Астрологічний прогноз на 2017 рік за знаками Зодіаку

Астрологічний прогноз на 2017 рік за знаками Зодіаку

Півень — птах з яскраво вираженим характером і рисами лідера. Він не сприймає критики, твердо переконаний лише в своїй правоті, його командна тактика досить жорстка, а щирість та відвертість межує з хамством, нетактовністю, категоричністю і навіть грубістю. Для кожного знака зодіаку і кожної стихії Вогняний Півень приготував свої подарунки та сюрпризи і не всі вони будуть приємними. А ось їх «якість» залежатиме не тільки від характеру тотема року, а й від поведінки кожного з нас.

Астрологічний прогноз на 2017 рік за знаками зодіаку виглядає не зовсім звично. Його поділяють не тільки на сузір’я, а й на чотири основні стихії:

Вогонь
Земля
Повітря
Вода

Вогонь

Астрологічний прогноз на 2017 рік за знаками Зодіаку для Овна, Лева та Стрільця

Астрологічний прогноз на 2017 рік за знаками Зодіаку для Овна, Лева та Стрільця

Ця стихія ближче всього за «духом» для Вогняного Півня. У багатьох астрологічних напрямках Півень позиціонується, як посланець сонця і його представник, якщо так можна казати. Тотем 2017 року буде прихильний до представників стихії Вогня.

Овен

2017 рік стане для Овнів несподівано приємним. Їх будуть дивувати зміни у них самих – прилив бадьорості, впевненість, ініціативністб. Вже в першій половині 2017 Овни отримують віддачу від зусиль, зроблених в останні роки. Але не вважайте, що не потрібно докладати нових зусиль для просування вперед.
Здоров’я не завдасть неприємних сюрпризів, проте дотримуватися елементарних правил все ж необхідно.

Лев

Індивідуалізм і яскраво виражене лідерство може нашкодити Левам. Представникам цього знака краще включитися в командну роботу, навчитися прислухатися до думки оточуючих як у діловій, так і в сімейній сфері свого життя.
Позитивні результати будуть гарантовані Левам лише в тому випадку, якщо вони стануть більш гнучкими, комунікабельними і поступливими. Саме в 2017 році самотні Леви зможуть розпочати і розвинути довгострокові романтичні стосунки, які обов’язково закінчаться сімейним союзом.

Стрілець

Стрільцям для досягнення успіху в 2017 році доведеться докласти серйозних зусиль. Прагнути росту потрібно у всіх напрямках – кар’єра, внутрішній світ, оточення.
Тим, хто шукає нове кохання, краще озирнутися назад, тому що в 2017 році, вдалого знайомства з довгостроковою перспективою не буде.

Земля

Астрологічний прогноз на 2017 рік за знаками Зодіаку для Козоріга, Тельця та Діви

Астрологічний прогноз на 2017 рік за знаками Зодіаку для Козоріга, Тельця та Діви

Тверезих, трохи меланхолійних, але розважливих представників цієї стихії Півень ображати не буде, більш того, він буде їх всіляко підтримувати. Але розслаблятися Козерогам, Тельцям та Дівам не потрібно.

Козоріг

Всі свою увагу Козорігам потрібно звернути на професійне зростання, тому що саме в цій сфері їх чекає успіх. Крім цього, очікується серйозне зростання добробуту.
Любовний шлях у 2017 році у Козорігів буде зигзагоподібним. Існуючі відносини зростуть і зміцняться, а нові розпочинати не варто – у них не буде майбутнього.

Телець

Навіть самі нездійсненні мрії і нереальні плани Тельці зможуть реалізувати в рік Півня. Але самовпевненість доведеться стримувати. Астрологи рекомендують йти до мети обережно і без нахабства.
Одиноких Тельців чекає доленосне знайомство. Тим, хто перебуває у відносинах, пора створювати сім’ю, а тим хто вже одружений, — думати про поповнення.

Діва

Дівам доведеться проаналізувати свої минулі помилки і невдачі і тоді на них чекає поліпшення відносин з колегами і керівництвом, підвищення рівню доходів.
У любові Дів чекає сюрприз – несподівано можуть виникнути яскраві почуття до нової людини.

Повітря

Астрологічний прогноз на 2017 рік за знаками Зодіаку для Терезів, Водолія та Близнюків

Астрологічний прогноз на 2017 рік за знаками Зодіаку для Терезів, Водолія та Близнюків

Діяльні, живі і всюдисущі представники водної стихії можуть самі для себе приготувати неприємний сюрприз. Перескакуючи з однієї справи на іншу, не доводячи до логічного закінчення розпочате, вони можуть розсердити Вогняного Півня.

Терези

Терези в 2017 році будуть мати натхнення, відкриті для творчості та нових ділових знайомств. Але натура Терезів може їм нашкодити. Астрологи рекомендують стримувати себе, тверезо оцінювати кожну ситуацію і зняти з себе рожеві окуляри.
Випадкові зв’язки в рік Півня Терезам потрібно повністю виключити – вони не матимуть результату, а тільки зруйнують ті відносини, які вже є.

Водолій

Бажання працювати і рухатися вперед не повинно заважати Водоліям відпочивати. Особливу увагу слід приділити творчій складовій будь-якого бізнесу – саме тут на них чекає успіх.
Бажання знайти нове кохання у Водоліїв не виникне. В існуючих стосунках важливо не перегнути палицю в бажанні домінувати.

Близнюки

Близнюків чекають нові відносини, робота, творчі задуми, і всі вони будуть реалізовані. Це, мабуть, один з найбільш успішних знаків 2017 року.
В плані особистих відносин на Близнюків чекає буря емоцій, нові зустрічі і ще багато цікавого.

Вода

Астрологічний прогноз на 2017 рік за знаками Зодіаку для Раків, Скорпіонів та Риб

Астрологічний прогноз на 2017 рік за знаками Зодіаку для Раків, Скорпіонів та Риб

Мінливі, потайливі, але пластичні водяні знаки – вони не зовсім входять до сфери «інтересів» Півня, проте і їм він надасть свою увагу. Гідно будуть оцінені їх неконфліктність, витонченість і м’якість, що межують зі здатністю пам’ятати і враховувати кожну дрібницю.

Рак

Півень захистить Раків від будь-яких помилок – якщо немає успіху, значить це не потрібно. Але можливість реалізувати і проявити себе в новій справі, все ж, буде.
Особисте життя для Раків буде бурхливим у будь-якому статусі – і у самотніх, і у сімейних. І тим, і тим необхідно проявити обережність та тактовність, помічати дрібниці, аналізувати ставлення оточуючих.

Скорпіон

Рік Півня у Скорпіона буде нелегким, але успіх не мине їх стороною. Всі намічені справи і проекти реалізуються, проте не без конфліктів.
Особистий шлях буде «хвилястим», злети будуть і падіння.

Риби

Риби будуть максимально «приземлені» — з’явиться можливість збудувати чи добудувати будинок, успішним стане агробізнес. Від необдуманих проектів їм слід відмовитися, як і від авантюрних пропозицій.
В любовному плані Риби здивують самі себе. Зникне вроджена холодність, почуття та емоції будуть переповнювати Риб. Можливі і нові союзи, і емоційні розлучення.

Незвичайний і яскравий рік чекає всіх без винятку знаків зодіаку. Півень щедрий на сюрпризи, а якими вони будуть — залежить від кожного знака і його поведінки.

Астрологічний прогноз на 2017 рік за знаками Зодіаку

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *