Чого чекати в рік Кози(Вівці)? Характеристика 2015 року. Зустріч Нового року 2015

Чого чекати в рік Кози(Вівці)? Характеристика 2015 року. Зустріч Нового року 2015

Оскільки попереду нас з Вами чекає 2015 рік Кози (Вівці), тому в цій статті з’ясуємо, чого чекати від наступного 2015 року і яка його загальна характеристика. Для початку зазначимо, що всі астрологічні прогнози, а також характеристика 2015 року Кози базуються на основних рисах характеру цієї симпатичної домашньої тварини, а саме на її кмітливості, артистичності, доброті і незалежності.

Для початку зазначимо, що в цьому році Кози керувати всіма нами і нашими діями буде планета Юпітер, яка вважається на думку багатьох астрологів – добрим покровителем. У цілому характеристика даної планети говорить про те, що повинні відбутися позитивні зміни, цей час стане щасливим і вдалим для багатьох людей. На 2015 рік астрологи рекомендують призначати весілля і планувати дітей (див. весільний гороскоп 2015).

Характеристика на 2015 рік Кози і Вівці передбачає, що символ 2015 р. буде синього (зеленого) кольору – це умиротворений колір, який асоціюється з ясним небом і з синім спокійним морем, а це означає, що всіх нас чекає щастя і спокій, ну і звичайно ж любов.

Дітям і дорослим у 2015 році рекомендується пильно стежити за станом свого здоров’я, а особливо приділити увагу питанню підвищення імунітету, так як в противному випадку Коза (Вівця) може принести багато неприємностей в плані різних захворювань.

Резюмуючи вищесказане, можна зробити висновок про те, що 2015 рік Кози принесе нам відпочинок від напруги і криз попереднього року Коня, більш сприятлива характеристика року посприяє для розвитку творчих здібностей, і дасть нам можливість поліпшення нашого добробуту без особливих на те зусиль.

Чого чекати в рік Кози(Вівці)? Характеристика 2015 року. Зустріч Нового року 2015

Повернутись на сторінку Все про Новий рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *