14 найпопулярніших ієрогліфів фен-шуй

14 найпопулярніших ієрогліфів фен-шуй

Ієрогліфи фен-шуй — система древніх китайських символів, які несуть певне смислове значення. Використовуючи їх, можна набути гармонії з собою і світом, а також запрограмувати себе на міцне здоров’я, любов, щастя і фінансовий успіх.
На Сході з давніх часів свято вірять в силу ієрогліфів. Правильне використання цих знаків може служити відмінною афірмацією для залучення в життя саме того, чого в ньому бракує. А тому перше правило поводження з ієрогліфами звучить так: не варто використовувати їх для надбання того, що і так є в достатку, оскільки це порушить баланс енергій Інь і Ян.
Вибраний ієрогліф повинен точно відповідати вашим завданням. Зверніть увагу: є схожі по сенсу символи, проте вони мають різну спрямованість дії.

Де розташовувати сприятливі ієрогліфи фен-шуй?

У зручному для вас місці: картинки з їх зображеннями можуть бути на стіні, столі, тумбочці, в автомобілі. Також їх можна використати у вигляді амулета на будь-якому носії: в якості прикраси на одязі (наприклад, принт на футболці), нігтях, шкірі (татуювання), екрані мобільного телефону або моніторі комп’ютера і так далі.
Найсильніші ієрогліфи — ті, що людина написала власноручно. Існує своя специфіка їх створення : малювати лінії треба строго зверху вниз і зліва направо. При цьому в кожну з них вкладати своє бажання.
Пропонуємо вашій увазі добірку з 14 найпопулярніших ієрогліфів фен-шуй. Сподіваємося, що з їх допомогою вам вдасться отримати задумане.

 1. «Здоров’я» активізує життєві сили людини, допомагаючи набути відмінного самопочуття і міцного здоров’я. Для того, хто хворіє він стане додатковими «ліками», які укупі з іншими допоможуть йому швидше перемогти недугу.
 2. «Довголіття» слугують в першу чергу престарілим людям. Він підтримує їх енергію, настроює на оптимістичний лад, що саме по собі сприяє довгим рокам життя.
 3. «Любов» притягає любовну енергію, наближаючи зустріч з судженим(ою), даруючи гармонію і взаєморозуміння сімейним парам. Він не лише зміцнює узи, але і гасить конфлікти.
 4. «Вічна Любов» використовується як оберег, щоб ніщо і ніхто не зміг зруйнувати глибоке почуття між партнерами. Це символ міцного шлюбу, в якому ростуть здорові і дружні нащадки.
 5. «100 років щастя в шлюбі» сприяє міцному союзу. Як оберіг використовується від вторгнення в сім’ю третіх осіб, запобігає зрадам подружжя і дарує їм щастя і любов. Рік від року їх подружнє життя стає тільки краще.
 6. «Гроші» притягує грошову енергію. Його сила поширюється на появу декількох джерел доходу, завдяки чому людина стає вільніше і зможе робити все, що побажає.
 7. «Процвітання» притягує вдачу і сприяє росту і процвітанню в усіх життєвих аспектах. Причому йдеться не лише про ріст матеріальний — тим, хто не прагне озолотитися, ієрогліф дарує ріст духовний, а також спокій і заспокоєння.
 8. «Багатство» працює на збільшення доходу і отримання всіляких матеріальних благ. Його місце в гаманці, сейфі, та і взагалі в офісі.
 9. «Достаток» служить магнітом для грошей, слави і успіху. Крім того, він сприяє приросту авторитету свого володаря, наділяє його харизмою.
 10. «Діловий успіх» підійде тим людям, які ведуть власний бізнес або отримують прибуток від занять творчістю. Цей символ притягує щедрих клієнтів і чесних партнерів, наділяє активністю і сприяє народженню нових ідей.
 11. «Виконання бажань» дає їм пульс до здійснення задуманого. Його стараннями реалізуються як особисті, так і ділові плани. На Сході цей символ часто підносять в день народження з побажаннями усього найкращого.
 12. «Талант» піклується про учнів. Він допомагає розвинути приховані можливості, розкрити потенціал.
 13. «Щастя» будить душевну силу і внутрішню енергію. Цей символ фен-шуй «прочитує», що саме є для вас щастям — набути любові і сім’ї, побудувати кар’єру або відправитися в подорож, — і працює на швидке надбання цього.
 14. «Подвійне щастя» проектує вплив не лише на свого власника, але і на його половинку. Їм він дарує гармонію і довге щастя разом.

Вірте у ваш талісман і будьте позитивні — це головний ключик, який відкриває бажані двері!

14 найпопулярніших ієрогліфів фен-шуй

Повернутись на сторінку ФЕН-ШУЙ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *