Cлони за фен-шуй

Cлони за фен-шуй

Слони в азійській культурі шануються як священні тварини, вони втілюють мудрість, прозорливість, терпіння, любов і доброту.
У вченні фен-шуй слон є символом благополуччя, стабільності, гармонії і надійності. Це стосується всіх сфер людського життя: любові, багатства, здоров’я і так далі. Тому фігурки слона — універсальний талісман, що допомагає вам в тому, що ви самі бажаєте отримати. Все залежить від того, в якому секторі житла ви її триматимете.
Особливий вид талісмана у вигляді слонів — 7 слонів, що стоять поряд. Число 7 означає завершення і гармонію, тому воно вважається сприятливим у фен-шуй. Маючи вдома подібний талісман, ви завжди житимете в достатку і благополуччі, гармонії, любові, взаєморозумінні і щасті. Важливо, щоб це було не 7 різних слонів, куплених окремо, а єдиний талісман (вони продаються разом). Найчастіше вони схожі один на одного, але різного розміру і розташовуються від меншого до більшого. Цей талісман в основному використовується для активації зони багатства, і в цьому випадку слони розташовуються в південно-східній частині житла.
Залежно від того, що ви чекаєте від талісмана, обирайте його за… хоботом! Якщо він піднятий вгору (а краще всього — притиснутий до голови), то у ваш дім прийде достаток. Якщо опущений вниз, то такий слон потурбується про ваше здоров’я, але не варто розташовувати його в грошовій зоні — у такому разі він, навпаки, може принести вам збитки і борги. Витягнутий вперед хобот допоможе тим, хто мріє про славу або хоче підвищити свій інтелектуальний рівень, залежно від того, в якій зоні ви розташуєте статуетку. У зоні слави (південь) слон надасть вам упевненості в собі, у своїх силах, допоможе вам проявити лідерські якості. Розташований в зоні знань (північний схід) слон допоможе вам краще вчитися, запам’ятовувати необхідний матеріал, а також подарує вдачу на іспитах. Якщо у вас немає особливих побажань і ви просто хочете досягти гармонії і нормалізувати циркуляцію Ци у будинку, то вигляд слона не так важливий. Найголовніше, щоб він подобався вам і викликав позитивні емоції.
Використовувати талісмани у вигляді слонів потрібно акуратно. Принадно, що вони можуть допомогти впоратися з багатьма проблемами, оскільки подібні статуетки мають сильну енергію, але якщо ви заповните слонами ввесь будинок, то зашкодите собі. Велика їх кількість призведе до енергетичного перекосу, порушить гармонію і течію Ци, і, найімовірніше, на вас почнуть сипатися проблеми одна за однією.

Яку ж оптимальну кількість слонів можна тримати у будинку?

Це не залежить від розміру житла. Забагато вже буде, якщо ви матимете хоча б по одному слону в кожній зоні. Якщо у вас талісман з семи слонів, то він має бути один в квартирі або будинку. Зверніть увагу, що якщо ви колекціонуєте фігурки, м’які іграшки і зображення слонів, то автоматично талісманами вони не стають і порушити гармонію у вашому будинку не можуть.
Оскільки слон — неймовірно сильний талісман, він не вимагає певної активації. Але, якщо ви хочете, щоб він працював краще, прикрасьте його! Яскравими тканинами (накиньте як попону), кольорами, ланцюжками. Якщо у вас картина із слоном, повісьте на неї, наприклад, намиста. Матеріал талісмана може бути будь-яким, будь то дерево, шкіра, різні метали і так далі.

Увага! Але ні в якому разі не купуйте фігурки з бивнів слонів! Використовуючи «мертву» енергію, ви накличете на свій дім біду.

Cлони за фен-шуй

Повернутись на сторінку ФЕН-ШУЙ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *