Бамбук за фен-шуй

Бамбук за фен-шуй

Древні китайці вірили, що в стеблах бамбука, який росте у будинку, мешкають духи сімейного щастя і удачі. Ночами вони бережуть наш сон, граючи на своїх чарівних флейтах, а вдень піклуються про благополуччя кожного мешканця будинку.
Бамбук у фен-шуй є символом довголіття і завзятості. Стебла бамбука здатні рости на метр і понад лише за добу, таким чином він також утілює в собі прагнення до постійного росту. Його уміння підкорятися силі вітру, щоб потім випрямитися, — мудрий приклад того, як треба долати життєві труднощі. Метафоричний образ бамбука здавна надихає майстрів китайського живопису на створення картин. У древній художній традиції він вважається однією з чотирьох (разом з орхідеєю, сливою і хризантемою) благородних рослин, втілюючи літо, потужність і щирість.
Бамбук буквально просякнутий позитивною енергією Ци, яка привносить до сімейного життя любов, тепло і затишок. При цьому бамбук невибагливий у догляданні: його не обов’язково висаджувати в грунт — досить поставити стебла в чисту воду. Необхідно лише підібрати для нього вазу з оригінальним малюнком (краще — зі східними ієрогліфами), щоб підкреслити повагу до його походження.

Де розташувати бамбук у будинку

Бамбук в східному секторі — талісман сімейного благополуччя

Для бамбука найсприятливішим вважається східний сектор будинку, який згідно фен-шуй відповідає за стабільність і сімейні цінності. Стихія східної зони — дерево, тому, розмістивши поряд із бамбуком дерев’яні декоративні вироби, ви посилите його позитивну енергію. Серед різьблених фігурок східних божеств, бамбукових панно і плетених шкатулок він почуватиме себе як вдома. З’єднайте червоною стрічкою у вазі 20 стебел бамбука, і ви отримаєте «Вежу любові» — символ взаємної довіри і турботи. Цей талісман допоможе поліпшити стосунки не лише в колі власної сім’ї, але і серед людей, які є вашими духовними родичами.
Енергія бамбука благотворно впливає і на дитячий розвиток. Вона знижує імпульсивність, сприяє зосередженню і підвищує організованість, яка так потрібна при нинішніх навантаженнях. Привнести до дитячої кімнати елементи інтер’єру з бамбука — це не лише сучасне і екологічно безпечне рішення, але і можливість розвинути у молодшого покоління естетичний смак і інтерес до інших культур.

Бамбук в південно-східному секторі — талісман фінансової удачі

Для залучення фінансової вдачі бамбук рекомендується розміщувати в південно-східній частині будинку, оскільки саме цей сектор відповідає за матеріальне благополуччя і швидке фінансове зростання. Простір навколо рослини можна прикрасити предметами, що символізують водну стихію: фотографіями морського узбережжя, фігурками рибок або імпровізованою піратською скринею з коштовностями. Для активізації грошового потоку в цій частині будинку краще поставити керамічний вазон із п’ятьма стеблами бамбука. Вони символізуватимуть спільну енергію п’яти стихій (Вогонь, Вода, Метал, Дерево, Земля), спрямованих в одне русло.
Ви також можете скласти композицію з 8 бамбукових стебел. Адже саме вісімка є найбільш шанованим символом удачі на батьківщині фен-шуй. Бажання, пов’язане з грошима, виконається швидше, якщо ви викладете його в короткому посланні і прикріпите до зростаючого стебла бамбука. Посильте телеграму «вгору», розмістивши поряд з вазоном будь-які грошові талісмани (жаба з монетою у роті або усміхненого товстопузого Хотея), і духи рослини швидко донесуть ваші мрії до вищих сфер. Щоб розширити привабливу силу домашнього хранителя, даруйте вироби з бамбука дорогим вам людям — в якості подарунка можуть виступити навіть листівка або картина із зображенням бамбукового дерева. У фен-шуй це означає, що ви бажаєте людині благополуччя, довіряєте їй і чекаєте від неї довіри у відповідь. Пам’ятайте: коли про вас пам’ятають з гарного боку, магії бамбука легше відкривати перед вами потаємні двері вдачі.

Бамбук в південно-західному секторі — талісман любові

У південно-західному секторі будинку фен-шуй радить розмістити два переплетені між собою стебла бамбука. Це символізуватиме любовні стосунки і шлюб. Навколо композиції рекомендується повісити фотографії, на яких зображені щасливі пари. Посилити любовну магію рослини можна елементами металу і вогню, роль яких у домашніх умовах можуть грати різного роду світильники, а також декоративні вироби і прикраси з благородних металів.
Акуратно оберніть ниточкою намист бамбукові стебла або прив’яжіть до них кільце — так ви наблизите зустріч з другою половинкою. Можна розмістити поряд з бамбуком дрібниці, які яким-небудь чином вказували б на бажані якості майбутнього партнера. Наприклад зображення його знаку зодіаку, фотографії відомих людей, на яких він повинен походити зовні, його улюблені книги, диски — все що завгодно! Важливо лише, щоб вони несли в собі позитивний образ, і тоді ви обов’язково зустрінете довгождану любов!

Бамбук за фен-шуй

Повернутись на сторінку ФЕН-ШУЙ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.