Енергія фруктів за фен-шуй

Енергія фруктів за фен-шуй

Дивовижний дар природи — фрукти. Вчення фен-шуй рекомендує використовувати їх не лише для користі тіла, а йй для душі і домашнього затишку. Виявляється, фрукти здатні очищати і наповнювати позитивною енергетикою все навкруги.

Апельсини, персики, хурма у фен шуй

Один із найсприятливіших фруктів — це апельсин. Соковиті і радісні апельсини прямо створені, щоб дарувати масу позитивних емоцій. А ще — це плід, символізуючий золото, багатство і процвітання. Він приносить виключно вдачу! Саме тому в Китаї так люблять дарувати апельсини і апельсинові дерева рідним і друзям на Новий рік. Кращого побажання вдачі, процвітання і щастя й бути не може! Також майстри фен-шуй радять завжди тримати вазу з 9 апельсинами для залучення вдачі в принципі, а 9 штук апельсинів на картині або у вазі обіцяють міцне здоров’я і довголіття.

Персики — один із головних символів безсмертя. У Китаї персики часто підносять хворим для швидкого одужання. Квітка персика — символ шлюбу. Охочим знайти пару і зв’язати себе шлюбними узами майстри фен-шуй радять повісити зображення квітучих персиків в спальні або вітальні.

Хурма приносить довгострокову радість, а абрикоси — це знак краси і жіночої плодючості.

Яблука — теж прекрасні талісмани для будинку, оскільки вони є символами домашньої гармонії, затишку і спокою. Яблука, розміщені над ліжком, множать життєві сили, в центрі столу — притягають благополуччя для всіх домочадців. Деревце яблуньки в спальні — для тих, хто мріє про дітей.

Гранат, який містить у собі сотні зерен, вважається символом родючості. Крім того, гранат символізує сім’ю з гарними дітьми, які принесуть їй шану і славу.

Солодка малина дає сили прийти в себе після неприємностей, допомагає виплутатися із скрутного становища. Зображення малини з краплею роси — дуже сприятливий символ, який притягає добробут.

Лимон, ананас, банани у фен шуй

Жовтий колір зміцнює дух і надію, сприяє підприємництву і символізує оптимізм. Саме тому жовті фрукти несуть у собі бадьорість і спонукають діяти. Щоб очистити будинок від поганої енергії і оздоровитися, викладіть на плоскому блюді лимони у вигляді конуса.

Лимон допомагає здолати всі труднощі і перетворює будь-яку невдачу на перемогу.
Ананас — символ турботи і дружньої прихильності. До речі, якщо по крапельці розбризкувати ананасний сік по будинку, то у чоловіків, які приходять, виникатиме сильне бажання опікати хазяйку.
Банани — для примноження багатства, а жовті груші послужать захистом від хвороб.

Енергія фруктів за фен-шуй

Повернутись на сторінку ФЕН-ШУЙ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *