2018 рік — рік кого, якої тварини по гороскопу, Хто правитиме 2018 роком, Характеристика 2018 року Собаки, Колір 2018 року, Стихія 2018 року

2018 рік — рік кого, якої тварини по гороскопу? Хто правитиме 2018 роком? Характеристика 2018 року Собаки. Колір 2018 року. Стихія 2018 року

Окрім традиційних приготувань до свята і приємного клопоту, пов’язаного з ним, багатьох людей цікавить, яких сюрпризів можна чекати в наступному році, яких правил дотримуватися, щоб він був сприятливим, чого, навпаки, робити не варто і як вплинути на хід майбутніх подій. Щоб з’ясувати усі ці питання, потрібно знати, яка тварина стане його покровителем. Також слід визначити особливості поведінки звіра, його якості й звички.

Хто правитиме 2018 роком?

Покровителем і безроздільним господарем 2018 року стане Собака — тварина, наділена відданістю, справедливістю, умінням ладнати з оточенням. Людей, які народяться у цей рік, вона особливо завзято оберігатиме від бід і різних неприємностей. Колір року — жовтий. Він здатен викликати позитивні асоціації. Символізує світло й тепло. Стихією року є Земля, яка втілює родючість, мудрість і багатство.
Таким чином, правлячою твариною 2018 року стане жовтий земляний Собака. Початок року Жовтого Земляного Собаки за східним гороскопом доводиться на 15 лютого. Час настання Китайського нового року 2018 — 23 години і 07 хвилин за київським часом. Саме у цей момент, згідно з місячним календарем, настає молодик, а разом з ним рік Жовтого Земляного Собаки, який продовжиться до 4 лютого 2019 року.

Характеристика 2018 року Собаки

На зміну двом минулим рокам, які були «вогняними», відрізнялися активністю, агресією і напористістю, прийде спокійніший рік. Надмірна емоційність, палкі почуття і крута вдача зміняться стабільністю, врівноваженістю і всебічністю. Такий вплив стихії і кольору року відіб’ється буквально на усьому — характері, здоров’ї, особистому житті і навіть політиці, а також погодних умовах.
Окрім чесності, дружелюбності і цілеспрямованості, Собака має непростий і досить непередбачуваний характер. Тому впродовж усього року люди час від часу можуть відчувати лінь і знесилення. Але ці тимчасові труднощі торкнуться лише тих, у кого відсутні чіткі цілі, мотивація, життєві орієнтири. Люди, яким вдасться викликати прихильність до себе господаря року, заручившись його підтримкою, зможуть розраховувати на всілякі блага.
Загалом 2018 рік обіцяє бути гармонійним і багатим на позитивні події світового масштабу, можливо, будуть зроблені блискучі відкриття в області медицини і економіки. Також рік сприятливий для любовних і сімейних стосунків. У багатьох закоханих пар посилиться стимул створити сім’ю. Самотні люди зможуть зустріти другу половинку. А ті, хто мріє про поповнення в сімействі, отримають щасливу звістку про довгождану вагітність. За статистикою в рік Собаки різко збільшується народжуваність. Напевно, це пов’язано з тим, що стихія Землі символізує родючість, достаток, материнство.

Колір 2018 року

У східній культурі усі кольори можуть нести не лише певне емоційне навантаження, вони ще й функціонально значущі, а також мають конкретний зміст. Жовтому кольору надають велике значення. Він символізує благоденствування, непохитну віру, початок чогось нового, єдність, радість і щастя.
У давньому Китаї жовтий колір — колір імператорів. Довгий час на території цієї країни одяг вказаного кольору і його відтінків дозволялося носити виключно імператорам і особам, до них наближеним. У країнах Сходу із старовини і досі актуальна «сонячна» магія, головним кольором якої є саме жовтий. Вчення засноване на ритуалах, спрямовані:

  • на отримання багатого врожаю;
  • на зміну погодних умов;
  • на перетворення «мертвого» грунту на родючий грунт;
  • на захист людей від злих духів, хвороб, чаклунського впливу і різного роду нещасть.

Кожен колір співвідноситься з певною стороною світу і конкретною порою року. Так, жовтий колір символізує осінь і напрямок, що веде до центру Землі. Тому його допустимо поєднувати із золотистим, коричневим і білим кольорами. Особливість східної символіки кольору полягає в двоїстості кольорових значень. Виходячи із цього, жовтий колір може втілювати не лише добро, віру, щастя, владу, шлюбні узи і гармонію, але й обитель мертвих.

Якщо розглядати вплив жовтого кольору на 2018 рік, можна відмітити, що найбільш знакові події в житті людей відбуватимуться в осінні місяці. Тих, хто зуміє задобрити господаря року, чекає гармонія в стосунках з партнером. Особливо це стосується сімейних пар. Самотні ж люди отримають гарні шанси на зустріч супутника життя і надбання особистого щастя; процвітання; блискучий успіх в кар’єрі; благополуччя у фінансових справах; поліпшення стану здоров’я.

Стихія 2018 року

Стихія 2018 року Земля — один із елементів природи і стихія, яка пануватиме в наступаючому році. Символізує життєву мудрість, чистоту в моральному плані, відданість етнічним, культурним і сімейним традиціям. Тому зустрічати 2018 рік астрологи рекомендують з урахуванням цих аспектів.
У східному гороскопі цей елемент займає центральне місце, який відповідає Полярній зірці, навколо якої обертаються небесні тіла. У зв’язку з тим, що Полярна зірка завжди втілювала Імператора, який був її земним втіленням, ця стихія нерозривно пов’язана з управлінням і владою. Що стосується пори року, із Землею пов’язують середину літа, коли починають дозрівати основні плоди, ягоди, фруктові, зернові й овочеві культури. Також цей елемент природи пов’язують і з певним життєвим періодом — зрілістю, яка, як правило, є серединою життєвого шляху.
Стихія Землі зробить потужний вплив на увесь рік. Це виразиться в стабільності, яка буде присутня практично в усіх життєвих сферах. Особлива дія буде зроблена на тих, хто перебуває при владі, займає керівний пост, є власником великих підприємств. Щоб не погіршити своє становище і не втратити статус, ці люди мають бути дисциплінованими і справедливими, проявляти терпіння і мужність. Собака не потерпить удаваності й обману.
Ще однією важливою сферою, на яку стихія зробить значну дію, є сімейне вогнище. Земля — це символ родючості і єдності, а Собака вчить людей шанувати традиції, у тому числі сімейні. Для повної упевненості у фортеці сімейного вогнища слід дотримуватися загальноприйнятих моральних норм. Рік буде вдалим, якщо гнати від себе згубні думки, які спокушають, піклуватися про близьких людей.

Три головні якості жовтого земляного Собаки

  1.  Собака вірний і відданий не лише комусь, але й своїм принципам, ідеалам, обіцянкам. Тому впродовж усього року він особливо ретельно оберігатиме від проблем тих, хто вихований, благородний і чесний. Захист господаря 2018 року автоматично пошириться і на людей, чия професійна діяльність пов’язана із захистом прав, пошуком істини, відновленням справедливості, відстоюванням честі і доблесті (військові, держслужбовці, вчені, дослідники).
  2. Жовтий земляний Собака — талісман для сімейних пар. Він сприяє зміцненню стосунків між близькими людьми і надбанню особистого щастя, оберігає сімейне вогнище від недоброзичливців. Вважається, що шлюб, який станеться в 2018 році, приречений на довге і щасливе існування, а подружжя ніколи не сваритиметься.
  3. Покровитель року є прекрасним оратором і обдарованим фінансистом. Жовтий колір сприяє підвищенню комунікабельності і налагодженню ділових зв’язків, а стихія Землі — вносить елемент стабільності і врівноваженості. Це означає, що 2018 рік стане вдалим періодом для усіх підприємців. Особливе везіння чекає на тих, хто займається купівлею/продажем товарів. У фінансовому плані рік обіцяє бути дуже успішним.

2018 рік — рік кого, якої тварини по гороскопу? Хто правитиме 2018 роком? Характеристика 2018 року Собаки. Колір 2018 року. Стихія 2018 року

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *