Черепаха за фен-шуй — талісман і оберіг

Черепаха за фен-шуй — талісман і оберіг

Важливу роль у теорії всесвіту грає черепаха. В Індії її і до цього дня вважають прародителькою всього живого, а у фен-шуй вона є символом довголіття, мудрості і захищеності. У цьому східному вченні говориться, що черепаха має бути у будь-якому будинку — це своєрідний оберіг, без якого житло буде незахищеним. Якщо вона відсутня всередині будинку, то за ним обов’язково має бути піднесеність, що виконує роль черепахи. Раніше в Китаї ретельно підбирали місце для будівництва будинку, вважаючи, що будова без захисту за спиною буде невдалою.

Що означає талісман Черепаха за фен-шуй

Черепаха — зразок неухильного руху вперед. Повільно і вірно вона йде до своєї мети, долаючи будь-які перешкоди. Ця тварина — приклад нелегкої праці, яка пізніше обов’язково щедро винагороджується. У фен-шуй чималу роль грає Чорна Черепаха, що є за переказами хранителькою Півночі, тому радиться розташовувати кабінет в північній частині будівлі. Талісман у вигляді такої черепахи гарантує процвітання у фінансових справах і обов’язкове збільшення прибутку.
Значиме заступництво черепахи для хазяїна будинку, годувальника сімейства. Надійний панцир цієї тварини гарантує стабільність і гарантує недоторканість, що є головним для будь-якого голови сім’ї.

Яку черепаху вибрати в якості талісмана

Для людей, очікуючих успіхів у роботі, самий відповідний талісман — металева черепаха. Вона може бути з простого або дорогоцінного металу. Метал є прародителем води, підтримує її й у результаті має особливу силу. Успіх у фінансовій сфері і матеріальне благополуччя вам забезпечить керамічна черепашка.
Навіть м’яка іграшка, намальована або справжня жива черепаха можуть стати запорукою вашого вдачливого життя. Найпростіше вирізати черепаху з будь-якого паперового аркуша, на її панцирі зображують блакитний трикутник — знак води, а на нього приклеїти своє фото. Прикріпіть цей талісман у півночному боці свого кабінету головою вгору для того, щоб черепаха допомогла піднятися вам вгору, до нових кар’єрних успіхів. Ваша турбота — поставити перед собою мету. Далі працює талісман.
Черепахи — тварини-одинаки, які люблять спокій, тому майте талісман в єдиному екземплярі. Збільшити дію оберега можна, якщо недалеко від нього знаходитиметься вода і яка-небудь рослина. Це її улюблене місце існування. Використайте допомогу черепахи, коли вам знадобиться підтримка в ухваленні якого-небудь важливого рішення, а поруч нікого не виявиться. Не майте сумніву, що ваш талісман не підведе вас.
Також можна будь-який інший талісман фен-шуй поєднати з черепахою, зображує її поруч або згори. В цьому випадку сила поєднаного талісмана збільшиться завдяки подвійній дії.

Історії про черепаху

Китайці в давні часи сприймали черепаху основою всесвіту, адже, на їх думку, на ній трималася вся Земля, що вважалася у той час плоскою.
За переказами, величезна черепаха була опорою нашій планеті і знаходилася у Світовому океані. Міф, що прийшов з Індії, свідчить, що в старовинні часи войовничі велетні посміли затіяти бій з Богами і програли битву. А їх щити стали черепахами, які розповзлися по всьому світу.
Ще одна історія з Китаю: вважалося, що Пекінський Небесний храм, а якщо точніше, то колони з дерева, на яких він розташовується, знаходиться на панцирях величезних черепах. Жителі Китаю були впевнені, що черепахи мають особливий дар — зберігати дерево від гниття і плісневих грибів. Повір’я про те, що ця тварина живе 3 тисячі років без їжі і води існує досі. Черепаха — одна із найшанованіших в Китаї тварин. Легенди свідчать, що її панцир втілює небо, а живіт — землю. Вічність асоціюється з довгим життям цієї тварини, а сама черепаха служить символом Всесвіту.

Драконочерепаха у фен-шуй

Ця казкова істота з тілом черепахи і головою дракона зазвичай має у роті грошик. Обидві тварини служать небесною вартою будинку. Вони входять в четвірку казкових захисників разом з Тигром і Феніксом. Тільки дракон — це схід, тоді як черепаха мешкає на півночі. З’єднання двох тварин в одній перетворює талісман на могутніший і сильніший. Дракон славиться своєю хоробрістю, успіхом і процвітанням, а черепаха — стабільністю і захистом.
Драконочерепаха є символом нескінченного багатства, забезпечує авторитет і стабільність своєму хазяїну. Цьому допомагають довгі кігті. Якщо ви бажаєте стати багатою людиною, оберіть талісман із золотими монетами в зубах. Бажано, щоб на спині знаходилося дитинча драконо-черепахи. Якщо ж прагнете досягти успіху в кар’єрі, то талісман має бути з міцними кігтями.

Черепаха за фен-шуй — талісман і оберіг

Повернутись на сторінку ФЕН-ШУЙ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *