Чого чекати в рік червоного Півня?

Чого чекати в рік червоного Півня?

Згідно з китайським (східним) календарем, рік Червоного Вогняного Півня розпочнеться 28 січня 2017 року. В цей день в Китаї відзначають новий рік.

Астрологи сходяться на думці, що Півень символізує очищення, початок нового шляху і нової сторінки в житті. Тому в наступному році слід очікувати як змін в особистому житті, так і в масштабі всього людства. Залишається лише докласти зусилля, щоб зміни носили позитивний характер.

У 2017 році успіх буде супроводжувати наполегливих особистостей, які мають чітку мету. Не варто очікувати раптових змін на краще і покладатися на волю випадку. Червоний Вогняний Півень буде активно сприяти якщо є завзяття і сила волі на шляху до реалізації заповітних бажань.

Що стосується глобальної ситуації, 2017 рік обіцяє стати поворотною точкою для більшості країн. Лідери країн проявлять завзяття, щоб змінити усталену ситуацію. Проте невідомим навіть для астрологів залишається те, якими будуть ці зміни. Велика ймовірність, що 2017 рік стане переломним моментом, який допоможе вибратися із кризи і досягти бажаного благополуччя, подарувавши віру в швидке настання світлого майбутнього.

У новому році людям складно буде вибудовувати особисті відносини і досягати порозуміння. Це зумовлено непростим характером господаря 2017 року. Астрологи радять не бути занадто вразливими, а в конфліктних ситуаціях мати холодний розум.

Рік Червоного Вогняного Півня стане відмінною можливістю навчитися пошуку компромісів у суперечках. Це стосується усіх — від простих громадян до провідних політиків.

Чого чекати в рік червоного Півня?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *