Церковний православний календар на 2015 рік. Пости і свята в 2015 році

Церковний православний календар на 2015 рік. Пости і свята 2015 року

Православний календар на 2015 рік – це хороша і дуже зручна можливість для тих, хто вірує і пам’ятає про те, коли повинні відбутися певні православні свята та певний церковний пост. Особливо даний календар на 2015 рік буде корисний тим, що підкаже дати свят і постів, які є перехідними, а значить, мають кожен раз різні дати і дні тижня.
У свою чергу, дати неперехідних церковних свят багато хто вже знає напам’ять, але якщо ви раптом їх забули, то завжди можна підглянути в церковний православний календар на 2015 рік, який розміщений нижче. Всього існує 12 найголовніших церковних свят, які присвячені самим знаковим подіям в житті Ісуса Христа і Діви Марії, із них три дванадесятих свята є перехідними, а дні святкування дев’яти залишаються незмінними.

1
З церковного календаря ви дізнаєтеся про перехідні свята: так з 16 лютого розпочнеться Масляна, Вхід Господній в Єрусалим будемо відзначати 5 квітня, а от Великдень у 2015 році всі святкуватимуть 12 квітня, Вознесіння Господнє – 21 травня. Дуже важливий православний день Святої Трійці припадає на останній день весни – 31 травня.

2
Перехідними також є і деякі церковні багатоденні пости, так наприклад в 2015 році Петров піст пройде в період з 8 червня по 11 липня, а Великий піст – з 23 лютого по 11 квітня (див. православний церковний календар 2015). Інші православні пости будуть відзначатися в той же самий часовий церковний період (день), як і в минулі роки.

Церковний православний календар на 2015 рік. Пости і свята 2015 року

Повернутись на сторінку Все про Новий рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *