саме північно-східний, південно-східний, північно-західний і південно-західний.

Розташуйте правильно стіл

Стіл повинен стояти так, щоб, сидячи за ним, можна було оглянути весь простір в кімнаті. Для письменника це найвигідніша позиція. Позаду вас повинна знаходитися суцільна стіна, а перед очима — вид з вікна. Якщо зараз ваш стіл в іншому місці — доведеться переставити. Якщо це не не можливо, в кімнаті слід повісити дзеркало так, щоб в нього можна було бачити двері. Якщо ви любите писати не за столом, а на дивані, правило відкритого перед вами простору залишається тим самим. Щоб контролювати ситуацію і постійно відчувати упевненість в собі, необхідно сидіти спиною до стіни і лицем до відкритого простору, а не навпаки.

Кут письменника

Кутом письменника у фен-шуй називають південно-східний кут кімнати. У нього слід встановити предмети, які б створювали рівновагу з енергією південно-східної сторони. До них відносяться акваріуми, рослини і настільні фонтанчики. Оскільки цей кут також є кутом багатства, водяні фонтани збільшуватимуть вашу творчу силу і письменницький дар. Добре поставити там красиву папороть і невеликий настільний фонтан або квітку в горщику і невеликий акваріум.

Місце долі

Оскільки південна сторона є місцем долі, на ній слід зосередити предмети, що втілюють вашу кар’єру. Це можуть бути похвальні грамоти і медалі, дипломи про закінчення учбових закладів, листи подяк від читачів і клієнтів, спортивні кубки та інше.

Мудрі кольори

Колір у фен-шуй грає далеко не останню роль, коли мова йдеться про залучення у ваше життя позитивних енергій. Саме за його допомогою можна набути вдачі, грошей, багатства, успіху і процвітання. Основними для цього кольорами є червоний, бордовий, ліловий, бузковий, золотистий, коричневий і бежевий. Щоб притягнути енергію, успіх і гроші, добре поєднувати бузковий або червоний із золотистим. Такими кольорами можна пофарбувати стіни офісу або кімнати, в якій ви працюєте. Якщо ви не бажаєте фарбувати стіни, можна повісити на них картини, гобелени, квіти та інші предмети, що мають такі поєднання кольорів. Для посилення енергії процвітання використайте поєднання жовтого і червоного або помаранчевого і фіолетового, а для досягнення стабільності — коричневого і сірого.
Якщо у вас є можливість застосувати принципи фен-шуй в робочій кімнаті, обов’язково скористайтеся. Це однозначно збільшить ваш творчий потенціал, допоможе досягти успіху і визнання, а також досягти бажаного фінансового благополуччя. Вдачі!

Фен-шуй для копирайтера

Повернутись на сторінку ФЕН-ШУЙ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.