Букети у фен-шуй

Букети у фен-шуй

Букети квітів є не лише ефектною прикрасою інтер’єру, але й несуть в собі цілий спектр різних енергій. Якщо скористатися знаннями мистецтва фен-шуй при складанні букетів, то можна вирішити багато практичних завдань і позбавитися від ряду проблем у своєму житті.

Будь-який букет — це єдине енергетичне ціле, що складається з енергій окремих кольорів. Згідно із вченням фен-шуй, оформлені в правильний букет квіти щедро діляться своєю позитивною енергією, притягаючи вдачу, любов, достаток, спокій і благополуччя, і одночасно вбирають в себе ввесь негатив: заздрість, проблеми і негаразди, захищаючи тим самим оточення від негативних енергій.
Крім того, у фен-шуй велике значення надається аромату квіток. Вважається, що рослини, що мають приємний і досить відчутний запах, покращують якість позитивної енергії Ци і наповнюють навколишній простір позитивною життєвою енергією. Особливо ефективні в цьому відношенні букети з бузку, жимолості або жасмину.

Як правильно скласти букет за фен-шуй

Букети можна складати круглий рік. А щоб вони стали не лише прикрасою, але й помічником, слід скористатися порадами майстрів фен-шуй. Тоді красивий і оригінальний букет поліпшить ауру простору і встановить своєрідний енергетичний захист будинку.
Чим яскравіше квіти і чим соковитіше відтінки — тим більшу енергетику мають букети. Також дуже сильна енергетика у лотоса, хризантеми, піона і нарциса.
Особливу позитивну енергію мають букети круглої форми — куля як би замикає циркуляцію енергії Ци, не віддаючи переваги жодній із сторін світу, і тим самим перетворюється на акумулятор позитиву. Майстри фен-шуй також радять і рослини для букетів добирати з круглим листям і пелюстками.
Найгармонійніше і сприятливіше поєднання кольорів у букеті — ліловий, білий і золотий в оточенні зеленого. А ось поєднання червоного і білого, згідно фен-шуй, — у букетах небажано.
Зверніть увагу, що при складанні букетів не варто користуватися гострими предметами — краще, якщо це будуть ножиці із закругленними лезами.

Значення кольорів у букеті за фен-шуй

Згідно з вченням фен-шуй, кращим букетом для хворих стануть білі магнолії або лілії. Квіти рожевих відтінків символізують любов, симпатію і прихильність, і їх можна дарувати друзям і коханим.
А ось тих, хто потребує грошей, можна піднести букет з цибулинних рослин, наприклад нарцисів, лілій, тюльпанів, ірисів або гладіолусів. Усі цибулинні, — це квіти досягнення успіху, багатства і успіху. У власному будинку ви можете поставити такі «грошові» букети біля скриньки з грошима.
Удачі в кар’єрі посприяють букети з орхідей. Найсприятливіший колір орхідей — пурпурний. Він принаджує успіх і нові можливості. Букет з орхідей, поставлений у вітальні, притягне енергію благополуччя і гармонію в сім’ї.
Хризантема жовтого кольору, тобто кольору золота, — теж прекрасно притягають багатство. А ще рекомендують ними прикрашати будинок після переїзду і перед початком нових справ.
Особливе слово слід сказати про піони. Самотнім людям, що мріють знайти свою любов, слід ставити букет піонів у вітальні або прикрашати це приміщення за допомогою зображень цих кольорів. Червоні піони можуть розбудити пристрасть, що заснула, якщо подружжя поставить такий букет у вітальні.
В період цвітіння садів свій дім можна прикрасити квітучими гілками сливи, вишні або персика, які символізують подолання перешкод і вдачу.
Букет з троянд — «класика» жанру. Троянди здатні гасити конфлікти, живити мешканців енергією любові, а також повертати фортуну «лицем» до хазяїна.
Проте з трояндою не все так просто. Троянда, насправді, дуже егоїстична квітка, яка не терпить суперництва, її не можна поєднувати з іншими квітами, а букет із троянд, встановлений в неправильному місці, ще і забирає енергію. Тому, якщо ви хочете скористатися силою троянд для залучення позитиву у своє життя, проявляйте обережність.
Жовті і пурпурні троянди вважаються найбільш активними генераторами енергії Ци. Червоні троянди дарують чарівність і красу, а подружжю допомагають зміцнити сімейне щастя. Рожеві троянди надають романтичність стосункам і «збільшують» можливість зачаття.
Білі троянди є відмінними помічниками в особистому плані. Завдяки ним можна посилити прозорливість, прийняти правильне рішення, поліпшити навчання і стимулювати творчі процеси. Також білі троянди допомагають з психологічного боку, підтримуючи емоційно. З їх допомогою можна притягнути у своє життя і свій дім світлі сили, які сприяють позитивним змінам.

Зів’ялі квіти за фен-шуй

Пам’ятайте, тільки свіжі квіти наповнюють будинок здоровою енергією. А ось зів’ялі квіти — справжнісінькі енергетичні вампіри, які висмоктують енергію і в’янучи одночасно виділяють негативну енергію. Помічено, що, посидівши поряд із в’янучим букетом, багато хто відчуває слабкість і знесилення.
Тому якими б не були гарні і дорогі букети, від них потрібно вміти вчасно позбавлятися, оскільки вони почнуть отруювати ввесь навколишній простір, завдаючи шкоди романтичним стосункам, діловій сфері і здоров’ю.
Майстри фен-шуй рекомендують розлучатися з букетами відразу, як тільки з’явилися перші ознаки їх в’янення.

Букети у фен-шуй

Повернутись на сторінку ФЕН-ШУЙ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *