Астрологічний прогноз на 2015 рік Кози. Зустріч Нового року 2015

Астрологічний прогноз на 2015 рік Кози. Зустріч Нового року 2015

Астрологічні фактори вказують нам на те, що 2015 р. повинен виявитися більш мирним, ніж попередній, а астрологічний прогноз на 2015 рік Кози обіцяє знакам зодіаку спокій і стабільність. У 2015 році дерев’яної Кози, буде менше жорстких і напружених протистоянь у світі, планетарна конфігурація буде сприяти спокою. Астропрогноз обіцяє, що в цілому цей рік має принести з собою багато позитивних і несподіваних змін.

У 2015 році відразу три зодіакальних планети – Юпітер, Сатурн та Уран поміняють знаки зодіаку. Астрологічний прогноз на 2015 рік трактує ці зміни так: що можливі істотні зміни в суспільстві, суттєво можуть змінитися погляди у людей і їх пріоритети. Можливо втратять в 2015 році колишню популярність і багато хто з політичних ідолів, будуть виходити з моди колишні, а на зміну їм прийдуть нові лідери, з іншим мисленням і новими ідеями.

Беручи до уваги рух планет і враховуючи астрологічний прогноз 2015, можна зробити висновок, що саме з 2015 року почнеться період змішання народів, що в підсумку призведе до народження людини нового типу мислення.

У фінансовому відношенні, цей 2015 р. сприятливий всім знакам зодіаку (див. загальний гороскоп 2015), всім хто звик працювати, віддасться в цьому році, головне, не лінуватися і не пасувати перед виникаючими проблемами.

Говорячи про здоров’я, то астропрогноз 2015 обіцяє досить напружений рік, особливо для тих, хто страждає розладами шлунка, хворобами селезінки і панкреатитом. У цей же період астрологічний прогноз передбачає загострення легеневих захворювань (бронхіту), головним чином у людей похилого віку.

Астрологічний прогноз на 2015 рік Кози. Зустріч Нового року 2015

Повернутись на сторінку Все про Новий рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *