Екскурсійні тури і відпочинок на Новий рік 2015. Найкращі тури на Новий рік 2015. Як найкраще відпочити на Новий рік 2015?

Екскурсійні тури і відпочинок на Новий рік 2015. Найкращі тури на Новий рік 2015. Як найкраще відпочити на Новий рік 2015?

Не існує таких людей, які хоча б раз не замислювалися про великому подорожі. Просто залишити всі турботи і справи в одній країні, і виїхати в іншу. Якщо думка про відпочинок за кордоном не дає спокою, значить, саме час зібрати трохи засобів і відправитися на новорічні свята в турне.

Новий рік – найкраща пора для нових і сміливих звершень. Чарівний час, коли можна повернути життєву річку в інше русло. Прекрасним початком буде вояж в далеку і загадкову країну. Туристичні агенції зараз працюють на межі можливостей для того, щоб запропонувати клієнту найкращі тури на Новий 2015 рік.

Кількість цікавих місць (які можна відвідати за смішні гроші) настільки велике, що обмежити вас зможе лише уява.

Старенька Європа відкриває свої двері для всіх охочих побачити її воістину неймовірні і чарівні міста. У цій частині світу різдвяні урочистості проходять з розмахом. Приємно не просто побродити по місту, а з розумом відвідати саме значуще і видатне. Для того щоб максимально комфортно поєднати і реалізувати всі нюанси відпочинку, туристам пропонують екскурсійні тури. Найбільш популярними в цей час року є поїздки у Німеччину, Австрію, Великобританію і Чехію. У грудні там відбувається маса розпродажів, ярмарків та урочистих уявлень в честь Різдва – відмінна можливість поєднати шопінг та екскурсію.

Погріти змучене російськими холодами тіло допоможуть подорожі по південній Європі. Вас радо приймуть в Італії, Греції, Португалії та Іспанії. Там не доведеться розриватися між пляжами та музеями – екскурсії все передбачено.

Охочих помилуватися засніженими просторами чекають найпопулярніші скандинавські курорти в Швеції, Фінляндії, Норвегії і Данії.

Екзотичні тури на Новий рік 2015

Екзотика зараз у всіх на слуху. Найкращі тури на Новий рік 2015 в країни Південної Америки розтоплять серце променями тропічного сонця. Інки, майя та інші індіанські імперії – історія тепер доступна кожному. Відвідайте для цього Бразилії, Перу, Чилі, Аргентини, Колумбії, Болівії або Мексики.

Нова тенденція в організації подорожі – туризм. По всьому світу проходить велика кількість заходів з відзначення різдвяних і новорічних свят.

Досить символічно зустріти свята в Лапландії і побачитися з самим справжнім Санта-Клаусом.

Можна відвідати Ватикан на Різдво (у католиків це 25 грудня). Як варіант, вирушайте в Лондон, і насолоджуйтеся Різдвяним фестивалем музики. В іншій частині Великобританії, Шотландії, мандрівників, які захоплюються стародавніми скандинавськими традиціями, чекають стилізовані подання.

У Берліні підходить до кінця безпрецедентний семитижневий шопінг-марафон «Seven Shopping-Weekends». Не покидаючи Німеччину, відвідайте в Нюрнберзі найбільшу різдвяну ярмарок в країні.

В Угорщині починається Фестиваль вина і музики, приурочений до новорічних святкувань. Розважати на ньому туристів буде всесвітньо відомий Циганський оркестр.

Зустріти свято можна і на бразильському узбережжі. В ніч на 31 грудня проходить неймовірний за видовищністю і масштабом карнавал на пляжах Копакабани.

Екскурсійні тури на Новий рік 2015 відкривають нові можливості для туристів. Побувайте в самих казкових місцях Землі, адже такі спогади безцінні.

Екскурсійні тури і відпочинок на Новий рік 2015. Найкращі тури на Новий рік 2015. Як найкраще відпочити на Новий рік 2015?

Повернутись на сторінку Все про Новий рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *