7 способів прилягти у будинок гроші

7 способів прилягти у будинок гроші

Давньокитайське вчення фен-шуй допомагає гармонізувати будь-яку сферу життя, у тому числі фінансову. Наслідуйте його рекомендації — і дуже скоро ви забудете, що таке безгрошів’я!
Гроші — не просто монети і купюри : їх потоками керує особливий вид енергії, яку необхідно притягнути у свій дім. Що для цього треба зробити?
Шанобливо відноситеся до грошей: ведіть облік витрат і доходів, частіше перераховуйте монети і купюри — вони люблять, коли їх поважають.
Женіть геть деструктивні думки типу: «Я не можу собі цього дозволити» або «Я вмію задовольнятися малим». Думайте тільки в такому ключі: «Я успішна людина».
Намагайтеся більше знаходитися в товаристві забезпечених людей, яких ви поважаєте: енергія багатства «заразна».
Потоки енергії грошей, прийшовши у ваш будинок, повинні мати простір для вільної циркуляції. Викиньте все непотрібне, наведіть лад в усіх кімнатах. Приділіть особливу увагу передпокою, інакше енергія не зможе проникнути у ваш будинок. Дайте енергії «зелене світло»!

Перевіряємо ванну і туалет

Зливні отвори дуже небезпечні для енергії грошей: якщо вони відкриті, ваш добробут, не встигнувши закріпитися у будинку, прямо вирушає в каналізацію разом з водою. Тримайте закритими двері в туалет і ванну, завжди опускайте кришку унітазу, по можливості затикайте зливні отвори в раковині і ванні.
Увага! Не дозволяйте гостям мити у вашому будинку посуд — це також позбавляє вас енергії грошей.

Грошові талісмани фен шуй

Хотей

Життєрадісний товстун на ім’я Хотей — найпотужніший талісман багатства. За плечима у нього мішок з грошима, а в руках — монети або персики. Неодмінно майте у будинку таку фігурку.
Хочете прискорити виконання вашого бажання стати фінансово успішними? Щодня гладьте Хотея по його великому животу, безперервно думаючи про своє бажання. Не лінуйтеся: вимагається не менше 300 погладжувань за один «сеанс». До речі, такий ритуал сприяє виконанню і інших бажань.

Дракон

Дракон тільки на вигляд такий грізний і страшний — насправді він стане вашим добрим другом і допоможе притягнути фінансові потоки у дім. Просто майте картинку із зображенням золотих чудовиськ на червоному фоні навпроти вхідних дверей.

Трьохлапа жаба

Трьохлапа «золота» жаба з монетою у роті — ще один символ достатку. Але у неї свої звички. Наприклад, її не можна ставити мордочкою до дверей (будь-яких, не лише вхідних) і до вікна: це може спровокувати витік грошових потоків. Вона повинна дивитися всередину вашого житла, або на вас, якщо стоїть на вашому робочому столі.
Для посилення ефекту рекомендується розміщувати фігурку жаби біля символів стихії Води — акваріума або фонтанчика. Вони можуть бути як справжніми, так і у вигляді фото або ілюстрацій — позитивний результат буде у будь-якому випадку.
Коли принесете жабу у будинок, спочатку «активуйте» її: занурте у воду і, не витираючи, поставте на обране місце.

Апельсини і мандарини

Апельсини і мандарини також притягнуть грошові потоки і допоможуть знайти легкий заробіток. Причому ефект вони дають не лише в натуральному, їстівному виді: досить повісити у будинку картинки з їх зображенням, поставити муляжі або статуетки. Їх може бути декілька, але не 4: це число не пустить багатство у будинок.

7 способів прилягти у будинок гроші

Повернутись на сторінку ФЕН-ШУЙ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *