9 оригінальних подарунків на Новий рік 2016 (рік Мавпи)

9 оригінальних подарунків на Новий рік 2016 (рік Мавпи)

Вічна дилема, з якою зустрічаються усі люди напередодні свят — що подарувати близьким і колегам? Це питання легко вирішити, якщо мати фантазію і знайти такі оригінальні подарунки, які стануть не тільки красивими та цікавими, а й дійсно корисними.

Незвичайні новорічні подарунки

В Європі є гарна традиція дарувати один одному недорогі подарунки, вартістю не більше 5% від місячної платні. Це роблять, щоб уникнути незручності між людьми з різним рівнем заробітку.

1. Ополоник «Нессі» як оригінальний подарунок на Новий рік 2016

Якщо жінка любить незвичайні подарунки, які можуть знадобитися їй у господарстві, можна подарувати їй нетривіальний ополоник «Нессі», який своїм зовнішнім виглядом імітує чарівну версію Лох-Неського чудовиська. Цей ополоник має чотири ніжки біля основи, завдяки чому він може стояти на рівній поверхні як аксесуара.
Зануривши його у ємність з рідиною, можна спостерігати, як казкова Нессі виринає з води. Цей подарунок стане частиною захоплюючої гри, якщо в домі є маленька дитина!

2. Лампа з природних кристалів Гімалайської солі як оригінальний подарунок на Новий рік 2016

Жінки, будучи хранительками вогнища, гідно оцінять лампу із природних кристалів Гімалайської солі. Цей подарунок має ряд переваг. Він створений виключно з натуральних компонентів (дерево, кристали солі).
Має приємне для очей тепле жовте світіння. При нагріванні сіль вивільняє негативні іони, очищаючи при цьому повітря. Лампи можуть бути різними за формою і вдало впишуться в будь-якій інтер’єр.

3. Гумористична кружка «Game over» як оригінальний подарунок на Новий рік 2016

Сильні і суворі зовні, чоловіки вмить перетворюються на маленьких хлопчаків, як тільки бачать перед собою цікаву іграшку. Якщо винуватець торжества завзятий гравець у комп’ютерні ігри, то можна подарувати йому гумористичну кружку «Game over», що за формою нагадує джостік від Play Station. Кожен раз, допиваючи каву, ваш чоловік буде бачити напис на дні, що гра закінчена.

4. Чашка з функцією самостійного перемішування як оригінальний подарунок на Новий рік 2016

Це не єдина чашка, з допомогою якої можна підкреслити пристрасті молодої людини. Спеціально для тих, хто не воліє робити зайвих рухів, створена чашка з функцією самостійного перемішування. До речі, не забудьте придбати до неї батарейки, щоб ця опція стала можливою, бо лінивці вони такі, зайвий раз в магазин не ходитимуть!

5. Парасолька у вигляді самурайського меча як оригінальний подарунок на Новий рік 2016

Всі чоловіки в душі є завойовниками і не позбавлені войовничості. Оригінальні подарунки з атрибутикою східних бойових мистецтв нагадають їм про їхню сутність і стануть темою для розмов і жартів в хлоп’ячій компанії. Наприклад, парасольку у вигляді самурайського меча стане не тільки незвичайним подарунком, а й корисним знаряддям у боротьбі з дощем.

6. Магніт у вигляді ножа Ніндзя як оригінальний подарунок на Новий рік 2016

Ще один «чоловічий» подарунок — магніт у вигляді ножа Ніндзя. Він не тільки має декоративний характер, а й може стати гачком або ключницею. Це не тільки оригінальний подарунок, але і відмінна ідея для розіграшу!

7. Кільце-годинник як оригінальний подарунок на Новий рік 2016 часы

У сучасному світі більшість представників сильної статі активно цікавляться модними гаджетами. Одним із таких оригінальних аксесуарів, виконаних за останніми технологіями, є кільце-годинник. Вбудована батарея може живити кільце протягом тривалого часу. Підтримується бездротова зарядка!

8. Сніжний бластер як оригінальний подарунок на Новий рік 2016

Згадайте своє дитинство напередодні новорічних свят. І першим, що спадає на думку, буде гра «сніжки» та ліплення сніговика. Але є й гарна новина! Сьогодні продається автомат, що стріляє сніжками! Завантажте сніг в спеціальний відсік і отримаєте три сніжки! Такий оригінальний подарунок на Новий рік оцінять абсолютно всі члени родини!

9. Шкарпетки у вигляді акули як оригінальний подарунок на Новий рік 2016

Ще один універсальний і приємний подарунок для усіх членів родини — шкарпетки у вигляді акули. Ця деталь гардероба може здатися дитячою, але згадаємо, як дорослі люблять знову відчувати себе маленькими і сумніви в необхідності покупки оригінальних шкарпеток відпадуть. Почергове надягання шкарпетки створює ілюзію того, що акула заковтує ногу. Звучить трохи страшнувато, але виглядає при цьому мило.

Звичайно, жінки більш емоційні і тому створюється ілюзія, ніби вони радіють кожній дрібниці з великим ентузіазмом. Чоловіки також люблять приймати подарунки, проте за своєю природою стриманіше і часто цього не показують. Порадуйте своїх близьких яким-небудь незвичайним подарунком і оцініть їх реакцію.

9 оригінальних подарунків на Новий рік 2016 (рік Мавпи)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *