Дзвіночки фен-шуй — музика вітру — де повісити і як обрати

Дзвіночки фен-шуй — музика вітру — де повісити і як обрати

З давніх часів «музика вітру» є одним з найкорисніших інструментів фен-шуй. Перш ніж в’їхати в новий будинок, поцікавтеся історією свого майбутнього житла. Попередні мешканці могли залишити там негативну Ци — енергію ворожості. Погано, якщо у будинку жили хворі люди або взагалі хтось помер. Коли подібна енергія проникає в душу житла, від неї необхідно позбавитися. Тричі пройдіться по квартирі за годинниковою стрілкою з «музикою вітру» або співаючою чашею в руках. Звучання металу здатне трансформувати негативну енергію Ци у свіжу позитивну. Можна в’їжджати!
По трубочках «музики вітру» енергія підіймається вгору і гармонійно розподіляється в приміщенні. Якщо відразу від вхідних дверей йде вузький коридор, особливо якщо він упирається у ванну або туалет, це несприятливо з точки зору фен-шуй і може стати причиною витоку в каналізацію енергії Ци. Якщо в середині такого коридору повісити дзвіночки або «музику вітру», це припинить втрату енергії.
Якщо кімната розташована у кінці незручного коридору, до того ж недостатньо світлого, то рекомендують повісити дзвоник по центру дверної коробки. Дзвіночки можна розташувати над вікном, особливо якщо зовні багато несприятливих з точки зору фен-шуй об’єктів — кутів будівель, самотніх дерев, ліній електропередач. Дзвіночки відіб’ють негативну енергетику і притягнуть позитивну. Оптимальний розмір трубочок «музики вітру», що знаходяться у будинку, складає не більше 9 см
Не вішайте «музику вітру» над головою або над тим місцем, де ви спите, оскільки це може зашкодити вам. Загальне правило полягає в тому, що дзвіночки ніколи не повинні знаходитися над вашою головою, їх слід розташовувати не занадто високо і не занадто низько. Найкраще місце для них — вікно. Відкриваючи і засмикуючи штори, ми мимоволі торкатимемося трубочок, витягаючи таким чином звук удару металу об метал, що є відмінним засобом боротьби з негативною енергією. Звучання дзвіночків і співаючих чаш дуже корисно і для офісів, де працює багато людей, щоб запобігти ворожнечі і сваркам між співробітниками.
Для успішного ведення справ і залучення клієнтів в магазин добре повісити дзвіночки або «музику вітру» із зовнішнього боку дверей або на ручку. Символічно звук дзвоника оголошує про прибуток, процвітання і гарні новини. Розмір їх не має бути дуже великим. І обов’язково враховуйте напрям дверей. Перед відкриттям магазину кілька разів дзвонить у дзвоник, щоб притягнути більше клієнтів.
Дерев’яні дзвіночки можна вішати на сході і південному сході. Тим самим ми активуємо сектор сім’ї і сектор грошей. Доречні вони і на півдні. Стихія півдня — Вогонь, а дерево його підтримує, тим самим ми посилюємо сектор слави. На сході можна повісити «музику вітру» з трьох трубочок, а на південному сході — з чотирьох. Керамічні дзвіночки краще розмістити на північному сході, південному заході або в центрі. Вони підтримають стихію Землі, що відповідає цим зонам. Щоб збільшити вашу популярність, повісьте на південному заході вітальні або квартири «музику вітру» з двох або дев’яти трубочок, зроблену з кераміки або кришталя. Не поскупіться — слава і визнання не змусять себе чекати.
Саме тому в центрі квартири дуже гарні кришталеві люстри. Їх виблискуючі підвіски, граючи в променях світла, створюють гарну енергетику для мешканців будинку. Захід і північний захід відносяться до стихії Металу. Тому металеві дзвіночки доречні в цих секторах. Навіть маленький металевий дзвоник на північному заході допоможе притягнути сильних покровителів у ваше життя. Дзвоніть в нього частіше, небесні помічники вас почують і введуть у ваше життя людей, які допоможуть вам вирішити найважчі проблеми.
Обираючи захисні дзвіночки фен-шуй для будинку, зверніть увагу на те, як саме вони дзвонять. Звук має бути для вас приємним, тільки тоді він наповнить ваше житло енергією гармонії і процвітання.
Дзвіночки треба розмістити у будинку так, щоб вони могли дзвеніти від потоків повітря, наприклад в отворі дверей, біля вікна.
Шнурок, на якому висить дзвоник, має бути виготовлений з натурального матеріалу, такої довжини, щоб ви не торкалися верхівки талісмана.
Особливість китайських дзвіночків полягає ще і в тому, що вони уповільнюють потоки благотворної енергії, що поступає у будинок і виходить з нього через отвори дверей і вікон, і таким чином гармонізують простір.

Дзвіночки фен-шуй — музика вітру — де повісити і як обрати

Повернутись на сторінку ФЕН-ШУЙ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *