Дзеркала у будинку за фен-шуй

Дзеркала у будинку за фен-шуй

Звичні предмети нашого вжитку — дзеркала — зовсім не такі нешкідливі, як здається на перший погляд. Вони здатні притягувати і відбивати потоки енергії, причому як благотворною, позитивною, так і руйнівною, а також подвоювати все, що в них відбилося — і гарне, і погане. За допомогою дзеркал можна поліпшити атмосферу в домі і принести його мешканцям удачу, благополуччя і здоров’я, але можна і зруйнувати життя сім’ї. Через те так важливо розміщувати їх відповідно до багатовікових, перевірених часом правил фен-шуй.

Дзеркало в передпокої

Перше приміщення, яке «зустрічає» потоки позитивної енергії (життєвій енергії Ци, що несе процвітання), — передпокій. Не розміщуйте дзеркало навпроти вхідних дверей, інакше енергія, що потрапляє всередину нашого житла у тому числі через неї, відіб’ється і піде геть.
Де ж тоді розмістити дзеркало? Краще всього — на стіні поряд з вхідними дверима. Цілком відповідне місце для дзеркала і на бічній стіні передпокою. В обох випадках воно зорово розширить простір приміщення, тим самим розширивши і життєві перспективи для членів сім’ї. До речі, в передпокої, як правило, розташовується вхід в санвузол. Згідно фен-шуй, разом з проточною водою житло покидає і життєва енергія Ци, відносячи з собою в каналізацію благополуччя і здоров’я домочадців. Зупинити витік допоможе картинка з красивим пейзажем на дверях з боку передпокою.

Дзеркало в кухні і їдальні

До дзеркал на кухні фен-шуй відноситься несхвально. Пояснення просте: якщо хазяйка бачитиме своє відображення в процесі приготування їжі, вона втомлюватиметься вдвічі більше — пам’ятаєте властивість дзеркал подвоювати все, що в них відбивається? А ось в їдальні велике дзеркало, в якому відбивається щедро накритий обідній стіл (символізуючий достаток), просто потрібне: тоді будинок буде повною чашею, а його хазяї — дружні між собою і впевнені в завтрашньому дні.

Дзеркало в спальні

У спальні дзеркалам не місце: вони прискорюють потоки енергії, циркулюючої у будинку, і порушують спокійний сон, заважаючи повноцінно відпочивати і набиратися сил. Але буває, що без дзеркала в приміщенні, де ми спимо, не обійтися — наприклад, в однокімнатній квартирі. В цьому випадку треба строго наслідувати правила фен-шуй.
У дзеркалі не повинне відбиватися ліжко. Коли ми спимо, ми беззахисні, тому під час сну втрачатимемо свою енергію — її забере дзеркало. Зрозуміло, не всю, але втрати ми відчуємо вранці, прокинувшись розбитими. Найгірше, якщо в дзеркалі відбивається подружжя, що лежить в ліжку: це охолоджує стосунки і веде до зради.
І абсолютно недопустимі в спальні дзеркальні стелі -также із-за загрози сімейному щастю. Завдяки їм створюється ілюзія присутності когось ще, а на енергетичному рівні це може створити передумови для подружньої невірності і краху шлюбу.

Де не потрібно розміщувати дзеркало

Не розміщуйте дзеркала один навпроти одного або в кутку. Таке їх розташування погано впливає на психіку мешканців будинку: примушує здійснювати необачні вчинки, робити безглузді помилки і відчувати напади дратівливості, туги, страху, ворожості до близьких людей.
Не розташовуйте дзеркала навпроти вікон: позитивна енергія не зможе з вулиці проникнути в приміщення і принести здоров’я і сімейне щастя мешканцям будинку. Але якщо поставити дзеркало під кутом так, щоб у ньому відбивався красивий пейзаж, то, навпаки, домочадці відчуватимуть душевний підйом і прилив сил. Вішати дзеркала на міжкімнатних дверях теж не рекомендується. Вони перешкоджатимуть руху потоків позитивної енергії, що може стати причиною хвороб членів сім’ї, матеріальних проблем і погіршення взаємовідносин. Не варто розміщувати дзеркало і навпроти місця, де робить уроки дитина: воно не дасть йому зосередитися, викликатиме тривогу.

Важливі поради

Купіть у будинок хоча б одно велике дзеркало, в якому людина відбивається на повний зріст. Причому над головою повинне залишатися трохи місця — для подальшого «росту» (духовного, кар’єрного і так далі). Річ у тому, що великі дзеркала заряджають нас позитивною енергією, дають творчий імпульс і піднімають настрій. А якщо дзеркало не «бачить» нас цілком («відрізує» ноги або верхівку), з часом це відгукнеться хворобами не відбитої частини тіла. Це правило відноситься до дзеркал, в яких домочадці відбиваються по кілька разів на день. У маленькі ж ми заглядаємо не так часто, тому вони не такі небезпечні.
Звертайте увагу на те, що відбиватиметься в дзеркалі. Для того, щоб позитивна енергія приносила у будинок благополуччя, у полі зору« дзеркала повинно потрапляти тільки те, що тішить око або приносить користь.
Ні в якому разі не прикрашайте будинок дзеркальною плиткою. Розбиваючи відображення людини на частини, вона тим самим розбиває його щастя й вдачу.
Не можна вішати дзеркала без рами. З її допомогою потоки позитивної енергії, що падають на неї, фокусуються і спрямовуються в потрібному напрямі.
Стежте за тим, щоб дзеркала були чистими, регулярно протирайте їх. На їх поверхні, окрім пилу і інших матеріальних забруднень, осідає негативна інформація, і якщо її не видаляти, в сім’ї можуть початися розбіжності і скандали.
Від тріснутих дзеркал відразу позбавляйтеся, навіть якщо ушкодження зовсім невелике: в тріщинах і сколах накопичується негативна енергія, яка, відбиваючись, атакує житло і його хазяїв.
Якщо дзеркало розбилося, не зневіряйтеся: погана прикмета не спрацює, якщо ви правильно позбавитеся від осколків. Спочатку потримаєте їх під струменем холодної води — це дозволить видалити інформацію про вас і вашу сім’ю. Потім укладіть в непрозорий пакет (не можна, щоб щось у вашому будинку продовжувало в них відбиватися) і винесіть на смітник.

Дзеркала у будинку за фен-шуй

Повернутись на сторінку ФЕН-ШУЙ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *