Фен-шуй для документів

Фен-шуй для документів

Фен-шуй любить порядок в усьому, у тому числі і в документах. Іноді справи не ладнаються виключно тому, що ділові папери зберігаються неакуратно і їх зовнішній вигляд залишає бажати кращого. До документів потрібно відноситися з повагою, і тоді успіх і достаток не змусять себе чекати.

Зразковий порядок

«Творчий безлад» насправді велика перешкода для залучення вдачі і благополуччя в житті. Особливо якщо цей безлад торкається ділових паперів — як офісних, так і домашніх документів.
Згідно з вченням фен-шуй, усі документи повинні завжди супроводжувати зразковий порядок. Від зайвої документації слід вчасно позбавлятися, а всі робочі папери — зберігати як треба. Регулярно влаштовуйте ревізію своїх ділових паперів і розкладайте їх по «поличках». Для кожного виду документів заведіть окрему теку або файл. І бажано — червоного кольору. Краще місце для зберігання будь-якої ділової документації — північна частина квартири або офісу.

Монети процвітання

Великою підмогою в справах стануть три китайські монети процвітання, перев’язані червоною стрічкою.
Їх можна прикріпити до важливих фінансових документів, тек з рахунками-фактурами, бухгалтерських журналів, але обов’язково — ієрогліфами вгору. Також ці монети можна наклеїти на сейф або касу, покласти на стіл бухгалтера, заховати всередині магазину і так далі
Взагалі, у фен-шуй у документах доречні будуть будь-які символи грошової удачі. Тому, майстри фен-шуй рекомендують зберігати в архівах великі грошові монети, ієрогліфи достатку і багатства і навіть листочки м’яти.

Зображення-талісмани

Корисними виявляться також зображення дракона, черепахи і вузлів щастя. Зображення драконів і черепах посприяють збільшенню об’ємів продажів, веденню бухгалтерії, захистять в складних ситуаціях і допоможуть прийняти вірне рішення. А вузли щастя притягнуть сприятливі можливості.
Ці талісмани слід розміщувати там, де зберігаються документи. Їх можна поставити на полиці біля тек або заховати в шафу. Вузли щастя краще всього покласти в окремий файл і зберігати в теці з документами.
А ще для залучення вдачі в справах можна крапнути кілька крапель аромомасла в місця зберігання важливих паперів. Для цих цілей підійдуть олії пачулі, бергамота і кедра, які залучають гроші, і аромати апельсина, кориці і чайного дерева, що допомагають швидше досягти успіху у бізнесі.

Фен-шуй для документів

Повернутись на сторінку ФЕН-ШУЙ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.