Акваріум з рибками у фен-шуй

Акваріум з рибками у фен-шуй

Акваріум — не лише гарний предмет інтер’єру, а й дуже корисна річ з точки зору фен-шуй.
За допомогою акваріума можна притягнути сприятливі енергії і поліпшити якість життя. Проте тут має величезне значення правильне розташування акваріума у будинку. Розташований в неправильному місці, він може зашкодити. Тому, розміщуючи акваріум у своєму домі, бажано не створити собі зайвих проблем. Уникнути ці проблеми допоможе знання законів фен-шуй.

Вплив стихії води

Будь-який акваріум — це водний об’єкт. Наповнюючи свій дім енергією води та її символами, людина стає спокійніше, гнучкіше, відкриває в собі творчі можливості.
Крім того, вода посилює енергію життєвих сил, впливає на фінансовий добробут і грошову вдачу. Та і самі рибки, плаваючі в акваріумі, втілюють легкість, гнучкість, маневреність і здатні притягати грошові потоки.
Рибки в акваріумі з насиченою киснем водою стимулює створення енергії, життя і активності, спонукає рухатися вперед і розвиватися.

Розмір і форма акваріума

Якщо ви збираєтеся придбати акваріум, то в першу чергу зверніть увагу на його розмір. Розмір повинен відповідати габаритам приміщення.
Занадто великий акваріум для маленької кімнати означає надмірне посилення стихії води, а надлишок води може притягнути у будинок не багатство, а серйозні проблеми. Занадто ж маленький акваріум не в силах активувати що-небудь позитивне і виступатиме лише як декоративний елемент інтер’єру.
Взагалі, згідно фен-шуй, ідеальні розміри для акваріума, який здатний принести багатство і при цьому легко впишеться в габарити сучасних квартир, складають 38 см в довжину, 38 см у висоту і 26 см завширшки.

Для «доленосного» акваріума важливо ще підібрати правильну форму. Найбільш відповідними вважаються прямокутник, квадрат і круг, а самою поганою — трикутник.

Розташування акваріума в домі

Тепер треба визначитися з місцем розташування акваріума. У будинку існують місця, де знаходження акваріума вкрай небажане.
До таких місць відноситься, по-перше, спальня. Наявність елементів води тут взагалі небажано, а акваріум в спальні ще і провокує грошові проблеми.
По-друге, акваріум не повинен розташовуватися навпроти вхідних дверей в квартиру. Інакше вдача і багатство витікатимуть з будинку, а не притягуватимуться в нього.
По-третє, навпроти кухні або на самій кухні. Там панує стихія вогню, тому наявність акваріума порушить баланс і спровокує конфлікт цих двох стихій, що вил’ється в напругу між домочадцями і появу серед них конфліктів і сварок.
Не варто також розміщувати акваріум там, де на нього буде спрямований гострий кут стіни або інші гострі предмети. І, зрозуміло, не варто розташовувати акваріум навпроти ванної кімнати і туалету — вони «змиють» усю сприятливу енергію, яку генеруватиме акваріум.
Саме відповідне місце для акваріума — це вітальня, де є простір для вільної течії потоків позитивних енергій.
Цілком вдалим стане розміщення акваріума в кутку. Це символізує деяке таємне щастя, яке має бути у будинку.
Що ж до напрямів світла, то майстри фен-шуй вказують, що найсприятливішим місцем для розміщення акваріума є південно-східний сектор або зона багатства.
Також акваріум можна розмістити чисто в східній стороні — секторі сім’ї.
Сектор сім’ї підживлює сектор багатства, тому, окрім залучення грошової вдачі, ви зможете добитися і зміцнення сімейних стосунків.

Скільки рибок і якого кольору

Акваріуми з рибками — символ благополуччя, багатства і процвітання, тому мають значення колір і кількість риб.
Згідно фен-шуй найправильніше буде, якщо в акваріумі 9 рибок різних кольорів. При цьому кращі забарвлення для риб — золотий і червоний. Вони є найбільш сильними активаторами грошової енергії.
А ще потрібна одна чорна рибка, яка прекрасно поглинає негативну енергію і переймає удар на себе. Вона захищає мешканців, збираючи на себе усі ворожі впливи.
У ідеалі за кількісним складом краще мати 8 червоно-золотих і 1 чорну рибку. Збільшення кількості вихованців проводиться кратно 9.

Догляд за акваріумом і його мешканцями

Щоб акваріум «працював» на залучення позитивних енергій, за ним і його мешканцями потрібен ретельний догляд.
Дуже важливо, щоб вода в акваріумі завжди була чистою і свіжою. Акваріум, в якому вода стала старою і затхлою, притягає лише мертві енергії, що негативно впливає не лише на його мешканців, але і на фінанси домочадців, навіть якщо акваріум стоїть в найправильнішому місці.
Стінки акваріума повинні підтримуватися в чистоті зовні і усередині, а рослини — в зразковому порядку.
Помічено, що там, де за рибками правильно і дбайливо доглядають, складаються теплі гармонійні стосунки.

Акваріум з рибками у фен-шуй

Повернутись на сторінку ФЕН-ШУЙ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *